زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۲۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
سلام تو نظریه همیشه سوال میدن تعیین کنید این زبان مستقل از متنه حساس به متنه منظمه چظور بفهمیمSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)raeika نوشته شده توسط:  سلام تو نظریه همیشه سوال میدن تعیین کنید این زبان مستقل از متنه حساس به متنه منظمه چظور بفهمیمSad
سلام.واسه اینجور سوالا حل تمرین خیلی مهمه تا دستتون بیاد چون معمولن از همون تمرینای لینز سوال میدن میگن این زبان چی جوریه پس رو اونا خیلی مسلط باشید. اگه زبانش راحت بشه واسش گرامر مستقل از متن یا منظم نوشت و ب فکرتون رسید ک حله.وگرنه با اون لم ها ی گفته شده (پامپینگ).
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)raeika نوشته شده توسط:  سلام تو نظریه همیشه سوال میدن تعیین کنید این زبان مستقل از متنه حساس به متنه منظمه چظور بفهمیمSad
سلام.واسه اینجور سوالا حل تمرین خیلی مهمه تا دستتون بیاد چون معمولن از همون تمرینای لینز سوال میدن میگن این زبان چی جوریه پس رو اونا خیلی مسلط باشید. اگه زبانش راحت بشه واسش گرامر مستقل از متن یا منظم نوشت و ب فکرتون رسید ک حله.وگرنه با اون لم ها ی گفته شده (پامپینگ).

چون من خیلی تنبلم دنبال راه کوتاهم یه راهی که بشه تو تستا زود به نتیجه برسم گفتم اگه نکته ای برا حل کردنشون هست یاد بگیرم اخه میدونی ما تو دانشگاه برا درس نظریه رو پا خودمون بودیم استاد درسمون نمیداد!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
سلام منم اومدم میخوام برای ۹۴ با انگیزه بالا بخونم بکوب لطفا منم حمایت کنید Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط Mahsash.)
سلام.
منم هستم. می‌خوام ان‌شاءالله تو کنکور هوش شرکت کنم. ولی ترم بعد که ترم هفت هستم باید بین ۱۴-۱۶ واحد درس بردارم. تابستان هم دوماه کارآموزیم Sad ولی خب...قصد دارم از اول تابستان شروع کنم کم‌کم. اینه که یه کم ناامیدم می‌کنه! ولی خب تلاشم رو می‌کنم Smile تازه وقتی دیدم انیس عزیز، هم‌دانشگاهیم رتبه‌ی ۴آی‌تی شده اون هم با داتشن ۱۹ واحد درس، امید پیدا کردم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شرایط روحیه افتضاحی دارم، یه هفته س وعده های غذاییم فقط گریه س
بچه ها با این وضع چطوری شروع کنم؟....

چراااااااا Sad خوب شما اول بدون چرا گریه میکنی،بعد سعی کن مشکلت رو حل کنی،مهمتر از همه اینکه هر وقت حالت بد بود پاشو دو رکعت نماز بخون یه جوری حالت خوب میشه که نگوووووووووووووووو =) به هدفی که داری فکر کن Smile =))))))

مرسی نمازو پایه ام
هدف شما چیه؟پیام نور؟=)))))))

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شرایط روحیه افتضاحی دارم، یه هفته س وعده های غذاییم فقط گریه س

چته دختر؟

شرایطتتون سخت تر از من نیست که
باو من یه جوری برنامه ام به هم ریخته که تا آخر شهریور نمیتونم شروع کنم به خوندن واسه ارشد جز انگلیسی که خواسته ناخواسته باهاش مجبورم در ارتباط باشم!
الان فکر کردی به وضعیت من؟:دی
پس حالا بخند.. تا دنیا به روت بخنده... یه شکلاتی هم بخور
سخت نگیر دنیا رو..وگرنه دنیا پررو میشه.. پس بهش رو نده : )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ashena1
ارسال: #۲۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
کجایی تو پونه؟ نگرانت شدم.چرا اخه؟
نمیشه گفت چمه، اما امیدوارم برای کسی اتفاق نیوفته

