زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۶۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط ehab.)
در انتظار نتایج نهایی
سلام دوستان
کسایی که میگید بیخیال خوش بحالتونه
من از استرس حال زندگی کردن هم ندارم
بچه ها به نظرتون من با ۱۵۳ شبکه اصفهان قبول میشم روزانه؟
چی میشد اینجا یه جوری بود که به محض اینکه پست بزنی یکی بیاد جواب ات روبده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989
ارسال: #۶۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ehab نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام. به نظر من که متاسفانه قبول نمیشید. ولی روزانه دانشگاه های دیگه راحت قبول میشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۶۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
من بین رتبه های یکی دو سال قبل ۱۲۲ هم دیدم. حالا معلوم نیست ایشون نفر چندم این دانشگاه بودن.
یه مقداری به شانسم بستگی داره. چون امسال دانشگاهایی مثل خواجه نصیر(تجارت)، امام حسین (شبکه)، امام حسین (امنیت)، علم و صنعت (شبکه- روزانه)، فکر کنم شریف و.... ظرفیتاشون اضافه شده یا کلا جدیدن. بستگی داره که بقیه تو انتخاب رشته چی رو ترجیح داده باشن.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , ehab
ارسال: #۶۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
من که اصلا استرس ندارم چون می دونم قبول نمی شم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hamid1989 , fa_shinobi , atenaa , Pegasus
ارسال: #۶۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ

فک نکنم رفیق اصفهان روزانه قبول شی مگه اینکه خدا بخواد
من طبق قبولی های سالهای گذشته میگم
ولی خدا اگه دعا کنی شاید یه کاری کنه قبول شی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , ehab
ارسال: #۶۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط hamid1989.)

دوست عزیز ظرفیتها زیاد شده ولی بحث اینه که بقیه چطور انتخاب کرده باشن! دانشگاه اصفهان هم اونطور که من اطلاع دارم همچین آش دهن سوزی نیست! توکل کن به خدا هر چی شد!

در مورد پاسخ آنی هم میشه یه کار کرد، متناسب با هر تاپیک یه متن رو مدیر تهیه کنه به طور خودکار فورا واسه هر پستی ارسال شه ، به همین راحتی Wink مثلا واسه این تاپیک به همه بگه غصه نخور عزیزم حتما روزانه دلخواه قبولی حالا شاید یکی با رتبه ۲۱۰۰۰ اینجا اومده باشه Big Grin

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , fa_shinobi , ehab
ارسال: #۶۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
رتبه هوش من ۳۸۵ شده نمیدونم با تغییر ضرایب دروس تخصصی چی در انتظارمه ، از طرفی حتی سر جلسه کنکور آزاد هم نرفتم چون پارسال وقتی آزاد قبول شدم مقدار زیادی از استرسم کم شده و تا حدودی برای قبولی سراسری اعتماد ب نفس گرفتم بابت همین ک مبادا کسی امسال شرایط پارسال منو داشته باشه و قبولی آزادو فقط برای روحیه بخاد ، امسال سر جلسه نرفتم.
الان خیلی ناراحتم ، خیلی پشیمونم، چون هزینه شبانه ی یک شهر دیگه (شهر من رشته هوش رو نداره) کمی بیشتر از آزاد شهر خودمه
کاش سرجلسه آزاد میرفتمSad Sad Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand
ارسال: #۶۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  رتبه هوش من ۳۸۵ شده نمیدونم با تغییر ضرایب دروس تخصصی چی در انتظارمه ، از طرفی حتی سر جلسه کنکور آزاد هم نرفتم چون پارسال وقتی آزاد قبول شدم مقدار زیادی از استرسم کم شده و تا حدودی برای قبولی سراسری اعتماد ب نفس گرفتم بابت همین ک مبادا کسی امسال شرایط پارسال منو داشته باشه و قبولی آزادو فقط برای روحیه بخاد ، امسال سر جلسه نرفتم.
الان خیلی ناراحتم ، خیلی پشیمونم، چون هزینه شبانه ی یک شهر دیگه (شهر من رشته هوش رو نداره) کمی بیشتر از آزاد شهر خودمه
کاش سرجلسه آزاد میرفتمSad Sad Sad

بنظرتون کجا قبول می شین؟

رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27
ارسال: #۶۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  من با ۳۹۲ هوش جایی می آرم؟یزد روزانه ؟تبریز شبانه ؟

شما روزانه قبولی ، میگی نه بگو ها !!! Tongue

خدا از دهنت بشنوه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamid1989
ارسال: #۷۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط ehab.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ehab نوشته شده توسط:  سلام دوستان

دوست عزیز ظرفیتها زیاد شده ولی بحث اینه که بقیه چطور انتخاب کرده باشن! دانشگاه اصفهان هم اونطور که من اطلاع دارم همچین آش دهن سوزی نیست! توکل کن به خدا هر چی شد!

