زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۲۰۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin

پایه شبکه نبود؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من پایه مدیریتم!!! نبود؟!! Big GrinBig Grin
منم پایه مدیریتBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۰۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط novinaa.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)novinaa نوشته شده توسط:  موضوع : تداخل ازمون ادواری فنی و حرفه ای: ...
من به شما پیشنهاد میکنم از طریق خبرگزاری ها هم این موردتون رو پیگیری کنید
اگر با ایسنا هماهنگ کنید پیگیری میکنه

به اونجا هم پیام میدم...حالا شما هم این متن بفرست واسه فنی و حرفه ای...ممنون

سلام خواهشا ساعت ازمون ادواری مرحله چهارم که در ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار میشه را به عصر جمعه همان روز موکول نمایید. تا ما بچه هایی که ازمون ارشد در صبح جمعه ۲۵ بهمن داریم هم بتوانیم شرکت کنیم.
ارسال: #۲۲۰۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
دوستان مدعی در شبکه و انتقال داده لطفا کمک بنمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال: #۲۲۰۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  کاشکی مدیر بخش دروس تخصصی نرم افزاری ها هم آقای Jooybari بودند. همین جا برای حل سوالات نظریه ازشون تشکر می کنم.

هیچ کس نیست یه جواب قطعی به این ایهام ایجاد شده بده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پارسال هم با یک سوال این شکلی مشکل وجود داشت جالبه که حتی دکتر هم روش نظر دادند که چه نوع خطایی هست. آخرش یادم نیست چی شد

به دو نفر که فکر میکردم میتونن کمک کنن گفتم بیان ببینن سوالتون رو

متشکرم مدیر مهربونSmileHeart

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۲۱۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
توجه توجه !!
معماری

ارسال: #۲۲۱۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin

پایه شبکه نبود؟! Big Grin

اعلام حضور--------------->>پایه شبکه هستم Cool

Ok
امروز تمرینای ۳ فصل اول راس رو کامل حل کن Big Grin

خب تموم شد شما کجای کارید؟ Cool
ارسال: #۲۲۱۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط novinaa.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)novinaa نوشته شده توسط:  موضوع : تداخل ازمون ادواری فنی و حرفه ای:

سوال از سیستم پاسخگویی فنی و حرفه ای: با سلام خواهشا ساعت ازمون ادواری مرحله چهارم که در ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار میشه را به عصر جمعه همان روز موکول نمایید. تا ما بچه هایی که ازمون ارشد در صبح جمعه ۲۵ بهمن داریم هم بتوانیم شرکت کنیم... اول قرار نبود ازمون ارشد ۲۵ بهمن باشه اما به علت شرایط نامناسب جوی یک هفته عقب افتاد. همین ما بعد قرنی اومدیم فنی حرفه ای شرکت کنیم برف اومد همه برنامه هامون بهم ریخت....یکی پاسخگو نیست...حداقل زمان ازمون عصر بگذارید...با تشکر --- به خدا ازمون ارشد داریم صبح تا ظهر یه جا دیگه ازمون داریم....خواهشا عصر برگزار کنید

پاسخ سازمان فنی و حرفه ای: سلام دوست عزیز ما که نمیتوانیم برای خاطر شما چند نفر تمام برنامه ۱۰۰۰۰۰ نفر رو بهم بریزیم.
-----------------------------
از دوستان مانشتی درخواست می نمایم با مراجعه به ادرس زیر ، زمان ازمون ادواری که با ارشد تو یک روز است را تغییر دهند.
من از سیستم پاسخگویی خواستم ساعت برگزاری ازمون را تغییر بدن اما اونها زیر بار نرفتن....هزینه ای که واسه شرکت این ازمون دادیم می پره...دوستان یک لطفی کنند با ورود به لینک زیر و سیستم پاسخگویی و نظرات زیاد این سایت و سیستم پاسخگویی را مجبور به تغییر ساعت ازمون نمایند.

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم. انجمن مانشت

هیچکی به من کمک نکرد... نمی بخشمتون.دلم شکستید. یک کلیک و کپی و پیست چقدر طول می کشد.
متن ارسالی این بود.

