زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های ناپیوسته

نظرسنجی: اگر داوطلب کنکور ارشد ۹۰ هستید؛ از کدومآشید؟
پیوسته
ناپیوسته
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۴۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
نفوذی عزیز وقتی اینجا ۹۰ و چند درصد ناپیوسته هستند یه جور خلوت به حساب می آد دیگه!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۴۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ
RE: بچه های ناپیوسته
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  من غیرانتفاعی دانشوران تبریز بودم در ضمن کنکور ارشد ۹۰ رو آزمایشی شرکت کرده بودم
و برای ارشد ۹۱ می خونم.
منظور من از ۹۰ اینه که کنکوری که در سال ۹۰ برگزار میشه!! یعنی بهمن امسال!
اون پست اول رو اصلاح می کنم
ممنون

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نفوذی عزیز وقتی اینجا ۹۰ و چند درصد ناپیوسته هستند یه جور خلوت به حساب می آد دیگه!!!
نه خوب بچه های شما هم هستن لابد، پست نمی دن!!
اماحرفت درسته، الان تو نفوذی هستی؟؟ (من کیم پس؟) Wink

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۴۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
احتمالا شما مسافر کوچولویین Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)coder نوشته شده توسط:  
نقل قول: جدا ؟ دکتر چی گفت درمورد من ؟

گفتن که شما رتبه خوب آوردین و اینکه قبلا تک و توک از شمسی پور قبول می شدن و الان دیگه از شمسی پور خیلی‌ها قبول می شن و ... می خواستن به ما امیدواری بدن
و این که بین بهشتی و علم و صنعت موندید
در ضمن می گفتن رشته‌ی علوم کامپیوتر در دنیا معروف‌تر و محبوب تره
حالا واقعا اینجوریه ؟

آره همه جای دنیا علوم کامپیوتر رشته اصلی و مادر رشته کامپیوتر محسوب می شه و پرطرفدار تره . اما اینجا بر عکسه مهندسی تو بورسه .

البته کامپیوتر تو دنیا به چن شاخه تقسیم میشه و دروسی که ما تو ایران میگذرونیم بعنوان رشته مهندسی نرم افزار (به گفته دکتر قدسی) تو کشور آمریکا اسمش computer science یا علوم کامپیوتره نه علوم کامپیوتر تو ایران عزیز Tongue
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
Question راهنمایی
سلام
بچه‌ها من الان ترم ۳ هستم و تابستان هم پروژه و کارآموزی را برداشتم و ترم مهر هم ۱۶ واحد دیگه دارم مصمم به خواندن وقبولی برای ارشد It هستم حالا نمی دونم می تونم با توجه به درس هام و دانشگاه برای ارشد ۹۱ حسابی وقت بزارم و بخونم تا رتبه خوب بگیرم یا یه درس نگه دارم برای ترم ۵ و فرار از سربازی و ارشد ۹۲!!!!!!!!!!!Huh
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی کنیدIdea
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ق.ظ
بچه های ناپیوسته
یه پیشنهاد بهت می کنم که بعضی از بچه های ارشدی ما هم کردن

مهر رو مرخصی بگیر بعد ۱۶ واحد رو ترم بهمن بردار

اینجوری هم روی درس‌ها کلی وقت گذاشتی و هم می تونی یه سال دیگه از سربازی فرار کنی و خودت رو به کنکور سال بعد برسونی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , eqsune
ارسال: #۵۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ)coder نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد بهت می کنم که بعضی از بچه های ارشدی ما هم کردن

مهر رو مرخصی بگیر بعد ۱۶ واحد رو ترم بهمن بردار

اینجوری هم روی درس‌ها کلی وقت گذاشتی و هم می تونی یه سال دیگه از سربازی فرار کنی و خودت رو به کنکور سال بعد برسونی

منم قبلا تو همین فکر بودم ولی مشکل من coder جان اینه که اینجا(جهاد) برای این کارها دستت باز نیستSadو ترم بهمن اون درس هایی که من باید پاس کنم ممکنه چندتاش ارائه نشه .
درس‌ها اینا هستن:
انقلاب ،معماری(این دو تا رو ترم قبل به دلایلی نا معلوم مجبور شدم حذف پزشکی کنم)،آز معماری،متون،۲ درس اختیاری،گرافیک کامپیوتری
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ ق.ظ
بچه های ناپیوسته
مهم نیست اگه ارائه بشه یا نه
می تونی تابستون رو یه جایه دیگه مهمان بگیری
برو هر دانشگاهی که دوست داشتی ببین هر کدوم که همه درس های مونده رو که نتونستی تو بهمن پاس کنی داره مهمان بگیر
به همین راحتی
علمی کاربردی که کلی شعبه داره
غصه خوردن نداره

