زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری

ارسال: #۳۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری
بابا جان... آخه این چه عدالتیه؟؟ چرا با ۸۰۰ عمران و برق و مکانیک و فیزیک و صنایع و قلاب بافی میرن شریف؟؟ من با ۱۳۲ باید برم امام زاده صالح دخیل ببندم؟؟ خدایا شکرت....

۲
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۳۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط shvh.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اوا... بچه ها.. به منم امید بدین خب..

به نظرتون بخونم برای سال دیگه؟؟ ۱۳۲ شدم

خب شما نیاز به امید نداری آخه !!! من نمیدونم کجاها رو انتخاب کردین ولی طبق آمار سالای پیش شبکه صنعتی شیراز و شبکه یزد رو میارید !!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۳۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
سلام !من با ۳۹۲ هوش روزانه یزد رو میارم بنظرتون؟پارسال ۴۸۰ آورده

رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani
ارسال: #۳۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اوا... بچه ها.. به منم امید بدین خب..

یعنی اصلا امکان تهران افتادن نیست؟؟ شبانه خواجه؟؟؟
یا شیراز یا اصفهان؟؟ صنعتی شیراز آخه چیچیه؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

الزهرا هم پارسال با ۲۲۲ آوردن ها.. من ۲۲۴ هستم... اون چجوریه؟؟؟HuhHuhHuhHuh

به نظرتون بخونم برای سال دیگه؟؟ ۱۳۲ شدم

خب شما نیاز به امید نداری آخه !!! من نمیدونم کجاها رو انتخاب کردین ولی طبق آمار سالای پیش شبکه صنعتی شیراز و شبکه یزد رو میارید !!

سلام... یعنی هیچ جوره نمیشه به تهران امید داشت؟؟ شبانه علم و صنعتی.... خواجه آموزش محور شبانه چی؟؟
اصفهان یا خود دانشگاه شیراز چی؟؟؟ آخه صنعتی شیراز رو کجای دلم بذارم؟؟ Sad(((((

پارسال با ۲۲۲ شبانه آموزش محور الزهرا آوردن... من نمیارم>؟؟؟؟؟

آخه یزد چیه؟؟؟ اصلا یزد و کرمان رو نزدم من... اصلا قبول نمیشم به نظرم....

خیلی حالم بده.. فقط همین... کاش درکم میکردید... کاش همراهی میکردید... یه عده فقط مسخره ام میکنن

احسان علی خانی باید منو میبرد ماه عسل از بس دلم گرفته

بذارید یک درد دلی کنم باهاتون... میدونید چیه؟؟ من وقتی شروع کردم درس خوندن... به خاطر دانشگاه آرادی بودن کلللی خودم رو دست کم گرفتم...و اصلا فکر نمیکردم حتی همین ۱۳۲ رو هم بیارم... در صورتی که افراد دیگری هم بودند با دانشگاه های پایین تر رتبه هاشون ۴ و ۵ شد...من اصلا به امید شهرستان رفتن بسم الله گفتم برای خوندن ارشد.... چون اصلا نمیدیدم که تهران قبول شم... الان میبینم که چه اشتباهی کردم... چه حماقتی کردم... چققققد راحت میتونست رتبم ۳ ۴ بشه... فقط بی دقتی فقط استرس ... فقط کمبود اعتماد به نفس....

۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , Engineer
ارسال: #۳۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
ناشکری نکنید
همین رتبه هم خدارو شکر کنید
خیلی ها هستن که دوست داشتن رتبشون مثل شما باشه.
............!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Engineer , hnarghani
ارسال: #۳۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  بابا جان... آخه این چه عدالتیه؟؟ چرا با ۸۰۰ عمران و برق و مکانیک و فیزیک و صنایع و قلاب بافی میرن شریف؟؟ من با ۱۳۲ باید برم امام زاده صالح دخیل ببندم؟؟ خدایا شکرت....

در کنکور برق هم مثل کامپیوتر همه گرایش ها دروس مشترک و تخصصی دارن و رتبه ها پخشه و هم پوشانی وجود داره.
گرایش های الکترونیک، قدرت ( خودش چندتا زیر گرایش داره ) ، کنترل، مخابرات، اویونیک، مکاترونیک، مهندسی پزشکی ( بیو الکتریک ) و ... همگی دارای یک کنکور هستند و به همین دلیل هم رتبه هاشون خیلی همپوشانی داره.
تا همین پارسال هم رتبه ۹۰ معماری شریف قبول شد، امسال ولی وضعش فرق میکنه.
ظرفیت برق هم اونقدری که فکر میکنید زیاد نیست، امثال هم بیشتر دانشگاها ظرفیت برق شونو کم کردن، مثلا دانشگاه اصفهان از ۷ تا الکترونیک رسید به ۳ تا.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۳۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ
تبریز ۲۰۰ تا برق برمیداره همه گرایشها باهم !!!!میگن شرکت کنندشم خیلی زیاده .آخرین رتبه مجازیشم...نمی دونم یعنی به برق اینقدنیاز است ؟؟؟؟؟واقعا نمی دونم

رفت
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اقا جان شما رتبت خوب شده استرس نداری.. ما چی بگیم که اون ته مها هستیم اخر؟؟؟
شما که امیدی بهت نیست برو سال دیگه بیا Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
بدین وسیله به اطلاع کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در ۱۳۲ کد رشته‌ امتحانی در روز دوشنبه مورخ ۳/۶/۹۳ بر روی سایت این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار می‌گیرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۸۱۰ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close