زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۵۶۶
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم ازدواج رو بیخیال شدی Big Grin
دیگه الان به مرحله ای رسیدم که بجای دنبال این باشم که حاج خانوم آپشن کدبانو گری رو داشته باشه؛ خودم آپشنش رو به صورت on borad دارم Big Grin
آقا منم تنهایی زندگی می کنم و مشکل اصلیم غذاپختنه اگه میشه دستور پخت غذاهای خودت رو برام بفرست Undecided
از اینستاگرام کمک بگیرید، طرز تهیه اکثر غذاها رو تو پیجشون تو کلیپ های کوتاه ، میگذارن. بعضی نکات آشپزی که میگذارن برای من هم حالبه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۵۶۷
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم ازدواج رو بیخیال شدی Big Grin
دیگه الان به مرحله ای رسیدم که بجای دنبال این باشم که حاج خانوم آپشن کدبانو گری رو داشته باشه؛ خودم آپشنش رو به صورت on borad دارم Big Grin
آقا منم تنهایی زندگی می کنم و مشکل اصلیم غذاپختنه اگه میشه دستور پخت غذاهای خودت رو برام بفرست Undecided
از اینستاگرام کمک بگیرید، طرز تهیه اکثر غذاها رو تو پیجشون تو کلیپ های کوتاه ، میگذارن. بعضی نکات آشپزی که میگذارن برای من هم حالبه
اینستاگرام ندارم
ارسال: #۴۷۵۶۸
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۱ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دیگه الان به مرحله ای رسیدم که بجای دنبال این باشم که حاج خانوم آپشن کدبانو گری رو داشته باشه؛ خودم آپشنش رو به صورت on borad دارم [تصویر:  biggrin.gif]
حالا دو روز دیگه میای میگی از وقتی اومدم تنها کارم شده سیر کردن این طبل گران [تصویر:  461556_21.gif]
ولی اون سمتا انگار بد نمی‌گذره. من هفت روز هفته برنامه‌ی ثابتم شده:
۱/ بیدار شدن، دوش گرفتن و رسوندن خود به دانشگاه
۲/ کار کردن تا یازده دوازده شب
۳/ برگشتن به خونه و خوردن شام
۴/ کار کردن تا دو سه‌ی شب
۵/ کوک کردن آلارم به ۵ تا ۷ ساعتِ بعد (یا ۴ ساعت، مثل دیشب)
۶/ برگشت به گام ۱
این وسطم هر چی کافئین و شکری‌جات هست میخورم که سر پا نگه داره [تصویر:  461556_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , crevice , Avril89
ارسال: #۴۷۵۶۹
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۷ ق.ظ
دلار چند ساعته دو قرون اومده پائین، امثال آمدنیوز و یه سری معلوم‌الحال توو توئیتر (که یه دوست عزیزی زحمت کپی توئیت‌هاشون توو مانشت رو تا یکی دو روز دیگه می‌کشه) به جلز و ولز افتادند.
پست ساعت ۹ و نیم شبِ عصرایران که از قول فلانی نوشته دلار ارزون می‌شه (درست یا غلطش رو کاری ندارم) رو گذاشته و گفته که کدوم بازار ارزی ساعت ۱۰ شب باز هست؟ اولا اون پست اون ساعت زده شده، لزومی نداره اون مسئول (مدیر صرافی البته) همون لحظه اون حرف رو زده باشه. دوما اون مدیر صرافی نگفته که ساعت ۱۰ شب همه در حال خرید هستند و دلار داره لحظه‌ای میاد پائین، چشم‌انداز خودش رو گفته. سوما بازار ارز تهران و مشهد تا آخر شب هست. چهارما و مهمتر اینکه، امثال همین کانال‌ها و چریک‌های مجازی وقتی ترامپ گفت از برجام میام بیرون، ساعت ۳ی نصف شب ایران به صورت لحظه‌ای از بازار ارز تهران قیمت می‌ذاشتند، الان می‌گن بازار تهران با ساعت کارمندی کار می‌کنه. تا دیروز هم می‌گفتند دلار به ۲۵ تومن می‌رسه، الان تزشون این شده که دولت عمدا دلار رو گرون کرده بوده تا کسری بودجه رو جبران کنه و الان به قیمت ارزون بخره!!! لابد پس فردا دوباره گرون بشه می‌گن دولت عمدا این بازیا رو می‌کنه که هی گرون بفروشه و ارزون بخره (بر فرض درست بودن این تئوری توطئه، انگار اسلحه روو شقیقه‌ی یه سری سوداگر گذاشتند که وارد این بازی بشن).
من این کانالا و حسابای توئیترشون رو هر از گاهی چک می‌کنم، سردسته‌شون این روح‌الله زم علاوه بر اینکه دروغگو هست، از حداقل ضریب هوشی یه آدم معمولی هم برخوردار نیست. البته باز بیشتر از کسایی هست که توو این فشار خارجی و سوء مدیریت داخلی عقل‌شون رو دادند دست امثال این و دکترهای! من و تو. مشخصا هدف نهایی‌شون هم چیزی کمتر از تجزیه‌ی ایران نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , Saman , alma1988 , nlp@2015 , SepidehP , crevice , .:tarannom:. , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۷۵۷۰
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ق.ظ
دلار نخر هموطن Smile
ضررش به خودتم میرسه
ای هشیار ای مواظب

