تالار گفتمان مانشت
برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - نسخه‌ی قابل چاپ

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - sabafarhadi - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ

سلام به دوستای گل خودم. امروز داشتم قسمت اول ویدئوی آموزش PHP شی گرایی رو می دیدم. با خودم فکر کردم برای اینکه بیشتر یاد بگیرم ی اپلیکشن ساده درست کنم. کلی فکر کردم که چی کا کنم چی کا نکنم (what to do, what not to do) دیدم الان که بچه ها سخت مشغول درصد گرفتن هستن تصمیم گرفتم ی برنامه محاسبه درصد بنویسم که به درد بقیه هم بخوره Smile
استفاده کنید و لذت ببرید
BlushBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - sarashahi - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ

میشه لینک ویدیویی که دیدی برای من بفرستی.

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - faza - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ ق.ظ

چقدر قشنگه!!!!!! من ۱ درصد فکر نمیکردم با همچین چیزی مواجه شم! احسنت!

RE: برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - MShariati - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ

آفرین! با استعدادی.

یه پیشنهاد دارم که احتمالاً خودتون هم به فکرتون رسیده باشه:
الآن بچه‌های کنکوری مثلاً تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فکرشون سخت درگیر تخمین رتبه‌هاشونه. می‌تونید از اون‌ها دعوت کنید تا بیان درصداشونو اینجا بزارن. فکر کنم از روی پایگاه داده‌ای که بدست میاد بتونید یک وبسایت تخمین رتبه‌ی خوب (بهتر از مال برخی موسسات) دست و پا کنید، با این کار:
هم عده‌ی بیشتری تحریک میشن تا درصداشونو رو کنن و خدمت بزرگی به کنکوری‌های امسال کردین؛
هم ساخت یک نرم‌افزار واقعی و کاربردی و جدی رو تمرین کردین.
هم بازدید سایتتون بالا میره.
...

یک نکته: درصدا رو تا دو رقم اعشار اعلام کنید؛ تأثیرش تو رتبه کم نیست.

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - barabox - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

درباره توسعه دهنده Smile کاملترین قسمت سایت Big Grin

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - sabafarhadi - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  میشه لینک ویدیویی که دیدی برای من بفرستی.
Object-Oriented PHP Tutorial Series - دوره های آموزشی برنامه نویسی شیء گرا به وسیله پی اچ پی توسط شرکت Lynda
من فصل دومش رو که تموم کردم تونستم این application رو درست کنم Smile
توی گوگل اسمشو سرچ کنی لینکش هست میتونی دانلود کنی.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  درباره توسعه دهنده Smile کاملترین قسمت سایت Big Grin
میخواستم ریا نشه زیاد ننوشتم Big Grin

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  آفرین! با استعدادی.

یه پیشنهاد دارم که احتمالاً خودتون هم به فکرتون رسیده باشه:
الآن بچه‌های کنکوری مثلاً تو
فکرشون سخت درگیر تخمین رتبه‌هاشونه. می‌تونید از اون‌ها دعوت کنید تا بیان درصداشونو اینجا بزارن. فکر کنم از روی پایگاه داده‌ای که بدست میاد بتونید یک وبسایت تخمین رتبه‌ی خوب (بهتر از مال برخی موسسات) دست و پا کنید، با این کار:
هم عده‌ی بیشتری تحریک میشن تا درصداشونو رو کنن و خدمت بزرگی به کنکوری‌های امسال کردین؛
هم ساخت یک نرم‌افزار واقعی و کاربردی و جدی رو تمرین کردین.
هم بازدید سایتتون بالا میره.
...

یک نکته: درصدا رو تا دو رقم اعشار اعلام کنید؛ تأثیرش تو رتبه کم نیست.

فکر خوبیه Confused فعلا که به پایگاه داده متصل نیست احتمالا تو نسخه بعدی ایشالا کاملترش کنم و مواردی که گفتین رو توش اعمال کنم Smile

RE: برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - so@ - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

مرسی خوب بود. عزیز پیغامی که داخل صفحه نتیجه میاد کلا اشک ادمو درمیاره کهBig GrinBig Grin منظورم زبان Big GrinBig Grin

RE: برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - amiriahmad - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ

پیغامی که نمایش میده واقعا جالبه...Big Grin
ایول حرکت قشنگی بودSmile

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - dokhtare payiz - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

این دوره که پولیه!

RE: برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - sabafarhadi - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  این دوره که پولیه!

این لینک دانلودش Shy

برنامه محاسبه درصد به زبان PHP (توسط خودم ) - newwink - 30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

درود بر شما