زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا راهنمایی کنید

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ق.ظ، توسط amard.)
لطفا راهنمایی کنید
دوستان سلام ، سوالم رو از یکی از مانشتی های عزیز پرسیدم و ایشون هم لطف کردند و مشورت دادند . حالا سوالم رو اینجا مطرح می کنم تا از نظرات سایر دوستان هم استفاده کنم.
من شهریور ۹۳ کارشناسیم تموم شد(علوم کامپیوتر/ دانشگاه مازندران) و متاسفانه نتونستم برای کنکور امسال (۹۴) بخونم ولی الان وقتم آزاد هست و میخوام برای کنکور سال بعد (نرم افزار) بخونم . با جستجو تو همین انجمن متوجه شدم بچه هایی که دانشگاه کارشناسیشون در سطح دانشگاههای تهران نباشه موقع انتخاب استاد راهنما دچار مشکل میشند تا حدی که نه تنها نمی تونند با استاد مورد نظرشون پایان نامه بدند بلکه ممکنه حتی هیچ استادی قبولشون نکنه وآموزش محور هم بشند Angry(که این دیگه آخر ضد حاله). با توجه به اینکه از لحاظ دانشگاه و رشته ، موقعیت بنده هم چندان تعریفی نداره میخواستم ببینم اگه من آزمون وزارت بهداشت رو در رشته انفورماتیک پزشکی که زمان امتحانش اردیبهشت ۹۴ هست رو شرکت بکنم و برای دو ترم مثلا انفورماتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بخونم و با این رزومه مهر ۹۵ دانشگاه شریف یا تهران یا امیرکبیر (نرم افزار) قبول شم آیا سابقه دو ترم ارشد انفورماتیک پزشکی خوندن تو دانشگاه علوم پزشکی تهران میتونه تاثیری برای اساتید داشته باشه یا نه؟ که اگه تاثیری تو قبول کردن یا ریجکت کردن من توسط اساتید نداره من خودمو به زحمت اضافه نندازم و از همین الان فقط برای وزارت علوم بخونم.(در ضمن از نظر سربازی مشکلی ندارم و معاف هستم). با سپاس فراوان.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۲۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۹۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۶۲ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۴۱۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۴,۱۲۱ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۸۰۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۹۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close