زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۸۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
خیلی مرسی دوستای عزیز
من توی دفترچه دیدم معماری هست والا !!
ولی اینطور که شما میگین اشتباه میکنم پس ....

مرسی ترتیب درسایی که گفتین جالبه ولی من نظریه چون اصن نخوندم ترجیح میدم همون نخونم Smile)
مرسییییییییییییییییی از انرژی ای که دادین ... توکل به خدا ایشالا همه قبول میشیم

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  میشود مشخصات کتاب را بگوید آخه انتشارات ساد این کتاب را ندارد!!!!!!!!!
هفت سال کنکور ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر(گرایش های : نرم افزار-معماری سیستم ها -هوش مصنوعی)قیمتش هم ۱۹۰۰۰ تومن هست.

قیمت ۱۴/۰۰۰ تومان Shy
والا قیمت نوشته ۱۹۰۰۰ تومن چاپ دوم آبان ۹۱Exclamation

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۱۸۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
سلام به دوستای گلم بعد مدتها بازم برگشتم به این سایت!! محیط قشنگیه خیای دوسش دارم- من سر دو راهیم ازتون راهنمایی میخوام البته شاید یکمیش مربوط به این بحث نباشه پیشاپیش معذرت می خوام

راستش من سراسری خیلی امید داشتم واسه زیر ۱۰۰ ولی گند زدم و مهمترین بخش دوراهیم همینه که میخوام بگم
با مشترک بین ۴۵ تا ۵۰ و با تخصصی نرم ۲۰ درصد میتونم شبانه قبول شم؟؟؟ به نظرتون خوندن شبانه توو شهرستان بهتره یا اینکه توو آزاد علوم تحقیقت بخونی؟؟؟سوال دومم واسم خیلی مهمه! همین دوراهی نمیذاره شروع کنم واسه خوندن البته من احساس می کنم با یه مرور اجمالی آمادگی کنکور آزاد رو داشته باشم ولی یه سری افکار از قبیل همون سوالم و اینکه اگه بمونم واسه سال بعد رتبه تک رقمی میارمو ازین حرفا نمیذاره شروع کنم- لطفا راهنماییم کنیین ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام به دوستای گلم بعد مدتها بازم برگشتم به این سایت!! محیط قشنگیه خیای دوسش دارم- من سر دو راهیم ازتون راهنمایی میخوام البته شاید یکمیش مربوط به این بحث نباشه پیشاپیش معذرت می خوام

راستش من سراسری خیلی امید داشتم واسه زیر ۱۰۰ ولی گند زدم و مهمترین بخش دوراهیم همینه که میخوام بگم
با مشترک بین ۴۵ تا ۵۰ و با تخصصی نرم ۲۰ درصد میتونم شبانه قبول شم؟؟؟ به نظرتون خوندن شبانه توو شهرستان بهتره یا اینکه توو آزاد علوم تحقیقت بخونی؟؟؟سوال دومم واسم خیلی مهمه! همین دوراهی نمیذاره شروع کنم واسه خوندن البته من احساس می کنم با یه مرور اجمالی آمادگی کنکور آزاد رو داشته باشم ولی یه سری افکار از قبیل همون سوالم و اینکه اگه بمونم واسه سال بعد رتبه تک رقمی میارمو ازین حرفا نمیذاره شروع کنم- لطفا راهنماییم کنیین ممنون

تصمیم نهایی رو خودت باید بگیری اما من اگه جای شما بودم چیکار میکردم؟؟
۱/ به هیچ وجه به سال دیگه و رتبه تک رقمی فکر نمیکردم!
نمیدونم شاید این پتانسیل رو در خودت می بینی اما ریسک این کار توی ایران خیلی خیلی بالاست.
۲/شبانه هر شهری که قبول بشی به نظر من ارزشش خیلی بیشتر از آزاد یا علوم تحقیقاته. میبینی که یه مدته پشت سر آزاد چه حرفا هست... حتی بهترین واحد تهران هم قبول بشی ته تهش آزاده! میگن سالی N بار تکمیل ظرفیت میکنه طرف قبول شده دیگه!!
۳/اما برای آزاد هم شانستو از دست نده و مطالعه رو شروع کن... حتی اگه خیلی خیلی خوب بلدی بازم بخون
۴/چهار هم اینکه اینا همه نظرات شخصی من بود و شاید اشتباه باشه.
۵/پنج هم اینکه امیدوارم موفق باشی
Shy

