زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۴۶۶
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
امروز هیچی نخوندم وقت نشد دلیلش اینه تنظیم خوابم بهم خورده سعی می کنم به زور هم شده تا فردا بیدار بمونم که درست شه
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  کسایی که انگیزه ندارن یا هر مشکلی دارند اینجا رو بهشون پیشنهاد میکنم

زنگـــــــــ عشـقــــ

Heart
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Heart

خدایا شکرت .. همین Blush

یه بار یکی یه آهنگ امید بخش بهم توصیه کرد گوش دادم به فکر خودکشی افتادم و تا یه هفته تو خودم بودم و به شدت افسردهTongue

Ayyy ya ya ya
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۴۶۷
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط kati.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  دیروز و امروز رو خوب خوندم دیگه سر گیجه گرفتم و احساس میکنم داره دود از سرم بلند میشه (دقیقا گرمای سرم رو حس میکنم .. تخم مرغ بریزی رو سرم پخته میشه Smile )
از خدا خواستم اگر فردا تعطیل بشه برا یکبار هم شده دو رقمی کنم ساعات مطالعم رو .. تعطیل شدیم .. نمیدونم حالا خوشحال باشم یا ناراحت .. آخه کی ۱۰ ساعت رو میخونه اون هم همش تستای ساختمان داده !! UndecidedHuhConfused
خوبه می تونید بیشتر از ۳ ساعت روی یه درس زوم کنید ....من که نمی کشم Tongue
شاید اگه من بودم ۱۰ ساعت رو به دو درس تقسیم می کردم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۴۶۸
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  یه بار یکی یه آهنگ امید بخش بهم توصیه کرد گوش دادم به فکر خودکشی افتادم و تا یه هفته تو خودم بودم و به شدت افسردهTongue
یعنی لینک منم مفید نبود و حس خودکشی دست داد بهتون ؟!! Huh
خو ببخشید Wink

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  خوبه می تونید بیشتر از ۳ ساعت روی یه درس زوم کنید ....من که نمی کشم Tongue
شاید اگه من بودم ۱۰ ساعت رو به دو درس تقسیم می کردم ....
میگم دود از سرم بلند شده این دو روز Smile
احتمالا نصف نصفش کنم ولی خب تا فردا ببنیم چطور از خواب پامیشم
چوب تنبلی های گذشته ام هست ... نخوندم حالا باید اینطوری بخونم .. (داشتم هفته ایی که همش ۴ ساعت خوندم :| )

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , parastoo26 , izadan11
ارسال: #۴۶۹
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  خوبه می تونید بیشتر از ۳ ساعت روی یه درس زوم کنید ....من که نمی کش
من مفید هر درسی رو نیم ساعت بیشتر نمیتونمبخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۴۷۰
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط kati.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  میگم دود از سرم بلند شده این دو روز Smile
احتمالا نصف نصفش کنم ولی خب تا فردا ببنیم چطور از خواب پامیشم
چوب تنبلی های گذشته ام هست ... نخوندم حالا باید اینطوری بخونم .. (داشتم هفته ایی که همش ۴ ساعت خوندم :| )

اصولا وقتی آدم وقت کم داره مجبوره از همون یه ذره وقتش به بهترین نحو استفاده کنه و صد البته موفق هم میشه.... شما هم می تونید و موفق میشید ... Smile

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من مفید هر درسی رو نیم ساعت بیشتر نمیتونمبخونم.
بعد مثلا یه درس مثل همین آمار که یه فصلش ۱۰۰ صفحه میشه رو چند وقت طول میکشه بخونید؟ حتما سرعتتون بالاست... Smile
من به صورت مفید ۲ ساعت رو میخونم دیگه بیشتر از ۲ ساعت مخم سوت میکشه Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , dzzv_13
ارسال: #۴۷۱
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ق.ظ
ای بگردم چ انرژی تو این تاپیک درجریانه...

ماشاالله ب رفقای مانشتی...
خودشون دنیای استرس وناامیدین اما دیگری رو شارژ میکنن...