در مورد پاسخ آنی هم میشه یه کار کرد، متناسب با هر تاپیک یه متن رو مدیر تهیه کنه به طور خودکار فورا واسه هر پستی ارسال شه ، به همین راحتی Wink مثلا واسه این تاپیک به همه بگه غصه نخور عزیزم حتما روزانه دلخواه قبولی حالا شاید یکی با رتبه ۲۱۰۰۰ اینجا اومده باشه Big Grin

مرسی که جواب دادید
البته من یه هنری که توو انتخاب رشته ام به خرج دادام اومدم مثلا معماری سازمانی رو قبل شبکه اصفهان زدم حالا نمیدونم اوضا اون گرایشا چه جوری اگه اون گرایشا قبول شدم ترم اول میرم اگه خوشم نیومد فک کنم گفتن میشه تغییر رشته داد یا توو تکمبل ظرفیت شرکت کرد البته اولش که خوشم نیومد ولی بعد که رفتم دیدم چه درسایی رو میگذرونن بدم نیومد از اون گرایش گرایش ۱و۴ هم رتبه ام ۲۷۳ شده و حتی ۳۰۰ و خورده ای هم دیدم که قبول شدن اونجا باز هم منتظرم ببینم چی میشه ولی کلا هرچی بشه راضی ام ب رضای خدا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989
ارسال: #۷۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط hamid1989.)
دوستان من امروز یه بررسی با جامعه آماری بالا داشتم، ۱۰۰ درصد به این که می گم یقین داشته باشین!
تمام کسانی که رتبه خوبی داشتن قبول شدن!
حالا فکر می کنید کجا!!! ایران، بله همه تو ایران قبول شدن! پس خیالتون راحت تو ایران قبولید!
بیایم یه مقدار زنجیر ها رو افکارمون باز کینم که مثلا اگه تو فلان دانشگاه قبول شم چه ها می شود، قبول شدن تو شریف خوبه، منم میگم خوبه ولی مثلا شریف چند نفر رو قراره بگیره امسال ۱۷ نفر خوب باشه پس بقیه نباید زندگی کنند!
اون تغییری که قراره تو زندگمیون بوجود بیادو کی قراره به وجود بیاره؟ مگر جز خودمون!
تو همین مانشت یه چرخی بزنید ببینید چند نفر آدم موفق هستن از دانشگاه های بی اسم و رسم؛ چند روز پیش مصاحبه یکی از دوستان رو که الان دکتری می خوندن رو دیدم کارشناسی از پیام نور داشتن ( خودم هم پیام نوریم خواهشا کسی جبهه نگیره ) یا اگه اشتباه نکنم آقای x86 که حالا دارن دانشگاه تهران می خونن!
پس هر جایی که هستیم سعی کنیم اون تغییر که دنبالشیم رو بوجود بیاریم!
درسته میدونم سخته ولی ممکنه!
امروز با یه دوستی صحبت می کردم حرف قشنگی میزد، میگفت شهر تهران درسته واسه موفقیت همه امکاناتی داره؛ حالا آیا همه از این امکانات بهره میبرن؟ نه قطعا! اونی که زرنگه میبره و گرنه این همه معتاد و ... اونجا چه می کنه؟!
ببخشید زیاد نوشتم ولی به نظرم باید این کار رو می کردم!
پاینده باشید! "حمید"

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , software94 , p_farhadi , fa_shinobi , frr , fz_916 , Pegasus , نارین , reyman , arman1993 , RASPINA , aryan11 , آرمانا , tayebe68 , danial_atash , sand , ashena1 , Zahra.70
ارسال: #۷۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
بچه ها فقط خواستم بگم یه هفته دیگه مونده