تازه می تونی بری با مسئولین دانشگاه صحبت کنی و بگی که می خواهی برای ارشد بخونی حتما اونها هم حداقل به امید این که با قبولی تو اسمی در کنن یه ترم رو بهت مرخصی میدن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , eqsune
ارسال: #۵۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
بچه‌ها پیشنهاد مهم و جدی!!یکی از دوستان که امسال رتبه خوب آورده و به زودی اطلاعات مفصلی از ایشون رو برات ارسال می کنم گفت حتما رو دروس پیه دفت داشته باشید!!اگر دروس پایه تون خوب نی برید دنبالش و از خودندن کتب مرجع ابایی نداشته باشید!!بنظرم پیشنهاد مهمی بود چون تکلیف منو برا آینده خیلی روشن کرد!!پس زودتر دست به کار شید!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , هاتف , ali_computer69
ارسال: #۵۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)نفوذی نوشته شده توسط:  ممنون فردوس
ترس؟! ترس که واژه خوبی نیست!
کنکور یه مسابقه است، هر کس تلاش بیشتری کنه نتیجه بهتری داره

چند روز پیش که نتایج اعلام شد، شمسی پور هم ۳ تا رتبه دو رقمی داشت

سلام به همه دوستان به خصوص شمسی پوری های عزیز
برای اطلاع عرض می کنم اونجوری که من از استاد عادلی نیا شنیدم ۳تا ایتی زیر ۱۰۰ شدن یکی علوم کامپیوتر ۳۵ شده و۳یا ۴ نفر هم نرم افزار واین می تونه نتیچه بسیارعالی برای دانشگاه ما باشه
اینجوری که معلومه اینجا اکثرا شمسی پوری هستند واین باعث خوشحالیهBig Grin

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
از این که این همه از دوستان ناپیوسته هستن خیلی خوشحال شدم
من کاردانی آموزشکده فنی بیرجند و کارشناسی دانشگاه بیرجند بودم
اول که به این سایت اومدم یکم احساس غربت میکردم چون با خودم میگفتم همه پیوسته هستن و ریاضی خوندن ولی حالا میبینم دوستان ناپیوسته کم نیستن!
خصوصیت مشترک همه بچه های ناپیوسته راضیشون هست که تقزیبا ضعیفه پس دوستان یه راه حل برای این مشکل ارائه بدید که تو کنکور ۹۱ ایشا ا... همه ریاضی رو خوب بزنن
من خودم کنکور ۹۰ ریاضی رو سفید دادم و بد جور ضرر کردم حالا میخوام اول واسه ریاضی بخونم
اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم
به امید قبولی همتون

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  اینجوری که معلومه اینجا اکثرا شمسی پوری هستند واین باعث خوشحالیهBig Grin

(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  از این که این همه از دوستان ناپیوسته هستن خیلی خوشحال شدم

کلا هدف همین بود! منم خوشحالم Wink

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۵۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط esi.)
بچه های ناپیوسته
بچه‌ها منم نا پیوسته ام.

کاردانی شمسی پور خوندم. سال ۸۴ تا ۸۷( بعلت مشکلات کاری ۵ ترمه کردم !!!!!!!!!!!)

کارشناسی هم چون از شمسی خسته شده بودم رفتم جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران( که شد دانشگاه علم و فرهنگ !!!!!!!!) .

کار نمی ذاره درس بخونم درست و حسابی‌، مجبورم کار کنم ولی باز از کم کاری خودم بود که امسال رتبم انقدر بد شد. فکر درصد نرمم داغونم می کنه. ۵۵ درصد فکر می کردم یعنی ۱۱ تا تست اما ۳ تا فقط پایگاه غلط زدم !!!!!!!!!!!!!!! یکی تو زبان های برنامه سازی ی*****و نی دونم سنجش از کجا آورده که درصدم شده ۲۲ !!!!!!!!!!!!!!!!‌ میشد ۲۸ اما شد ۲۲ !!!!!!!!!!!! که تا حالا تو هیچ آزمون پارسه من پایگاه غلط و تخصصی نرم زیر ۴۰ نزده بودم‌، اما میشه دیگه‌، بخدا کارا دست خداست شاید این صلاح ما بوده.

