زمان کنونی: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجموعه مشاوره ارشد - روشهای تست زنی

ارسال: #۱۶
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
RE: سوال در مورد شیوه تست زدن!
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!
یه کم حرکت کششی و ۴۰-۵۰ تا درازنشست و ۱۰-۲۰ تا شنا سوئدی خیلی آدم رو سرحال میاره!

این تعداد دراز نشست و شنا رو که گفتی اگه من برم مدال طلای بازی‍های آسیای رو که کسب می‍کنم هیچ احتمالاً توی المپیک هم به یه نقره قناعت خواهم کرد و با غرور به کشورم بر خواهم گشت!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!
یه کم حرکت کششی و ۴۰-۵۰ تا درازنشست و ۱۰-۲۰ تا شنا سوئدی خیلی آدم رو سرحال میاره!

من اگه اهل دراز نشست بودم که نمره تربیت بدنیم ..... نمیشد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  منم یه مدت میرفتم کتابخونه ولی خوب اونجا هم یکمی درس میخوندم و بعد میرفتم توی نمازخونه میگرفتم میخوابیدم به خاطر همین دیگه نرفتم گفتم توی خونه بمونم بهتره.یه مدت هندزفری میگذاشتم و توی کتابخونه رادیو گوش میدادم ولی اونم جواب نداد چون حواسم میرفت به بحثهای توی رادیو (نیست خیلی جالبن!!)
دیگه الان که فصل امتخانات اصلا توی کتابخونه جای سوزن انداختن نیست منم از شلوغی خوشم نمیاد توی خونه تا ظهر تقریبا خونه ساکته ولی نمیدونم
چرا درس نمیخونم!
البته امروز دیگه ۷ که بیدار شدم نخوابیدم ولی فکر کنم بیشتر این مدت رو توی مانشت بودم و فقط ۱ ساعت درس خوندم!

حتی چند سال یادمه ساعت ۳ بامداد بیدار میشدم و تا ۷ صبح درس میخوندم بعد کمی میخوابیدم و دوباره بیدار میشدم و درس میخوندم خیلی بازدهی خوبی داشت چون هم بین اذان صبح و طلوع آفتاب بود هم اینکه من به اون ساعت عادت کرده بودم اما امسال نمیدونم چرا هیج جوره جور نمیشه که صبح درس بخونم!

من فکر کنم از بچگی این مشکل و داشتم.
فکر می کنم دلیلش اینه که توی اتاق خوابتون (یعنی اتاقی که توش می خوابین درس می خونین)
می تونین صبح‌ها برین توی یه اتاق که کسی توش نمی خوابه درس بخونین یا اینکه پنجره‌ی اتاقتون و باز بذارین.
توی کتابخونه هم چون خیلی ساکته و معمولا واسه اینکه صدای بیرون نیاد تو همیشه پنجره‌ها بسته هست و هوا عوض نمی شه، خوابتون می گیره! بهترین کار اینه که یه کم پنجره‌ی اتاق و باز بذارین.حتی اگر سردتون بشه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۹
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!

این تعداد دراز نشست و شنا رو که گفتی اگه من برم مدال طلای بازی‍های آسیای رو که کسب می‍کنم هیچ احتمالاً توی المپیک هم به یه نقره قناعت خواهم کرد و با غرور به کشورم بر خواهم گشت!!
من جوونیام روزی ۱۰۰-۱۵۰ تا دراز نشست میرفتم ۵۰-۶۰ تا هم شنا Big Grin

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من اگه اهل دراز نشست بودم که نمره تربیت بدنیم ..... نمیشد!