سلام خواهشا ساعت ازمون ادواری مرحله چهارم که در ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار میشه را به عصر جمعه همان روز موکول نمایید. تا ما بچه هایی که ازمون ارشد در صبح جمعه ۲۵ بهمن داریم هم بتوانیم شرکت کنیم.
ارسال: #۲۲۱۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
دوستان یه لطفی کنید اگه اینو دارید بذارید به خدا راه دوری نمیره ثواب داره

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۲۲۱۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ)novinaa نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)novinaa نوشته شده توسط:  موضوع : تداخل ازمون ادواری فنی و حرفه ای:

سوال از سیستم پاسخگویی فنی و حرفه ای: با سلام خواهشا ساعت ازمون ادواری مرحله چهارم که در ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار میشه را به عصر جمعه همان روز موکول نمایید. تا ما بچه هایی که ازمون ارشد در صبح جمعه ۲۵ بهمن داریم هم بتوانیم شرکت کنیم... اول قرار نبود ازمون ارشد ۲۵ بهمن باشه اما به علت شرایط نامناسب جوی یک هفته عقب افتاد. همین ما بعد قرنی اومدیم فنی حرفه ای شرکت کنیم برف اومد همه برنامه هامون بهم ریخت....یکی پاسخگو نیست...حداقل زمان ازمون عصر بگذارید...با تشکر --- به خدا ازمون ارشد داریم صبح تا ظهر یه جا دیگه ازمون داریم....خواهشا عصر برگزار کنید

پاسخ سازمان فنی و حرفه ای: سلام دوست عزیز ما که نمیتوانیم برای خاطر شما چند نفر تمام برنامه ۱۰۰۰۰۰ نفر رو بهم بریزیم.
-----------------------------
از دوستان مانشتی درخواست می نمایم با مراجعه به ادرس زیر ، زمان ازمون ادواری که با ارشد تو یک روز است را تغییر دهند.
من از سیستم پاسخگویی خواستم ساعت برگزاری ازمون را تغییر بدن اما اونها زیر بار نرفتن....هزینه ای که واسه شرکت این ازمون دادیم می پره...دوستان یک لطفی کنند با ورود به لینک زیر و سیستم پاسخگویی و نظرات زیاد این سایت و سیستم پاسخگویی را مجبور به تغییر ساعت ازمون نمایند.

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم. انجمن مانشت

هیچکی به من کمک نکرد... نمی بخشمتون.دلم شکستید. یک کلیک و کپی و پیست چقدر طول می کشد.
متن ارسالی این بود.

خب آخه اون همه اطلاعات از آدم میخواد!!!‌شماره تماس هم میخواد حتی!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال: #۲۲۱۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
سوال نظریه زبان ها:

[تصویر:  247110_thank-you77.gif]

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۲۲۱۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  وضعیت من توی ۵ سال دوره کارشناسی منهای کتاب و اپل مک بوک

واسه من منهای پیتزا هم بود منهای تخت و منهای سایر امکانات Big Grin
فقط پاکت بقلمون بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , kh.jafarzade
ارسال: #۲۲۱۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
بچه ها من چیکا کنم تصمیم گرفتم مدیریت بخونم واس کنکور آیتی؛گفتن برو مقسمی بگیر؛همه کتابفروشیا رو گشتم نداشتن!
برا دفترخاطرات چنگیز خان مغول گشته بودم تا الان پیداش کرده بودم!
حالا چیکا کنم¿!?
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۲۱۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
بچه ها زمان دفترچه شماره ۱ مهندسی کامپیوتر چند دقیقه هست؟
ارسال: #۲۲۱۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  بچه ها زمان دفترچه شماره ۱ مهندسی کامپیوتر چند دقیقه هست؟

۱۵۰مین
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin92
ارسال: #۲۲۲۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
دوستانی که میخوان زبان بخونن یا هنوز نخوندن تو این وقت کم اگه کنکور آزمایشی شرکت میکردن لغات رو بخونن در غیر اینصورت کنکور ۴ سال اخیر گرایش های آیتی و مهندسی نرم و علوم کامپیوتر رو بخونن بهتره ،به دلتون هم استرس راه ندین!! هیچوقت معلوم نیست چه لغاتی بیاد پس به داشته هاتون تا جایی که خوندین اعتماد داشته باشیدBlush
یا علیCool

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , sh_s , neda_Network , unicornux , sand , hosshah

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۸۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close