خدا دست هممونو بگیره...
شب همگی خوش

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , neda_Network , izadan11 , dzzv_13 , H3NGAM3H , Good! , bahar1369
ارسال: #۴۷۲
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ
Lightbulb RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
فکر کنم از من هیچکی وحشتناک تر نخونده باشه برا من که خیلی هفته بدی بود کل برنامم ناقص موند
ولی این هفته میخوام جبران کنم
برا ۲۵%چهارم شاید ۲ فصل خوندم........
برام دعا کنین برسم ConfusedConfusedConfused

باور داشته باش تو مرکز دنیای درون وبیرون خود هستی
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Riemann
ارسال: #۴۷۳
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  یعنی لینک منم مفید نبود و حس خودکشی دست داد بهتون ؟!! Huh
خو ببخشید Wink

ترسیدم امتحانش نکردمBig Grin
چاکریم

Ayyy ya ya ya
ارسال: #۴۷۴
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ق.ظ
هفته جدید شروع شد. این هفته رو مردونه بشینیم درس بخونیم. حتی با همه سختیاش و دو تا امتحان ترم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , Riemann , izadan11
ارسال: #۴۷۵
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ
سلام و صب بخیر
امروز به ترتیب پایگاه / شبکه / معماری تموم میشن.

Heart
ارسال: #۴۷۶
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  الان هم تنبلی نکن .. پاشو کتاب رو باز کن یکم بخونی گرم میشی

دیشب بخاطر این حرفت دو ساعت و نیم درس خوندم. یعنی یه نقطه عطف که از اکسترمم ها خارج شدم. ۲/۵ ساعت در روز

(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  خب ۹۲ هستیم دیگه! Big Grin همین گوشه تاریخو زده ببینین! میخواستین کی باشیم؟! Smile
ماها کم مونده خودمون هم یادمون بره کی هستیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۴۷۷
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  الان هم تنبلی نکن .. پاشو کتاب رو باز کن یکم بخونی گرم میشی

دیشب بخاطر این حرفت دو ساعت و نیم درس خوندم. یعنی یه نقطه عطف که از اکسترمم ها خارج شدم. ۲/۵ ساعت در روز

اگر خودم دیروز ۲/۵ ساعت بیشتر میخوندم اینقدر خوشحال نمیشدم که باعث شدم یکی ۲/۵ ساعت بخاطر حرفم درس بخونه Smile (واقعا خوشحالم کردین)

الان انرژی گرفتم برم ۸ ساعت دیگه تا شب بخونم (۲ ساعت تا اینجا خوندم و قراره امروز دو رقمی بخونم Rolleyes )

راستی من هنوز مفهوم ۲/۵ ساعت رو نفهمیدم .. چون اصلش باید بگیم ۲/۳ (همون دو ساعت و سی دقیقه Smile )
خداحافظ تا آخر شب ..

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network
ارسال: #۴۷۸
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
نمیدونم این مشکل خوابمو چیکارش کنم؟! تقریبا دو هفتس که بیش از حد میخوابم :-[

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۴۷۹
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
دیشب خواب دیدم یه معادله انسانی داریم بعد آدما رو از هم ساده می کنم و جلو میرم یهو از خواب پا شدم اولش گیج بودم می گفتم فلانی با فلانی ساده میشه Big Grin
امیدوارم کنکوره سریعتر برسه Tongue
امروز باز تلاش می کنم clrs بخونم تا فرداشب هم خوابم تنظیم میشه

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , Riemann , bahar1369
ارسال: #۴۸۰
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  نمیدونم این مشکل خوابمو چیکارش کنم؟! تقریبا دو هفتس که بیش از حد میخوابم :-[

بازم شما خوبه مشکل خواب دارید.
من مشکل خوراک دارم. مخصوصا موقع تست زدن که بدجور گرسنه ام میشه.
سر آزمون هم جیبهامو پر از مغز پسته و بادوم میکنم و هر چند تا تست ، به خودم چندتا مغز آجیل هدیه میدم که مغزم بکشه.
به قول گفتی : "آدم گشنه ، دین و ایمون نداره" در کنارش مطمئن باش رتبه هم نداره.

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دیشب خواب دیدم یه معادله انسانی داریم بعد آدما رو از هم ساده می کنم و جلو میرم یهو از خواب پا شدم اولش گیج بودم می گفتم فلانی با فلانی ساده میشه Big Grin
اضغاث احلام Big Grin
مثل خودم می مونی، ولی غلظت اضغاثت کمتر از منه
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۲۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۶۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۲۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close