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۸۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
بچه ها سلام
من تازه عضو شدم ببخشید اگه در جایی بی ربط پیام می زارم
من لیسانس فیزیکم اما ارشد آزاد کامپیوتر شرکت کردم به نظرتون تو این زمان کم و آشنایی صفر من با درسای کامپیوتر چه کار باید بکنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سلام.یعنی از لیسانس فیزیک به ارشد کامپیوتر میشده؟؟
قبولیش کار خیلییی سختی نیست البته کدوم یونی رو انتخاب کردید برای قبولی!؟
شما ۲ ،۳ کتاب آسون رو بخونید که ضریبش بالاست و زبان ،در حد آشنایی و تستای آزاد ۱۰ سال پیش رو نگاه بندازید.
چقدر با دروس کنکوری کامپیوتر آشنایی دارید؟؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
ارسال: #۱۸۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
شدن که میشه
من دانشگاه تهران یا قزوین رو نزدم دانشگاه شهر خودمون رو زدم
میشه بگی دروس آسون چیه و برای زبان چه کتابی بخونم من هیچ آشنایی ندارم
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط sahar121.)
ما دروس تخصصی داریم و مشترک و زبان و ریاضیات
در کنکور آزاد تخصصی ضریبش ۴ و مشترک ۳ و ریاضی ۲ و زبان ۲

شما زبان رو بخونید ضریبش ۲ میتونیدم بزنید.
کنکور ۱۰ سال پیش آزادم بخونید البته درسایی که میخواین بخونید
درسای ضریب ۴ میتونید درس پایگاه داده بخونید..سخت نیست کتاب مقسمی بگیرید
ساختمان داده هم میتونید چند فصلشو بخونید تو این مدت.ضریبش ۳
درس سیستم عامل هم میتونید ی سری فصلا رو بخونید ضریبش ۳
درس طراحی الگوریتمم تا حدودی مثل ساختمانه یه سری فصلای مرتبظو بخونید ضزیبش ۴

ریاضیاتم گسسته بعضی فصلاشو بخونید و محاسباتم داریم که میتونید بازم بعضی فصلا رو بخونید(ولی به نظرم ریاضی رو زیاد وقت نذارید)
زبانم تستای ۱۰ سال پیش آزاد رو بخونید...همین! تا متوجه بشید رو چه اصطلاحات و عناوین کامپیوتری میتونید کار کنید..(خودمم با اینکه رشتم همینه همین کارو دارم میکنم)
من هی بعضی فصلا رو واس این میگم که نمیدونم شما چقدر آشنایی دارید به دروس کامپیوتر . اگه آشنایی تون ۰ هستش ..بعضی فصلا(:دی ) آسون تره

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304
ارسال: #۱۸۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط nasrolah.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)khanomi نوشته شده توسط:  بچه ها سلام
من تازه عضو شدم ببخشید اگه در جایی بی ربط پیام می زارم
من لیسانس فیزیکم اما ارشد آزاد کامپیوتر شرکت کردم به نظرتون تو این زمان کم و آشنایی صفر من با درسای کامپیوتر چه کار باید بکنم؟
یه راه بیشتر ندارید زبان و ریاضی بخونید اگه ریاضیتون خوب باشه ریاضی مهندسی و محاسبات و آمار فکر نکنم درسی بنام محاسبات تویه عمرتون داشته باشید و ریاضی مهندسی و آمار فکر کنم دبریستان یا یونی یه چیزایی میدونید
بهتر است زیاد بر زبان تکیه کنید

سعی کنید زبانتون رو به حد بالای برسونید و تست های زبان سالهای قبل کنکور ازد کامپیوتر رو بخونید شما ۷۰% زیان بزنید ۱۰۰ قبول هستید ۱۰۰%
بنده به شما و همه دوستان میگم باتوجه به تجاربم و کارنامه های که مشاهده فرمودم کسایی که تراز۵۲۰۰ به بالا داشتن همشون قبول شدن و این یعنی زبان نصف سوالاتش رو بزنی قبولی
شده میگماااا نشده بود نمیگفتم
براتون یه پیام خصوصی گذاشتم اونم نگاه کنید بد نیست از طریق پیام در منو سایت
موفق و پیروز باشید
یا علی