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۵۷۱
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ ق.ظ
دیروز تولدش بود، وقتی فهمید یادم نبود (چندوقته که روز و ماه کلا از یادم رفته) و معذرت خواهی کردم گفت اشکال نداره بابااااا یه روزیه مث بقیه روزا، ما که همیشه باهم خیلی خوشحالیم، چه فرقی داره پ این روز با روزای دیگه؟.Rolleyes

+ دلم شیکآی لالالندُ میخواد.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۷۵۷۲
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دیروز تولدش بود، وقتی فهمید یادم نبود (چندوقته که روز و ماه کلا از یادم رفته) و معذرت خواهی کردم گفت اشکال نداره بابااااا یه روزیه مث بقیه روزا، ما که همیشه باهم خیلی خوشحالیم، چه فرقی داره پ این روز با روزای دیگه؟.Rolleyes

+ دلم شیکآی لالالندُ میخواد.
تولدش مبارکTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۷۵۷۳
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ق.ظ
کاش یکی بود به حسابم پول میریخت بعد نمیدونستم از کجاستSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Autumngirl , alma1988 , negarin_
ارسال: #۴۷۵۷۴
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
دیروز یه خبری شنیدم درباره نسل سوخته که همه میدونن دهه شصتیان. میگن در ۲۰ سال آینده یک سوم جمعیت ایران سالمند خواهد بود. ما که از همون اول با مدارس سه شیفته و کلاسهای پرجمعیت روبرو بودیم (باید چمباتمه می زدیم دیکته می نوشتیم)، بعد کنکور پرازدحام، اشتغال هم که هیچ و ..‌. یعنی آخر عمرمون هم باید بمونیم پشت در بیمارستان و حتی گورستان Sadکاش از الان بفکر احداث بیمارستان و آسایشگاه سالمندان و ... باشن. اون موقع مثل الان (در بحث اشتغال) نگن ۲۰سال قبل باید فکرشو می کردیم. یعنی ما باید همش بسوزیم تا آخر عمرمون تو صف باشیم که البته فکر کنم این مشکل دامن دهه هفتادیا رو هم میگیره حداقل اوایل دهه ۷۰. طبق گفته مسوولان محترم این کشور ظرفیت ۱۵۰ میلیون نفر رو داره آدم نمی دونه بخنده یا گریه کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۵۷۵
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دیروز تولدش بود، وقتی فهمید یادم نبود (چندوقته که روز و ماه کلا از یادم رفته) و معذرت خواهی کردم گفت اشکال نداره بابااااا یه روزیه مث بقیه روزا، ما که همیشه باهم خیلی خوشحالیم، چه فرقی داره پ این روز با روزای دیگه؟.Rolleyes
عجیبه، منم فکر میکردم تولدش نیمه دوم مهر باید باشه [تصویر:  461581_21.gif][تصویر:  461581_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۷۵۷۶
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
هم شدیدا سرما خوردم، هم دندون عقلم درد میکنه، هم یه دندون دیگم به عصب رسیده، هم ددلاین مقاله دارم، هم دوستم داره از ایران میاد چند روز پیشم!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۷۵۷۷
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
ای بابا٬ الانم که دلار اومد پایین خیلیا ناراحتن که چرا اومد پایین ما ضرر کردیمDodgy
+ من همه دندون عقلام نهفته هستن و باید عمل شنConfused

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۵۷۸
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخ جون دلار داره میاد پایین ...
میخواستم برم بخرم ولی پول نداشتم Big Grin Big Grin
خوشحالی بخاطر بی پولی خیلی حس خوبیه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Autumngirl , Avril89 , SepidehP , alma1988
ارسال: #۴۷۵۷۹
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دیروز تولدش بود، وقتی فهمید یادم نبود (چندوقته که روز و ماه کلا از یادم رفته) و معذرت خواهی کردم گفت اشکال نداره بابااااا یه روزیه مث بقیه روزا، ما که همیشه باهم خیلی خوشحالیم، چه فرقی داره پ این روز با روزای دیگه؟.Rolleyes
عجیبه، منم فکر میکردم تولدش نیمه دوم مهر باید باشه [تصویر:  461581_21.gif][تصویر:  461581_21.gif]

چرااااا؟؟؟Smile

+ من اصن یادم نبود به دنیا اومده، انگار که همیشه بوده باشه...ShyAngel

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۷۵۸۰
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ ب.ظ
داشتم پیپر میخوندم؛ به سوال و جواب بسیار جالبی توی پیپر برخوردم:
Why study machine learning? The fastest way to become a data scientist ... the sexiest job in the 21st century
دلیلی قانع کننده تر از این نیست عایا؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۲۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close