زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۲۵۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط ahad.j.65.)
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من با این درصدا باید بفکر غیرانتفاعی باشم؟؟
زبان:یادم نیس چی زدم فقط امیدوارم منفی نشه
مشترک:۳۶/۶۶
مدیدیت:۷۵/۵۵
تخصصی:۲۲/۲۲

با این درصدای بالا چرا غیر انتفاعی؟ نمیدونم اینجا چرا همه نا امیدم. من وضعم پارسال خیلی بدتر بود. تازه کنکور امسال خیلیم آسون نبود، سوالاش گمراه کننده بود.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  نظرتون رو به منم بگید دیگه:
زبان ۷۶
مشترک ۴۷
مدیریت ۲۲
تخصصی ۵۷

اگه واقعاً درصدهات همینا باشن که دیگه واقعاً وضعت خیلی خوبه. رفتی پلی تکنیک مارو فراموش نکن!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
ببخشید میشه یه نگاهی هم به درصدای من بندازین؟...ممنون میشم

زبان ۱۳
مشترک ۴۴
تخصصی ۵۳
معماری ۵۵

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۵۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط ahad.j.65.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  زبان ۱۲
مشترک ۳۰
مدیریت ۳۱
تخصصی ۴۰
فکر کنم رفتم تو لیست مردودان ارشد مانشت Undecided دیگه مطمئنم با این درصدایی که اینجا میبینم باید دور روزانه و شبانه و حتی غیرانتفاعی رو خط بکشم و به مجازی فکر کنم که اونم نمیدونم ارزش خوندن داره یا نه.... واسه پشت کنکور موندنم دیگه وقت ندارم Dodgy
کاش اونایی که شک داشتمو میزدم اشتباه کردم.کلا سه ماه خوندم پشیمونم چرا زودتر شروع نکردم.Sad
کسی نظری راجع به این درصدای افتضاح نداره؟؟

رتبه من چند میشه به نظرتون؟بیخیال ارشد بشم یا ...؟
یکی هم برا من نظر بده کتجکاوم بدونمکجا قبول میشم رتبم چند میشه؟

شبانه تهران یا روزانه شهرستان. البته اگه گرایش IMS امسال حذف نمیشد میتونستم قول روزانه تهرانم بهت بدم!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ببخشید میشه یه نگاهی هم به درصدای من بندازین؟...ممنون میشم

زبان ۱۳
مشترک ۴۴
تخصصی ۵۳
معماری ۵۵

واقعاً عالیه. تو گرایش ۳ و ۴ معماری بالای ۵۰ درصد شما رو خیلی جلو میندازه. با توجه به اینکه دو سوم پذیرش آی تی مربوط به دانشگاه های تهرانه شک نکنید که تهران قبول میشید. البته همه ی اینها در صورتیه که درصد های شما با توجه به کلید نهایی واقعاً همینها باشه. حتی امکان داره شبکه شریف هم قبول بشید (اگه امسال پذیرش داشته باشه).
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahabm , afrooz-OMD
ارسال: #۲۵۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
من روزانه نمیارم؟؟Sad SadSad SadSad SadSad Sad
زبان ۳۰
مشترک ۲۲
مدیریت ۴۰
تخصصی ۴۰
ارسال: #۲۶۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
مشترک ۳۰
مدیریت ۳۱
تخصصی ۴۰
فکر کنم رفتم تو لیست مردودان ارشد مانشت Undecided دیگه مطمئنم با این درصدایی که اینجا میبینم باید دور روزانه و شبانه و حتی غیرانتفاعی رو خط بکشم و به مجازی فکر کنم که اونم نمیدونم ارزش خوندن داره یا نه.... واسه پشت کنکور موندنم دیگه وقت ندارم Dodgy
کاش اونایی که شک داشتمو میزدم اشتباه کردم.کلا سه ماه خوندم پشیمونم چرا زودتر شروع نکردم.Sad

شبانه تهران یا روزانه شهرستان. البته اگه گرایش IMS امسال حذف نمیشد میتونستم قول روزانه تهرانم بهت بدم!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ببخشید میشه یه نگاهی هم به درصدای من بندازین؟...ممنون میشم

زبان ۱۳
مشترک ۴۴
تخصصی ۵۳
معماری ۵۵

واقعاً عالیه. تو گرایش ۳ و ۴ معماری بالای ۵۰ درصد شما رو خیلی جلو میندازه. با توجه به اینکه دو سوم پذیرش آی تی مربوط به دانشگاه های تهرانه شک نکنید که تهران قبول میشید. البته همه ی اینها در صورتیه که درصد های شما با توجه به کلید نهایی واقعاً همینها باشه. حتی امکان داره شبکه شریف هم قبول بشید (اگه امسال پذیرش داشته باشه).

