زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۹۹۱
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
Star RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.یه خبری به گوشم رسید.
یکی از اساتید دانشگاه گفته که ظاهرا ازمون کنکور به علت سردی هوا به اسفند ماه موکول شده.یکی از دوستان هم زنگ زدن سازمان سنجش.جالب اینجاست که نگفتن این خبر صحت نداره.گفتن به موقع اعلام میکنیم.پس لطفا همگی دست به دعا بشین تا بلکه ازمون به اسفند ماه موکول بشه.حداقل دو هفته وقت اضافه میاریم و اگه مرد خوندن باشین خیلی کارا میشه کرد.
خدایا سرمای زیر ۰ درجه عطا بفرما.همگی بگین امییییییییییین
ولی از من به شما نصیحت.اصلا به این چیزار فکر نکنین و برنامتون روی تاریخ فعلی در نظر بگیرین.چون این سازمان سنجش قوانین عجیب و غریب زیاد داره.شاید این خبر مثل سراب باشه.پس سعی نکنین از برنامه عقب بیوفتین دوستان
خیلی خیلی شرمنده چون من یکی که دعا نمی کنم کنکور اسفند برگزار بشه و این طور که معلومه اکثر بچه ها دوس ندارن کنکور جابجا بشه در ضمن سازمان سنجش هواشناس نیست که از الان واس ۲۰ روز بعد پیش بینی هوا کنه و تو کار خدا دخالت کنه
دوستان همه مطمئن باشین که اصلا امکان جابجا شدن کنکور وجود نداره و اینطور که معلومه هوا داره گرمتر میشه ما که تو زنجان ۲ هفته پیش هوای منفی ۱۸ درجه داشتیم الان با اینکه نسبت به جاهای دیگه سرده ولی ما دیگه این هوارو سرد نمیدونیم
نتیجه---------------------> شما برو بشین تنهایی دعا کن که کنکور جابجا شه ...........

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۹۲
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
بچه ها exist رو از رو چی بخونم. اصلا نمیفهممش.
مقسمی اصلا خوب توضیح نداده. به کتاب روحانی هم دسترسی ندارم.
جزوه خوب سراغ دارین؟؟
ارسال: #۹۹۳
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
من قول داده بودم دیگه نت نیام تا این روزای آخر بهتر جمع بندی کنم اما یه حس عجیب غریبی دارم حتی وقتی ام نت نمیام نمیتونم خوب بخونم فکرم درگیر مسائل جانبی شده همش سعی میکنم بخوابم تا به چیزی فکر نکنم اما خوابمم نمیبره یه کم که بیشتر میخوابم حرفای بعضی از دوستان مثل پتک میخوره تو سرم ، دلم نمیخواد از فکر ارشد امسال بیام بیرون حیفه، خیلی نخوندم اما الانم که دارم مرور میکنم میبینم بعضی از درسام واقعا خوبه نمیدونم چه کنم یه ذره دیگه بیشتر نمونده چیکار کنم که کم نیارم ؟ خدایا کمکم کن ، خدایا کمکمون کن

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۹۹۴
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
با دوستم رفتیم براش لپ تاپ بخرین پولمون نرسید تی تاب خریدم خوردیم گرون شده هااااااا Big Grin
اما کما کان درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمیتونه مثله ما درس بخونه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , zoltrix_66 , Mänu , El@he , remove
ارسال: #۹۹۵
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
حاضرم ۲ واحد عمومی بردارمو کلاساشو کامل برم اما این درس نظریه رو نخونم ... هیچ جاذبه ای نداره لامصصصب...AngryAngry

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , unicornux
ارسال: #۹۹۶
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
آقا اگه همین طوری پیش بره من دیگه نمیتونم ادامه بدم....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
خدا کنه حل شه...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
واقعا حیفه تا الان اومدم...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
باو نمیخواد تریپ مشاور برداری دل داری بهم بدی
مشکلم چک نویسه ندارمممم تموم شده Big Grin Big Grin Big Grin
از کجا باید تهیه کرد آیا؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۹۹۷
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط sahar-it88.)
Re: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
سلام دوستان.امیدوارم حال همتون خوب باشه.با انگیزه ادامه بدین آخر راهه.من که احساس میکنم قبول میشم دلتون بسوزه:-P

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

سلام دوستان.امیدوارم حال همتون خوب باشه.با انگیزه ادامه بدین آخر راهه.من که احساس میکنم قبول میشم دلتون بسوزه:-P

سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۹۹۸
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.امیدوارم حال همتون خوب باشه.با انگیزه ادامه بدین آخر راهه.من که احساس میکنم قبول میشم دلتون بسوزه:-P

صدات عجب اکویی داشت Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , kati , AEM4949 , El@he , remove
ارسال: #۹۹۹
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ
وای خدا کلافه شدمAngry کی تموم میشه.نمیدونم چرا وقتی میخوام درس بخونم همه چیز برام جذاب میشه.مثلا پرزهای فرش...دوست دارم ساعت ها بهش خیره بشم(مخصوصا سر تست های گسستهBig GrinBig Grin ).تازه نقاش و شاعرم میشم...حاشیه کتابها.....خدا بخیر بگذرونه ExclamationExclamationExclamation

