زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۱۳۶
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
مشاورش عالیه ، درست میگین مشکل من کمرنگ بودن هدفم حالاتصمیم گرفتم یک جلسه برم پیشش ببینم چی میشه انشاءالله ک جواب بگیرم ممنون ازهمه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان کتاب کنکوری نظریه کدوم خوبن؟ مدرسان؟ بارسه یا بوران؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۳۸
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بارسه یا بوران؟
من پارسه و یکمی هم راهیان ارشد دیدم...هر کدومش یه بخشایی خوب گفته..راهیان فک کنم تست بیشتری داشت..سال پیش خوندم البته

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۱۳۹
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان کتاب کنکوری نظریه کدوم خوبن؟ مدرسان؟ بارسه یا بوران؟
من با آقای حقیقت که صحبت کردم، کتاب شاپوری واسه نظریه پیشنهاد دادند، البته من کتابشو ندیدم، یکم نظریه دوست ندارم Big Grin

من می خواهم، پس می توانم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۱۴۰
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
منم به تازگی با تحقیقات بسیار کتاب استاد شاپوری رو خریدم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۴۱
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  منم به تازگی با تحقیقات بسیار کتاب استاد شاپوری رو خریدم

راضی هستس آوا جان؟؟ یکی از معضلات بزرگ زندگیه من همین نظریه هست! Undecided واقعاً کلافم کرده! راستی واسه کدوم انتشارته؟؟
ارسال: #۱۴۲
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
iammiti میشه حالا درصدا و رتبه ات را بگی

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۱۴۳
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
درصدا ۴۵ - ۲۷ - ۶ - ۲۹ - ۲۲
۶۳ ۶۹

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۴۴
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
بچه ها یه سؤال؟
درس هوش مصنوعی سخته؟؟Huh من هنوز پاسش نکردم این ترم دارم،استادمون کتاب هوش راسل ترجمه سعید راحتی رو گفته بگیریم.اما حجمش فوق العاده زیاده.
نمیدونم از رو همین بخونم یا اینکه راهیان ارشد رو بخرم؟؟
یه سؤال دیگه هم داشتم.واسه مدیریت رابینز ۲تا کتابه؟؟ من مبانی مدیریت رو دارم ولی شنیدم یکی دیگه هم هست باید اونم بخونمSad
ممنون میشم جواب هردو سوالمو بدین ...Huh
ارسال: #۱۴۵
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  منم به تازگی با تحقیقات بسیار کتاب استاد شاپوری رو خریدم

راضی هستس آوا جان؟؟ یکی از معضلات بزرگ زندگیه من همین نظریه هست! Undecided واقعاً کلافم کرده! راستی واسه کدوم انتشارته؟؟
دیروز بعد ازمون خریدمش هنوز نخوندمBig Grin
انتشارات علوم رایانه. چاپ ۹۲ هم هست جدید نزدن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۴۶
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این درس طراحی و پیاده سازی رو چجوری باید خوند؟!
منبع درست حسابی ندارهUndecided
اکثرا گفتن هرچی دستت اومد بخون
از هرچیزی و زبانی ممکنه سوال بدنConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۴۷
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
خدایا....یعنی برم شابوری بخرم؟ خواهشا دوستان راهنمایی فرمایید همگی...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۴۸
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط miss msv66.)
گروه درسی آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ق.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  (۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:
به این نتیجه رسیدم که ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ تو کنکور بیشتر از درس خوندن بهم کمک میکنه

من ۲۵% اول امتحان کردم جواب نمیداد
با دقت ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ نکردی که جواب نگرفتی Smile یکم دقت و مهارتتو ببری بالا ایشالا تو ازمون بعدی حتما موفق میشی Smile
نکنه ۱۰/۲۰/۳۰/۴۰هم روش تستی داره؟
مدیونید اگه روششو به منم نگید
بلی اگر شما سوال قبلی و یا بعدی را زده باشید به احتمال خیلی بالایی اون دوگرینه نیست پس شما باید برای دو گزینه دیگر باید این تکنیک بسیار پیشرفته را بکار برد و نکته ای دیگری که در کل سوالات باید در نظر بگیری اینه که هر چهار گزینه به تعداد تقریبا مساوی زده شوند در ضمن اگه با این روش نفر اول کنکور(البته از آخر) شدی به من ربطی نداره هاTongueBig GrinBig Grin
در تکمیل سخنان گهر بار این مهندس عزیزمون عرض کنم بین ۲ گزینه هیچ وقت تنها به روش ۱۰و۲۰و۳۰و۴۰ قانع نباشین چون نتیجه از همون اول معلومه کدوم گزینه میشه میتونی در انتهای ۱۰و۲۰و۳۰و۴۰ خوندنت از اشعار عمه خاله دختر خاله.... یا ان مان ناورا دودو اسکاچی استفاده کنی که یه انتخاب دقیق و بدون نقصی داشته باشی و گزینه رو بدون غرض انتخاب کنی Big Grin
از من خواسته باشین ازز این مشاوره ها Big Grin

Elena_71 جان هیچ وقت فک میکردی تو این تاپیک این همه بار علمیت بره بالا؟ Big Grin

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۴۹
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بچه ها یه سؤال؟
درس هوش مصنوعی سخته؟؟Huh من هنوز پاسش نکردم این ترم دارم،استادمون کتاب هوش راسل ترجمه سعید راحتی رو گفته بگیریم.اما حجمش فوق العاده زیاده.
نمیدونم از رو همین بخونم یا اینکه راهیان ارشد رو بخرم؟؟
یه سؤال دیگه هم داشتم.واسه مدیریت رابینز ۲تا کتابه؟؟ من مبانی مدیریت رو دارم ولی شنیدم یکی دیگه هم هست باید اونم بخونمSad
ممنون میشم جواب هردو سوالمو بدین ...Huh

هوش مصنوعی اصلا سخت نیست، خیلی آسون و جالبه. راهیان ارشد کتاب خیلی خوبیه، تقریبا آدم رو بی نیاز میکنه از کتابای دیگه. واسه مدیریت دو کتاب: مبانی مدیریت و مبانی رفتار سازمانی رابینز معرفی شده تو مصاحبه ها و... ولی اونجوری که من خوندم و تستای این دو سه سال اخیر رو دیدم همون مبانی مدیریت تا حد زیادی کافیه، شاید در حد ۸۰ - ۹۰ درصد. اینکه دقیقا صد در صد رو پوشش میده یا نه رو نمیدونم، چون هنوز سوالات رو تک تک بررسی نکردم که ببینم دقیقا از کدوم منبعه. ضمنا کتاب اصول و مبانی مدیریت پرچ و مقسمی هم خوب خلاصه کرده این کتاب رو (واسه کسی که حال خوندن اون کتاب ۴۶۳ صفحه ای رو نداره).
 سپاس‌گزاری شده توسط: ernika
ارسال: #۱۵۰
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  منم به تازگی با تحقیقات بسیار کتاب استاد شاپوری رو خریدم

دیروز بعد ازمون خریدمش هنوز نخوندمBig Grin
انتشارات علوم رایانه. چاپ ۹۲ هم هست جدید نزدن
سلام ، ببخشید برای تست اینا خوبه ؟ من با نظریه مشکلی ندارم ، فقط یه منبع واسه تست می خوام. ممنون.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۹۰۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۷۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۳۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۴۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۸۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close