(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام به دوستای گلم بعد مدتها بازم برگشتم به این سایت!! محیط قشنگیه خیای دوسش دارم- من سر دو راهیم ازتون راهنمایی میخوام البته شاید یکمیش مربوط به این بحث نباشه پیشاپیش معذرت می خوام

من اگه آسودگی فکری داشتمو سربازی ننداشتم میموندم و میخوندم سراسری بقبولم لطفا به مصاحبه های مانشت یه سری بزنید من حداقل ۶ نفر خوندم که گند زدن سال اول رتبه ۲ هزار ۳ هزار آوردن سال بعدش نشستن خوندن زیره ۳۰۰ آوردن اکثرا زیره ۱۰۰ بودن ولی من میگم ۳۰۰ تا حرفم حاشیه امنیت داشته باشه رتبه زیر ۳۰۰ هم خودتون جریانش رو میدونید بهتر از بنده

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱
۱
ارسال: #۱۹۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
مرسی سحر عزیز از راهنماییت
از شما هم ممنونnasrolah
ایشالا همتون هر جا می خواین ارشد قبول شین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۱۹۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ
برادر عزیز امار نداریم تو کنکور ازاد.....
واقعا یک بار دفترچرو بخونید ثواب داره....
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
ممنون از نظرات دوستان- اینکه سال بعد قبولم یه جای خوب میدونم که میشه ولی متاسفانه واسه ما پسرا یه سال صبر توو این سن یعنی شکنجه!! یعنی یه سال دیگه شرمندگی!! به قول دوستمون سارا خانم توو این مملکت اگه یه سال دیگه ام تلاش کنی با این سبک گزینش با اون استانداردای مسخره بازم به موفقیت حتمیت باید شک کنی!! به هرحال فعلا که بیکاریم از شنبه شروع می کنم به خوندن(بازم ازون شنبه هاست که هیچوقت نمیاد!!!) امیدوارم همه دهه شصتیا بالاخره یه روز خوش توو زندگیشون ببینن!!!
به سلامتی همه کسایی که توو این آینه بازار آینه هاشونو شکستن
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۱۹۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سلام بچه ها....اگه اراک انتخاب سومم باشه نسبت به وقتی که اراک انتخاب اولم باشه شانس قبولیم پایین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(براارشد مهندسی کامپیوتر منظورمه)
۰
۱
ارسال: #۱۹۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط nasrolah.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)۱۳۶۵ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها....اگه اراک انتخاب سومم باشه نسبت به وقتی که اراک انتخاب اولم باشه شانس قبولیم پایین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(براارشد مهندسی کامپیوتر منظورمه)
بنده سراسری رو میدونم به انتخاب بستگی ندارد دوست عزیز فکر میکنم آزاد هم همینطور باشد ولی تحقیق میکنم میگم بهتون دقیقتر
سراسری اینجوری هس با یک مثال بهتون میگم:
مهدی رتبش شده ۱۰۰
علی رتبش شده ۱۰۱

اگر مهدی در انتخاب ۱۰۰ یک رشته ی رو انتخاب کند که علی همون رشته را در انتخاب اول انتخاب نموده است کسی که راهی اون دانشگاه می شود برای ادامه تحصیل مهدی است نه علی پس به انتخاب رشته ربطی ندارد بنده هم در دوره کارشناسی آزاد قبول شده بودم به همین منوال بود فکر کنم دانشگاه آزاد هم با ۲۰ انتخابی که امسال گذاشته اینجوری باشه خلاصه شما فعلا متمرکز اینجور چیزها نشین با خیال راحت بخوننین در ضمن شما که انتخاباتون رو کردین به هر حال موقع تکمیل ظریفتم خودشون اینجور چیزارو اعلام میکنند .

موفق و پیروز باشید
یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304
ارسال: #۱۹۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ
روز از نو روزی از نو....

بعــــــــــــــــــله الان دیره ....میدونم
دقیقا سر در گمی شروع داره کلافه ام میکنه!

با پایگاه شروع کردم همون درسی در حقش اجحاف شد...
واسه سراسری اکثر درسها رو به حد متوسط رسونده بودم امیدوارم واسه آزاد این متوسط ها جواب بدن دیگههههه!

یه سوال :
من اگر نخوام مهندسی نرم بخونم خیلی ضرر میکنم؟!
قصد دارم مشترک ها با تخصصی و یه درس از ریاضی ها رو بخونم

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۸۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۸۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۹۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۶۵۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۹۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۶,۰۹۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۹۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۷۷۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۶۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close