مشترک پارسه ۵۰-۶۵ میزدم کنکور زدم ۴۵ !!!!!!!!!!!!!!!
رتبم شد ۴۳۵ اما خدا میدونه که این رتبه من نبود اما شد‌، نه شاید این رتبه من بوده و کم کاری از من بوده‌، شاید‌، شاید ........... خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اما کنکور ۹۱ جبران می کنم، ۱ تیر اعزامم‌، خدارو شکر افتادم تهران‌، تلافی می کنم. این‌ها در حد حرف بود اما محمد باور کن تلافی می کنم اسی. باور کن‌، البته اسمم محمده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من رفیق داشتم رتبش پارسال شد ۲۷ !!!!!!!!!!!!! رفیق داشتم پارسال هوش علم و صنعت قبول شد فکر کنم شده بود ۲۱۴ اما دقیق یادم نیست، رفیق داشتم شد رتبه ۹۱ پارسال( ۹۱ یا ۹۲ بود بخدا دقیق یادم نیست).

پس نا پیوسته‌ها هم می تونن. هر کی بخونه می تونه.

من با خود عهد بستم سال ۹۱ غوغا کنم. خدایا خودت کمکم کن. با وجود سربازی اما بهانه ای ندارم و باید و باید البته اگه خدا بخواد بخونم واسه روزانه تهران.
کسی هم هست که پا بپا یه رقابت دوستانه اما جدی، من آزمونم میرم تا به بچه‌ها نشون بدم چقدر میخوام بخونم.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad123 , ali_computer69
ارسال: #۵۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط meghdad.)
سلام
دوستام منم ناپیوسته ام‌، ترم ۲ رجا قزوین می خونم‌، از الان درسام خوب می خونم که واسه ارشد پایم قوی باشه اما چیزی که اذیتم می کنه که آیا ما امیدی به قبولی داریم میشه با پیوسته‌ها رقابت کرد؟؟حالا به فرض ما خود کشی کنیم قبول شیم یکی از دانشگاه های تهران‌، فردا روز بخواییم یک جا کار کنیم یا تو یک دانشگاه درس بدیم آیا ناپیوسته بودن واسمون مشکل ساز نمی شه ؟؟همه میگن به مدرک آخر نگاه می کنن ولی من اینطوری احساس نمی کنم احساس می کنم حالا اگه ارشدم از شریف بگیریم ببینن ناپیوسته ایم یک جور دیگه نگامون می کنن و اولویت میدن به پیوسته‌ها این مسایل باعث سردی آدم میشهBlush ....ته دلم میگه دوباره کنکور شرکت کنم پیوسته بخونم‌، نظر دوستان واسم مهم....
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ)meghdad نوشته شده توسط:  سلام
دوستام منم ناپیوسته ام‌، ترم ۲ رجا قزوین می خونم‌، از الان درسام خوب می خونم که واسه ارشد پایم قوی باشه اما چیزی که اذیتم می کنه که آیا ما امیدی به قبولی داریم میشه با پیوسته‌ها رقابت کرد؟؟حالا به فرض ما خود کشی کنیم قبول شیم یکی از دانشگاه های تهران‌، فردا روز بخواییم یک جا کار کنیم یا تو یک دانشگاه درس بدیم آیا ناپیوسته بودن واسمون مشکل ساز نمی شه ؟؟همه میگن به مدرک آخر نگاه می کنن ولی من اینطوری احساس نمی کنم احساس می کنم حالا اگه ارشدم از شریف بگیریم ببینن ناپیوسته ایم یک جور دیگه نگامون می کنن و اولویت میدن به پیوسته‌ها این مسایل باعث سردی آدم میشهBlush ....ته دلم میگه دوباره کنکور شرکت کنم پیوسته بخونم‌، نظر دوستان واسم مهم....

دوست عزیز نگران نباش
وقتی کسی از شریف ارشد داره دیگه کسی به مدرک کارشناسیش نگاه نمی کنه که
خیالت تخت
شما شریف قبول شو تا اون موقع با هم همکلاسی بشیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad123 , ali_computer69 , eqsune

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۶۳۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۹۰۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  اعزامی های یک اسفند deledivouneh ۳۴ ۵۰,۷۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  شبکه های باور بیزین hani89 ۰ ۱,۷۱۷ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور azarakhsh1986 ۲۹ ۱۸,۸۹۲ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  شرایط رشته های پیراپزشکی بدون آزمون mohamad139400 ۰ ۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  سلام بچه ها. کسی استاد خصوصی برای آیلتس میشناسه معرفی کنه ؟ saba6000 ۳ ۳,۶۷۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: s.mirzaei
Big Grin بچه های فناوری اطلاعات گرایش سیستمهای چند رسانه ای رازی کرمانشاه زین ۶ ۴,۰۱۹ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: زین
  بچه های خواجه نصیر سال ۹۵ MLMSecurity ۱۷ ۷,۹۷۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close