زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه مهستان؟

ارسال: #۶۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط Morris.)
RE: موسسه مهستان؟
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  http://localhost:2996/Default.aspx

<a href='http://localhost:2996/ADs'>http://localhost:2996/ADs</a>

دوست عزیز، تنها شما به آدرس های localhost از کامپیوتر خود دسترسی دارید. localhost، در صورتی که IIS داشته باشید یعنی ۱۲۷/۰/۰/۱ که آدرس loopback است و به این معنی است که تا لایه سوم مدل OSI برو، و دوباره برگرد به کامپیوتر خودم. مطالبی که شما قرار داده اید تنها از کامپیوتر شما قابل مشاهده است و هنگامی که دیگران بر روی آن کلیک می کنند، درخواست آن ها به کامپیوتر خودشان منتقل می شود (تازه اگر IIS داشته باشند) نه اینکه به کامپیوتر شما منتقل شود.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال: #۶۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
موسسه مهستان؟
هیچ موسسه ای نرو من بهترین و گرونترینشونو رفتم(برای چندتا درس) واقعا اشتباه کردم (اسم نمیارم) ولی اشتباه نکن خودت بخون موسسات تنها کاری که میکنن با تبلیغات پولتونو میگیرین به علت کمی وقت یه جزو کوچیک که خیلی جاهاش نیست میدن دستت وابسته به همون میشی آخرم گند میزنی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال: #۶۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
موسسه مهستان؟
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  نمی دونم بحث اصلی تون سرچیه ، ولی به همدیگه احترام بذارید
من دو سال کنکور دادم هردوسالم کنکور آزمایشی شرکت کردم ، هدفم هم فقط دادن کنکور آزمایشی و قرار گرفتن توی جو کنکور بودش،اولین بار سال ۹۰ اسم موسسه مهستان رو شنیدم توی دانشگاه ما یکی از دوستام با رتبه ۱۵۰ هوش علم و صنعت قبول شده بود، باهاش حرف زدم و مهستان و معرفی کرد منم دیدم با توجه به پولی که میگیرن ارزونترین هستن ، از طرفی چون با پوران پژوهش همکاری میکنن سال اول آزمون های حضوری شو شرکت کردم ، من و یکی از دوستام حضوری هاشو ثبت نام کردیم که اون موقع ۲۰۰ یا ۱۸۰ بود اون موقع ها پارسه ۳۴۰ تومن فک میکنم میگرفت مدرسانم هنوز اونقد اسمش نبود.ماهانم تبلیغ میکرد من به ماهانم زنگ زدم قیمتارو پرسیدم دیدم که مهستان ارزون تره واسه همین اونو انتخاب کردم. من تقریبا توی ۴-۵ تا از ازمونا جز ۱۰ نفر اول بودم ، ۲ تا هم رتبه ام در حد ۲۰ و ۸۰ بود و یکی از ازمون ها هم ۴۰۰ شدم ، کل داوطلباش هم ۶۳۰ - ۶۴۰ نفر بود،من یه ماهی به دلیل اینکه امتحان پایان ترم داشتم خیلی کم خوندم و افت داشتم با اینکه رتبه هام توی کنکور ازمایشی خوب میشد ، اخر سر هم توی کنکور رتبه ی ۱۰۰۰ اوردم ، اون یکی دوستم هم تقریبا توی همه ی ازمونا جز ۱۰ نفر اول بود و آخر سر هم رتبه اش نزدیک ۴۰۰ شد
سال بعدش من دوباره مهستان ثبت نام کردم این دفه اینترنتی هاشو ،ولی دوستم هیچ ثبت نام کرد.من اکثر ازمونا رتبه ام تک رقمی شد بهترین رتبه ام ۲ بود و بدترین رتبه ام هم ۱۴ بود وتوی کنکورم رتبه ام ۱۸۷ شد.و اون دوستم هم رتبه اش ۸۰ و خورده ای شد و الان تربیت مدرسه.هزینه ی آزمون های آنلاین اون موقع ۸۰ تومن بود
اگه الان بخوام به کسی توصیه کنم ، توصیه ی آزمون های آنلاین رو دارم ، خوبیش اینه ارزون تره ، و وقت هم واسه رفت و آمد تلف نمیشه و اگ یه هو یه مسافرتی پیش میاد هرکجا که باشی میتونی امتحانتو بدی.به نظرم پیشرفت علم و تکنولوژی خوبه ، ای کاش میشد خود مانشت یه کنکور آنلاین برا کامپیوتری ها میذاشت اونوقت بدون شک دیگ موسسه های کنکور واسه رشته کامپیوتر هیچ حرفی نداشتن.
امیدوارم این تجربیات ب دردتون بخوره.

دوست عزیز اینجور که از پست هاتون متوجهه شدم شما خیلی به موسسه مهستان ارادت دارید البته اینهمه تعریف و تمجید نیاز نبود چون دوستان خیلی خوب میدونن کدو م موسسه از همه لحاظ خوبه تا اونجایی که میدونم مدرسان به لحاظ جامعه آماری از همه بهتره اینو از رتبه های برترشم میشه فهمید بهر حال هر کسی نظر خودشو داره و نظر شمام محترمه ...
۰
۶
ارسال: #۶۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط saranipedram.)
RE: موسسه مهستان؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  هیچ موسسه ای نرو من بهترین و گرونترینشونو رفتم(برای چندتا درس) واقعا اشتباه کردم (اسم نمیارم) ولی اشتباه نکن خودت بخون موسسات تنها کاری که میکنن با تبلیغات پولتونو میگیرین به علت کمی وقت یه جزو کوچیک که خیلی جاهاش نیست میدن دستت وابسته به همون میشی آخرم گند میزنی