منم قبلنا اهل ورزش نبودم! همیشه توی مدرسه کمترین نمره‌ی کارنامه م مال ورزش بود! (۱۸)
اما یه چند سالیه که ورزش میکنم، کاملاً این رو حس میکنم که کیفیت زندگیم رفته بالا!
الآن هم از باشگاه برگشتم Big Grin پر از انرژی هستم برای درس خوندن! Big Grin برعکس هر روز این موقع که کسل میشم!
صبح‌ها اگه نرمش نکنم همه ش خمیازه میکشم Tongue

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۲۳ ب.ظ
من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , حامد , parsaNA
ارسال: #۲۱
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۲۸ ب.ظ
سوال در مورد شیوه تست زدن!
منم پارسال همین موقع‌ها میرفتم اروبیک مربیمون به من میگفت رفاه السلطنه‌! چون ورزشهای سخت رو دودر میکردم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  منم پارسال همین موقع‌ها میرفتم اروبیک مربیمون به من میگفت رفاه السلطنه‌! چون ورزشهای سخت رو دودر میکردم!

aerobic هم مگه ورزشه؟ Wink (شوخی)
ولی خب به نظرم این مدل ورزشا، مخصوصاً برای ماها که رشته های فنی مهندسی میخونیم یه کم کسل کننده باشه! انجام یک کار تکراری و تقریباً به نظرم بدون هیچ خلاقیتی!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۱ ب.ظ
آقا برید سر درستونننننننننننننننننننننننننننن!
تخمه خورونه؟!!!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۲۱ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  آقا برید سر درستونننننننننننننننننننننننننننن!
تخمه خورونه؟!!!!

حالا به فرض هم تخمه خورونه! مگه پوستاشو ریختیم توی حیاط شما که میاید گیر میدید؟!
عجبا!

۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۶ ب.ظ
خوب منمممممممممممم را بدید پس
آدامس خرسی دارید؟میخام:دی

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

خیلی تیکه به جایی بود!! کلی خندیدم

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20
ارسال: #۲۷
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۱۸ ق.ظ
در ضمن دمای اتاقت هم نباید زیاد باشه افاق خانم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۲۸
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۴۵ ب.ظ
چه تاپیک جالبی بود! کلی خندیدم...
حالا یه نکته. کم کم باید عادت کنیم ظهرا نخوابیم. واسه اینکه خواب آلودگی کم بشه من خودم ظهرها رو نمی خوابم و می شینم مثلا یه ازمون می زنم یا فقط تست می زنم که حوصله‌ام سر نره و خوابم بگیره... ساعت ۵:۳۰ تا ۶ بعد از ظهر هم یه چرت کوتاه می زنم تا بتونم تا آخر شب درس بخونم.
شب ساعت ۱۱:۳۰ تا ساعت ۸:۳۰ صبح خواب می تونه باعث بشه از ۹ به بعد اگرم بخواین خوابتون نبره.... گرچه با این روش یه ۲ ساعت تایم صبح رو از دست می دین اما مغز باید برای تایم ۲ تا ۵:۳۰ آماده بشه... فکر کنم دیگه وقتی نداریم واسه تمرین دادنش. پس زودتر با هر سیستمی که راحت ترین شروع کنین اما ظهر رو نخوابین.Wink
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ب.ظ
روشی که من برای جلوگیری از خواب دارم علاوه بر قهوه و نسکافه و ... از این روش استفاده می کنم. وقتی می خوام دراز بکشم و از درس بزنم به این فکر می کنم که مثلا چی رو تو آرمون قبلی فرمولش رو یادم رفته بود یا مثلا تو مبحث زبان شرطی‌ها رو یادم هست یا نه. اگه به خاطر نیاوردم فرمولشو میرم سراغ کتابم و نگاع می کنم و تو همین گیرو دار میبینم ۱ ساعت درس خوندم و کلی تست هم زدم. مثلا روش هیون تو آنالیز عددی رو در آزمون آخر آزمایشی یادم نبود برای همین فرمولشو خوندم و یه چندتایی تست زدم و یهو دیدم مباحث دیگه عددی رو هم دارم مرور می کنم. اینطوری میشه که خواب از سرم می پره.
ایجاد انگیزه باعث میشه که انر‍ی پیدا بشه و وقتی انر‍ژی باشه خواب خبری نیست....

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ
مراحل مطالعه
[تصویر:  d47320d55b624190a8ca.jpg]

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , arshad90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۷۳۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۴۲۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۸۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۴۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۵۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۲,۰۲۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۶۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۹۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۱۵۷ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۴۶۳ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close