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , آرمانا , Riemann
ارسال: #۷۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ
دعاکنیدمنه بدبختم دانشگاه ازادکامپیوترقبول بشم
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , Victoria , Pegasus , hnarghani , RASPINA
ارسال: #۷۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ)mahsa123456 نوشته شده توسط:  دعاکنیدمنه بدبختم دانشگاه ازادکامپیوترقبول بشم
باشه دعا می کنیم اول از بدبختی در بیای دوم دانشگاه آزاد کامپیوتر قبول شوی
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , hamid1989 , Amir V , hnarghani , ashena1 , RASPINA , neda_Network , sand , tayebe68
ارسال: #۷۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
یه تاپیک برا موضوع زیر زدم ولی اسپم شد! بیاین بجای فکر کدن به نتایج این فیلم و لینکهای زیرشو بخونید کیییف کنین!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مریم میرزاخانی متولد تهران است و تحصیلات دبیرستان خود را در مدرسه فرزانگان تهران سپری کرد. او در گفتگویی درباره آغاز علاقه‌اش به ریاضیات می‌گوید :
«بچه که بودم دوست داشتم نویسنده شوم. هر داستانی که به دستم می‌رسید و در واقع هر کتابی که به دستم می‌رسید می‌خواندم. اما قبل از آخرین سال حضورم در دبیرستان هیچ وقت فکر نمی‌کردم ریاضی‌دان شوم... برادرم کسی بود که مرا به طور عام به علم علاقه‌مند کرد. او هرچیزی که در مدرسه می‌آموخت، برای من تعریف می‌کرد و فکر می‌کنم اولین خاطره‌ای که از ریاضیات دارم این بود که او مطلبی درباره جمع کردن اعداد ۱ تا ۱۰۰ را که در مجله‌ای خوانده بود، برایم مطرح کرد و این‌که چکونه گاوس با روشی نوآورانه آن را حل کرده بود. این اولین باری بود که از زیبایی یک راه حل ریاضی به شوق می‌آمدم و مجذوب آن می‌شدم.»

این علاقه او را به المپیاد ریاضی کشاند. او در دو المپیاد جهانی ریاضی در سال‌های ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ و ۱۹۹۵ / ۱۳۷۴ که به‌ترتیب در هنگ‌کنگ و تورنتو برگزار شد، مدال طلا را اخذ کرد. حدس زدن مقصد بعدی او چندان دشوار نبود؛ گروه ریاضیات دانشگاه صنعتی شریف، جایی که با بسیاری از دوستان و مدرسانش آشنا شد و از آن‌ها الهام گرفت.

یازمانده‌ای از شب تاریک ریاضیات ایران
در همان دوران تحصیل کارشناسی بود که به همراه تیم دانشگاه شریف برای شرکت در مسابقات ریاضی دانشجویی به اهواز سفر کرد ولی تیم دانشجویان شریف در مسیر برگشت خود از اهواز به تهران دچار حادثه شد. اسفند سال ۱۳۷۶ بود که خبر سقوط اتوبوس حامل این تیم به درون دره جامعه ایران را شوکه کرد. در آن فاجعه ۶ دانشجوی شریف جان خود را از دست دادند و در این بین غم سنگینی جامعه ریاضیات ایران را فراگرفت، چرا که فعالان این حوزه می‌دانستند چه استعدادهای درخشانی در آن اتوبوس بودند. مریم میرزاخانی نیز در آن حادثه آسیب دید و یکی از بازمانده‌های آن شب تاریک ریاضیات ایران محسوب می‌شود.

او پس از پایان دوره کارشناسی خود، کارشناسی ارشدش را نیز در دانشگاه شریف گرفت و برای ادامه تحصیلاتش به ایالات متحده رفت و در دانشگاه هاروارد تحصیلات خود در زمینه ریاضیات را تکمیل کرد. او پس از دریافت مدک دکتری به طور منظم و دایم در حوزه تخصصی خود در حال پژوهش و تدریس است و در دانشگاه‌های پرینستون و استنفورد به عنوان محقق و استاد فعالیت کرده است.

جوایز و افتخارات
اگرچه فعالیت‌های تخصصی او در زمینه ریاضیات به زودی مورد توجه جامعه ریاضی قرار گرفت، اما در بین قشر عمومی‌تری از مردم زمانی نام او مطرح شد که در سال ۲۰۰۵/۱۳۸۴ نشریه پاپیولار ساینس نام او را در فهرستی از ۱۰ ذهن جوان و برتر علم آمریکا قرار داد.