نمیشه عزیز.
شما باز یه چیزی گفتید که اصلا امکانش نیست.
منی که مثلا ده روز دارم یه مبحث کوچک هوش رو میخونم و نمیفهمم چه طور توقع دارید خودم بخونم و بفهمم؟.دارم مثال میزنم.
کسی به اون وابسته نمیشه.ولی به فرض محال شما میتونید یه درسی رو که اصلا بلد نیستید و هر چقدر هم میخونید نمیفهیمد بدون کمک گرفتن بفهمید؟.حالا ۱ سالم بخونیدش.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)n a z a n i n نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  نمی دونم بحث اصلی تون سرچیه ، ولی به همدیگه احترام بذارید
من دو سال کنکور دادم هردوسالم کنکور آزمایشی شرکت کردم ، هدفم هم فقط دادن کنکور آزمایشی و قرار گرفتن توی جو کنکور بودش،اولین بار سال ۹۰ اسم موسسه مهستان رو شنیدم توی دانشگاه ما یکی از دوستام با رتبه ۱۵۰ هوش علم و صنعت قبول شده بود، باهاش حرف زدم و مهستان و معرفی کرد منم دیدم با توجه به پولی که میگیرن ارزونترین هستن ، از طرفی چون با پوران پژوهش همکاری میکنن سال اول آزمون های حضوری شو شرکت کردم ، من و یکی از دوستام حضوری هاشو ثبت نام کردیم که اون موقع ۲۰۰ یا ۱۸۰ بود اون موقع ها پارسه ۳۴۰ تومن فک میکنم میگرفت مدرسانم هنوز اونقد اسمش نبود.ماهانم تبلیغ میکرد من به ماهانم زنگ زدم قیمتارو پرسیدم دیدم که مهستان ارزون تره واسه همین اونو انتخاب کردم. من تقریبا توی ۴-۵ تا از ازمونا جز ۱۰ نفر اول بودم ، ۲ تا هم رتبه ام در حد ۲۰ و ۸۰ بود و یکی از ازمون ها هم ۴۰۰ شدم ، کل داوطلباش هم ۶۳۰ - ۶۴۰ نفر بود،من یه ماهی به دلیل اینکه امتحان پایان ترم داشتم خیلی کم خوندم و افت داشتم با اینکه رتبه هام توی کنکور ازمایشی خوب میشد ، اخر سر هم توی کنکور رتبه ی ۱۰۰۰ اوردم ، اون یکی دوستم هم تقریبا توی همه ی ازمونا جز ۱۰ نفر اول بود و آخر سر هم رتبه اش نزدیک ۴۰۰ شد
سال بعدش من دوباره مهستان ثبت نام کردم این دفه اینترنتی هاشو ،ولی دوستم هیچ ثبت نام کرد.من اکثر ازمونا رتبه ام تک رقمی شد بهترین رتبه ام ۲ بود و بدترین رتبه ام هم ۱۴ بود وتوی کنکورم رتبه ام ۱۸۷ شد.و اون دوستم هم رتبه اش ۸۰ و خورده ای شد و الان تربیت مدرسه.هزینه ی آزمون های آنلاین اون موقع ۸۰ تومن بود
اگه الان بخوام به کسی توصیه کنم ، توصیه ی آزمون های آنلاین رو دارم ، خوبیش اینه ارزون تره ، و وقت هم واسه رفت و آمد تلف نمیشه و اگ یه هو یه مسافرتی پیش میاد هرکجا که باشی میتونی امتحانتو بدی.به نظرم پیشرفت علم و تکنولوژی خوبه ، ای کاش میشد خود مانشت یه کنکور آنلاین برا کامپیوتری ها میذاشت اونوقت بدون شک دیگ موسسه های کنکور واسه رشته کامپیوتر هیچ حرفی نداشتن.
امیدوارم این تجربیات ب دردتون بخوره.

دوست عزیز اینجور که از پست هاتون متوجهه شدم شما خیلی به موسسه مهستان ارادت دارید البته اینهمه تعریف و تمجید نیاز نبود چون دوستان خیلی خوب میدونن کدو م موسسه از همه لحاظ خوبه تا اونجایی که میدونم مدرسان به لحاظ جامعه آماری از همه بهتره اینو از رتبه های برترشم میشه فهمید بهر حال هر کسی نظر خودشو داره و نظر شمام محترمه ...

نظر شما محترم ولی اصلا کلاس های مدرسان رو قبول ندارم.
در عوض ازموناش فوق العاده عالی هستند
۰
۳
ارسال: #۶۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من تجربه ام رو اینجا کامل گفتم :‌

در رابطه موسسه مهستان، موسسه خوبی هست، من فقط چند جلسه جمع بندی یوسفی رو رفتم، محیطش به نسبت ساکت تره (نسبت به پارسه) و پرسنلش برخورد خیلی خوبی دارن! آنتراک ها هم چای و بیسکوییت میدن Big Grin
یک بار هم سر کلاس دکتر یوسفی حالم بد شد، فشارم افتاد (فکر کنم چون اکثرا جلو میشستم و گردنم تحت فشار بود، مهره های گردنم کمی آسیب دیده بود) ، حالم اصلا خوب نبود ولی کارمندای مهستان خیلی اون روز بهم رسیدن، حتی یکی از کارمندا رو با من فرستادن بیمارستان و اول هزینه بیمارستان رو حساب کردن، چند وقت بعد البته رفتم پول رو پس دادم ولی این برخورد خوب و پیگیری شون خیلی در نظر من تاثیر گذار بود .
در کل اگر برای کلاس های دکتر یوسفی بخواین برید مهستان خوبه، ولی برای باقی درسا من پارسه رو ترجیح میدم.
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۸۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۰۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۹۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۰۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۰۸۷ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۷۵ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۷۳ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close