گرایش ۲و۳ واسم اولویت بیشتری داره
خدا کنه همینطور که شما میگین باشه....

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۶۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  [quote='shahabm' pid='337186' dateline='1424034596']
زبان ۱۲
مشترک ۳۰
مدیریت ۳۱
تخصصی ۴۰

مگه حذف شده مدیریت سیستم های اطلاعاتی؟؟؟؟ ای وااای چرا؟؟
ارسال: #۲۶۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  [quote='shahabm' pid='337186' dateline='1424034596']
زبان ۱۲
مشترک ۳۰
مدیریت ۳۱
تخصصی ۴۰

بله قطعاً حذف شده. اساتید ما که بعضاً عضو شورای آی تی وزارت علوم هستند این خبر و دادند.
ارسال: #۲۶۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من با این درصدا باید بفکر غیرانتفاعی باشم؟؟
زبان:یادم نیس چی زدم فقط امیدوارم منفی نشه
مشترک:۳۶/۶۶
مدیدیت:۷۵/۵۵
تخصصی:۲۲/۲۲

با این درصدای بالا چرا غیر انتفاعی؟ نمیدونم اینجا چرا همه نا امیدم. من وضعم پارسال خیلی بدتر بود. تازه کنکور امسال خیلیم آسون نبود، سوالاش گمراه کننده بود.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  نظرتون رو به منم بگید دیگه:
زبان ۷۶
مشترک ۴۷
مدیریت ۲۲
تخصصی ۵۷

اگه واقعاً درصدهات همینا باشن که دیگه واقعاً وضعت خیلی خوبه. رفتی پلی تکنیک مارو فراموش نکن!
اتفاقا کارشناسی هم همون جا بودم Smile) مرسی امیدوارم برای شما هم همون شه که می خواین
ارسال: #۲۶۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  [quote='ahad.j.65' pid='337836' dateline='142416876

بله قطعاً حذف شده. اساتید ما که بعضاً عضو شورای آی تی وزارت علوم هستند این خبر و دادند.

خب پس امسال از قبولیای آی تی حدودا ۳۰ ۴۰ تا باید کم کنیم ....! با میانگین درصد ۴۰ با قبولی دانشگاه دولتی باید خدافظی کنم ...! Sad
ارسال: #۲۶۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط ahad.j.65.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
مشترک ۳۰
مدیریت ۳۱
تخصصی ۴۰

زبان ۱۳
مشترک ۴۴
تخصصی ۵۳
معماری ۵۵

البته امسال گرایش دو و سه به سه و چهار تغییر کرده بود.
این دو تا گرایش سختی ها و البته شیرینی های خاص خودش و دارند. البته گرایش ۱ (تجارت الکترونیک) که تو دانشکده صنایع ارائه میشه هم جذابیت خودش و داره!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۵۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)ahad.j.65</blockquote>

[hr' نوشته شده توسط:  

خب پس امسال از قبولیای آی تی حدودا ۳۰ ۴۰ تا باید کم کنیم ....! با میانگین درصد ۴۰ با قبولی دانشگاه دولتی باید خدافظی کنم ...! Sad

نمیشه گفت. چون دانشگاه ما که ۱۰ تا IMS و ۱۰ تا تجارت برمیداشت امسال درخواست ۲۰ تا تجارت کرده. ولی از بقیه دانشگاه ها خبری ندارم.
ارسال: #۲۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  نمیشه گفت. چون دانشگاه ما که ۱۰ تا IMS و ۱۰ تا تجارت برمیداشت امسال درخواست ۲۰ تا تجارت کرده. ولی از بقیه دانشگاه ها خبری ندارم.
آره خب مثلا دانشگاه صنعتی شیراز هم امسال درخواست ۱۰ تا امنیت کرده یا خود دانشگاه شیرازم گف ما درخواست ظرفیتای بیشتر دادیم... ولی رئیس سنجش گف نسبت به پارسال هیچ افزایش ظرفیتی نداریم...