Sent from my C6603 using Tapatalk

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  کجایی تو پونه؟ نگرانت شدم.چرا اخه؟
نمیشه گفت چمه، اما امیدوارم برای کسی اتفاق نیوفته

من همین دور و برام.
نه بابا نگرانی نداره که عزیزم. اوضاع خوبه زندگی خوبه همه چی خوبه
درگیر کارای پایان نامه و کارآموزیم هستم اماکم کمش تا شهریور طول میکشه

مطمئن باش همه اتفاقای دنیا تکراریه
واسه همه اتفاق میفته
فقط تو باید انقدر قوی باشی که بتونی لبخند بزنی و رد بشی
در غیر این صورت باختی.
فرق آدمای سرخوش و غمگین همینه.
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شرایط روحیه افتضاحی دارم، یه هفته س وعده های غذاییم فقط گریه س

چراااااااا Sad خوب شما اول بدون چرا گریه میکنی،بعد سعی کن مشکلت رو حل کنی،مهمتر از همه اینکه هر وقت حالت بد بود پاشو دو رکعت نماز بخون یه جوری حالت خوب میشه که نگوووووووووووووووو =) به هدفی که داری فکر کن Smile =))))))

مرسی نمازو پایه ام
هدف شما چیه؟پیام نور؟=)))))))

بیچاره پیام نوریا!!!
ولی دست کم نگیرینشونا
خودم پیام نوریم
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
قصد جسارت نداشتم پوزش میطلبم
اجازه نمیدم کسی هدفمو با یه ایکون مسخره کنه، برای همین اون حرفو زدم
یکی از پیام نوریای مانشت که کلا الگوی منه، ارشد رفتن نرم شریف، احتمالا الان ترم اخرشونه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۲۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  قصد جسارت نداشتم پوزش میطلبم
اجازه نمیدم کسی هدفمو با یه ایکون مسخره کنه، برای همین اون حرفو زدم
یکی از پیام نوریای مانشت که کلا الگوی منه، ارشد رفتن نرم شریف، احتمالا الان ترم اخرشونه

Big Grin
جدی؟ خواهشا معرفیش کنید بهم کدوم شهر بود واااااااااااااای چقد بم امید دادی ممنونتم یه دنیا
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
۲ یا ۳ سال پیش هم یکی از دوستام که رفته بود شریف، می گفت یه پیام نوری رتبه ۹ یا ۸ آورده بود.
۲
۰
ارسال: #۲۲۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  ۲ یا ۳ سال پیش هم یکی از دوستام که رفته بود شریف، می گفت یه پیام نوری رتبه ۹ یا ۸ آورده بود.

من ادم تنبلی نیستم اما شررایط جوری رقم خورد که برم پیام نور
راستش برا ارشد میخونم اما ته دلم امیدی ندارم چون میگم دانشگام خوب نبوده واسه همین از ته دل باور ندارم قبول میشم اینا رو که گفتید واقعا خوشحال شدم که دانشگاه کارشناسیم نمیتونه جلو تلاشمو بگیره
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
بله می بینم که بحث پیام نورو پیام نوریاست Blush بسم الله الرحمن الرحیم شروع میکنیم Big Grin منم پیام نوری هستم باید بگم مظلوم تر از دانشجو پیام نوری وجود نداره Dodgy اما به این مظلومیتش نگاه نکنیدا یهووووو دیدین رتبه امسال مال ما شدBig GrinCoolWink اتفاقا از دانشگاه ما هم دو نفر از بچه ها یکی تهران می خوند یکی امیر کبیر الانم تو دانشگاهمون استادن Smile ما هم چیزی کم نداریم .... فقط تلاش تلاش تلاشWink راستی ای تی ها هم همین جا پست میدن یا جای دیگه تاپیک دارن ایا؟؟؟؟

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , chaka

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۵۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۴۰۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۹۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close