حوزه فعالیت او به طور خاص برروی فضاهای هندسی و همچنین نظریه ارگودیک متمرکز شده است. پرداختن به جزییات فعالیت‌های علمی او فراتر از این متن است، اما او در مرزهای دانش ریاضیات به جستجو می‌پردازد و دامنه آگاهی ما را از جهان شگفت‌انگیز ریاضیات توسعه می‌دهد.

پژوهش‌های مریم میرزاخانی بارها از سوی جامعه ریاضیات جهان مورد ستایش قرار گرفته و جوایز و عناوین متعددی را برای او به ارمغان آورده است که آخرین مورد آن، اعطای جایزه پژوهش برتر سال ۲۰۱۴ موسسه ریاضیات کلی The Clay Mathematics Institute (CMI) است. این جایزه به طور مشترک به او و پیتر اسکولز (Peter Scholze) اهدا شد. این موسسه مریم میرزاخانی را به دلیل مشارکت چشمگیر و موثرش در زمینه نظریه هندسه و نظریه ارگودیک شایسته این عنوان دانسته بود.

او پیش‌تر جایزه دوسالانه روت لیتل ستر (Ruth Lyttle Satter) در ریاضیات را به خود اختصاص داده بود، جایزه‌ای که انجمن ریاضیات آمریکا به زنان تاثیرگذار در حوزه ریاضیات اهدا می‌کند.

میرزاخانی و مدال فیلدز ۲۰۱۴
مریم میرزاخانی روز شنبه هفته آینده ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) در سئول و در کنفرانس جهانی ریاضیات ۲۰۱۴ سخنرانی خواهد کرد. این کنفرانس بزرگ‌ترین گردهمایی ریاضیات جهان به شمار می‌رود که هر ۴ سال یک بار برگزار می‌شود.

کنفرانس ۴ ساله ریاضیات فرصتی برای جامعه ریاضیات جهان است تا جوایز ۴ گانه خود را به برگزیدگان اهدا کند. این جوایز عبارتند از

جایزه وانلینا : (Rolf Nevanlinna Prize) به برگزیدگانی اهدا می‌شود که نقشی فعال در توسعه جنبه‌های ریاضیاتی در علوم فناوری ارتباطات و محاسبات داشته‌اند.

جایزه کارل فردریش گاوس: به تحقیقات ریاضیاتی اهدا می‌شود که کاربردی در بیرون جهان ریاضیات پیدا کرده باشند

جایزه کرن: (Chern) به پاس یک عمر تحقیقات ریاضیاتی اهدا می‌شود

مدال فیلدز: بسیاری از دانشمندان، جایزه فیلدز را - در کنار جایزه اَبِل - معادلی برای نوبل ریاضیات می‌دانند. اگرچه این جایزه نه از نظر مبلغ و نه از نظر دوره تناوب اهدا و نه از نظر شرایط دریافت‌کنندگان مشابه نوبل نیست اما مشهورترین نشان جامعه ریاضیات به شمار می‌رود. این جایزه هر چهار سال یک بار و در این کنفرانس به یاد جان چارلز فیلدز، ریاضی‌دان کانادایی به ریاضی‌دانانی اهدا می‌شود که کشفی چشمگیر در جامعه ریاضیات داشته و در هنگام اهدا آن بیش از ۴۰ سال سن نداشته باشند. هر دوره این جایزه ممکن است به طور مشترک به دو، سه یا چهار ریاضی‌دان اهدا شود.

وقتی از او پرسیده شد که چه چیزی برایش بیش از هرچیز دیگری حکم جایزه و پاداشی در پشت یک کار طاقت‌فرسای ذهنی دارد، در پاسخ گفت :«قطعا رضایت‌بخش‌ترین اتفاق، همان لحظه‌ای است که می‌گویی آها! لحظه‌ای که شور و شوق کشف و لذت و شعف درک چیزی جدید را احساس می‌کنی و احساس اینکه بالای تپه‌ای ایستاده‌ای و و چشم‌اندازی کامل را در مقابل داری. اگرچه در اغلب اوقات انجام کار ریاضیاتی برای من مانند این است که در حال کوهنوردی طولانی هستم بدون آنکه مسیر پاخورده‌ای وجود داشته باشد و یا حتی چشم انداز پایان مسیری در تیررس دیدگان باشد.»

لینک ویکی پدیا :

لینک خبری دانشگاه استنفورد :

لینک خبر ABC :
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۴۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۷۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۶۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close