الان از مانشت اخراج میشم Smile مدیر میاد دعوام میکنه که نقل قول طولانی زدم Smile)
ارسال: #۲۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  رتبه من چند میشه به نظرتون؟بیخیال ارشد بشم یا ...؟

زبان ۱۳
مشترک ۴۴
تخصصی ۵۳
معماری ۵۵

البته امسال گرایش دو و سه به سه و چهار تغییر کرده بود.
این دو تا گرایش سختی ها و البته شیرینی های خاص خودش و دارند. البته گرایش ۱ (تجارت الکترونیک) که تو دانشکده صنایع ارائه میشه هم جذابیت خودش و داره!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۵۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)ahad.j.65</blockquote>

[hr' نوشته شده توسط:  

نمیشه گفت. چون دانشگاه ما که ۱۰ تا IMS و ۱۰ تا تجارت برمیداشت امسال درخواست ۲۰ تا تجارت کرده. ولی از بقیه دانشگاه ها خبری ندارم.

عجب Tongue
ارسال: #۲۶۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  نمیشه گفت. چون دانشگاه ما که ۱۰ تا IMS و ۱۰ تا تجارت برمیداشت امسال درخواست ۲۰ تا تجارت کرده. ولی از بقیه دانشگاه ها خبری ندارم.
آره خب مثلا دانشگاه صنعتی شیراز هم امسال درخواست ۱۰ تا امنیت کرده یا خود دانشگاه شیرازم گف ما درخواست ظرفیتای بیشتر دادیم... ولی رئیس سنجش گف نسبت به پارسال هیچ افزایش ظرفیتی نداریم...

الان از مانشت اخراج میشم Smile مدیر میاد دعوام میکنه که نقل قول طولانی زدم Smile)

گفت کلاً افزایش نداریم. ظرفیت بعضی رشته ها شاید کم شه بعضی رشته زیاد ولی در کل زیاد نمیشه. همه دانشگاه ها دوست دارن ارشد آی تی بردارن و اگه برنمیداشتن چون استاد تو این زمینه نداشتن! هر دانشگاهی که امکانش براش فراهم بشه صد در صد برمیداره و هیچ کس نمیتونه مانعش بشه!
ارسال: #۲۶۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
بچه ها یه چیزی بگم شاکی نشیدااا!
خیلی زشته اینجا با درصدای بالای مشترک و تخصصی میاید میگین مردودم و قبول نمیشم
اینجا هیچکس پیشگو نیست
فقط باید صبر کنیم...و دعا کنیم خدا بهمون آرامش بده...از دست ما که کاری برنمیاد چون تلاش خودمونو کردیم
باید توکل کنیم و بسپاریم به خدا...و مهمتر اینکه از این ۲ ۳ ماه کللی استفاده کنیم....انشالا که همه نتیجه تلاشمونو بگیریم...مخصوصا بچه های گل مانشتی Smile
شاد و پیروز باشید

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط:  گفت کلاً افزایش نداریم. ظرفیت بعضی رشته ها شاید کم شه بعضی رشته زیاد ولی در کل زیاد نمیشه. همه دانشگاه ها دوست دارن ارشد آی تی بردارن و اگه برنمیداشتن چون استاد تو این زمینه نداشتن! هر دانشگاهی که امکانش براش فراهم بشه صد در صد برمیداره و هیچ کس نمیتونه مانعش بشه!

انشالا که هرچی میشه به ضرر داوطلبا نباشه مثلا هیچ دانشگاهی کم نکنه یا حذف نکنه پذیرشش رو مث پارسال شریف...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sh.n , Nesyan , aseman1.zr
ارسال: #۲۷۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ
زبان ۳۵
مشترک ۴۵
مدیریت ۳۳.۳۳
تخصصی ۳۲
بعد ۸ ماه خوندن این شدم واقعا ظلم نیست؟بنظرتون روزانه جایی قبول میشم؟خیلی خیلی ناراحتم از جواب سوالای هوش اخه چرا اینجور با سرنوشت ما بازی میکنن.تفاوت دوتا سوال هوش یعنی ۲۴ درصد چرا طراحا درک نمیکنن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۶۲ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۷۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۶۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close