زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای شروع مطالعه ارشد

ارسال: #۱۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: مشاوره برای شروع مطالعه ارشد
آخه اکثرا میگن وقتی چند تا درس رو با هم بخونی سر جلسه بهتر میتونی بین درسها سوییچ کنی و ذهنت آمادگی پیدا میکنه از الان،نمیدونم وقت بذارم که این عادت خودم رو تغییر بدم یا نه؟HuhSad

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  آخه اکثرا میگن وقتی چند تا درس رو با هم بخونی سر جلسه بهتر میتونی بین درسها سوییچ کنی و ذهنت آمادگی پیدا میکنه از الان،نمیدونم وقت بذارم که این عادت خودم رو تغییر بدم یا نه؟HuhSad
این عادت رو با آزمون های ازمایشی که شرکت میکنی + آزمون هایی که خودت از خودت میگیری برطرف کن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , ali_computer69
ارسال: #۱۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  سلام به همگی،دوستای عزیز من میخوام دوباره بخونم اما یه مشکل اساسی دارم و اونم اینکه اگه قرار باشه چند تا درس رو تو یه روز بخونم بازدهی‌ام به شدت کم میشه (طبق گفته اکثر بچه‌ها تو یه روز بهتره ۲ یا سه درس خونده شه)اما من هیچوقت اینجوری درس نخوندم چند روزه میخوام ریاضی مهندسی و آمار بخونم اما همش غصه‌ام میگیره بخوام برنامه ریزی کنم ،اگر بخوام فقط رو یه درس تمرکز کنم مثلا ۲ روز ۲ تا ۷ ساعت وقت بذارم ریاضی رو میتونم تموم کنم اما اگر بخوام در کنارش درسهای دیگه هم بخونم کلافه میشمSad
به نظرتون چی کار کنم؟اگر همون روش همیشگی‌ام درس بخونم بد هست؟
ممنون از توجهتون.

من اگه جای شما بودم ۲ تا درس ریاضی رو با هم نمیخوندم. بعدم اگه از ۲ تا درسی که گفتید خشتون نمیاد با هم نخونیدشون. یه درس که باهاش راحت ترید رو بخونید با یه درس که سختتونه.
من خودم هر روز یه درس رو میخوندم و روز بعد اون یکی درس رو. مثلا یه روز ریاضی مهندسی و فرداش نظریه بعد فرداش ریاضی مهندسی فرداش نظریه و قس علی هذا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ب.ظ
مشاوره برای شروع مطالعه ارشد
وبلاگ مفید برای تابستان ۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این وبلاگ برای کمک به داوطلبین آزمون ارشد کامپیوتر ایجاد شده و شروع فعالیت آن از اول خرداد ۹۰ می باشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۷۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۷۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۵۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۸۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۵,۶۶۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۸۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۸۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۳۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۴۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۲,۰۱۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close