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , kh.jafarzade
ارسال: #۱۰۰۰
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
چه حرقا دوستان تنها چیزی که امکان جابه جاشدن نداره و محاله کنکورای سازمان سنجش سازمان سنجش بیچاره پشت سر هم ازمون دان کاردانی کاردانی به کارشناس ناپیوسته پیوسته تولیمو ارشد دکترا اوهههههههههههههههههه اونقدر سرش شلوغه بخواد اینارو جابه جاکنه اونوقت همه چی بهم میخوره....
اون دوست گرامی که شایعه رو پخش کردن ازشون سوالی دارم استادش این منبعو رو از کجا شنیده بود بعد میشه بگید سردی کدوم استانها مدنظر بوده یه جا بارون یه جا برفه بندرعباس بهار ............این چیزا چیه میگین بدون استدلال قبول میکنید امتحان کشوری اونم از نوع کنکورش لغو شدنی نیست مگه امتحان دانشگاهه یه محیط کوچیک تصمیم بگیرن...........حتی اگر اردبیل در ۱۷ یهمن دمای -۱۷ رو تجربه کنها به شهرای دیگه مربوط نمیشه.................

یه چیز ار ته دلم بگم من همینجورش م دارم میمیرم از خستگی بعد اون روزا دیگه چیزی ازمون نمونده..........
با همه چیز ایشالله خوب تموم بشه آمین.....

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۰۰۱
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ب.ظ
چرا نشه؟!! همه چی ممکنه.
مثلا امروز اوباما توی سنای امریکا گفت که تصمیم داره به خاطر بچه های it و کامپیوتر ایران که امسال کنکور دارن، به خصوص بچه های مانشت(رو مانشت خیلی تاکید داشت) یه سری از تحریما رو برداره.
یکی از بچه ها هم بهش گفتم باور نکرد و زنگ زد کاخ سفید، اونام چیزی رو رد نکردن.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , remove , helena , zoltrix_66
ارسال: #۱۰۰۲
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
هر کس به اندازه هدفی که دارد و برایش تلاش میکند بزرگ میشود
هدف من رتبه یک و تلاشم برای رتبه یک هست
----------------------------------
گاهی اوقات که فکرای بدی به سرم میزنه مثلا وقتی که فکر میکنم اگه یک نشم چی ؟ اگه نتونم شریف بیارم چی ؟ اگه و اگه و اگه ... وقتی این فکرها به سرم میاد همون جا یه سیلی به خودم میزنم و به خودم میگم حتی نباید یه لحظه فکر اینکه غیر از اون چیزی که میخوای را تو ذهنت بیاری. این مدت صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم Big Grin
قبلا هم کنکور داده بودم ولی گند زدم. یادمه اولش تهران میخواستم. بعدش به اصفهان راضی شدم و دست آخر نذر و نیاز کردم حداقل بشه یه روزانه بیارم ولی نشد. رتبه ام شد ۸۰۰ . با اینکه حسابی خونده بودم. آدم هر چی کوچیک فکر کنه به چیزهایی کوچیک میرسه و یا حتی ممکنه نرسه.
پس هدفتون را بزرگ و تلاشتون را برای اهداف بزرگ تنظیم کنید. مطمئن باشید بهش میرسید.
علی یارتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , saeidkhan , kati , neda_Network , sand , Engineer , tarane1992 , zoltrix_66
ارسال: #۱۰۰۳
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط alagh.)
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  آدم هر چی کوچیک فکر کنه به چیزهایی کوچیک میرسه و یا حتی ممکنه نرسه.
پس هدفتون را بزرگ و تلاشتون را برای اهداف بزرگ تنظیم کنید. مطمئن باشید بهش میرسید.

کاملا موافقم...
امیدوارم شما هم به رتبه یک برسیدSmile

Sent from my iPhone using

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  آدم هر چی کوچیک فکر کنه به چیزهایی کوچیک میرسه و یا حتی ممکنه نرسه.

کاملا موافقم...
امیدوارم شما هم به رتبه یک برسیدSmile

Sent from my iPhone using
ارسال: #۱۰۰۴
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط ka arman.)
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.یه خبری به گوشم رسید.
یکی از اساتید دانشگاه گفته که ظاهرا ازمون کنکور به علت سردی هوا به اسفند ماه موکول شده.یکی از دوستان هم زنگ زدن سازمان سنجش.جالب اینجاست که نگفتن این خبر صحت نداره.گفتن به موقع اعلام میکنیم.پس لطفا همگی دست به دعا بشین تا بلکه ازمون به اسفند ماه موکول بشه.حداقل دو هفته وقت اضافه میاریم و اگه مرد خوندن باشین خیلی کارا میشه کرد.
ولی از من به شما نصیحت.اصلا به این چیزار فکر نکنین و برنامتون روی تاریخ فعلی در نظر بگیرین.چون این سازمان سنجش قوانین عجیب و غریب زیاد داره.شاید این خبر مثل سراب باشه.پس سعی نکنین از برنامه عقب بیوفتین دوستان

اگه قرار باشه بندازن عقب من که دیگه نمیخونم...
بسه دیگه...Angry

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.یه خبری به گوشم رسید.

اگه قرار باشه بندازن عقب من که دیگه نمیخونم...
بسه دیگه...Angry
ارسال: #۱۰۰۵
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ
بچه ها من امروز از استرس معده درد گرفتم شدید به من روحیه بدید...
خودم به خودم روحیه میدم .... روحیه ...... روحیه ..... روحیه .....
.
.
.
اغا این تست های الگوریتم و ساختمان داده پارسال همشون که پیچیدگی زمانیه من از اینا شدید میترسم همش طراح سوال ی چیزیو در نظر گرفته که من در نظر نگرفتم چی کار کنمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۲۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۷۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۵۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۴۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close