زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۵۰۶
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  پسرا رو ، نه تو بلک، تو یه گونه جدید از بشر هستیBig Grin
بلک سانان Tongue
گروهی که سانان داره گربه و ایناس فک کنم
شنیدم ما میمون بودیم و گوریل و اینا Big GrinBig Grin
حالا بگردیم دنبال شجره نامه
فلان میمونانBig Grin دور از جون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۵۰۷
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط crevice.)
نمیدونم چرا الکی شادم؟ فک کنم لوبیا با قارچی که امشب زدم حاوی یکم الکل تصفیه نشده بوده Big Grin
دلم میخاد فیلم ترسناک ببینم؛ ولی میترسم اون ارواح خبیثم با تخمه بیان سراغم که با هم ببینیم ( چون تنهام) Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم Smile
خب غیر مستقیم میشه گفت. مثلا: تا آخر عمر هزینه گوجه هات با من، عایا وکیلم؟ Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  نتایج تحقیقاتی در توهمات من نشون داده که :
در اصل دخترا پسرا رو تور میکنن . . .!!
Big GrinBig Grin نمیدونم چرا انقد این آخرین نتایج تحقیقاتت به دلم نشست Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  پسرا رو ، نه تو بلک، تو یه گونه جدید از بشر هستیBig Grin
این جمله ت از آخرین نتایج تحقیقاتت هم بیشتر به دلم نشست! Big GrinBig Grin

(۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب دکتر جسارتا عرض میکنم -ـ-
اون پسرک کلاه سبزه خیلی بیشتر جذاب بود.
این اواتور غمناکه.
اگر تمایل داشتید همونو بذارید ShyRolleyes
من که دکتر نیستم (:
متاسفانه به اون بچه سوزن هورمونی زدم واسه رشد، تبدیل به ابراهیمِ محسن چاوشی شد Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , codin , αɾια , ftmbghrn97 , big cloud , SepidehP , The BesT , RASPINA , نارین
ارسال: #۴۷۵۰۸
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ
۹۷/۷/۷
همه خبرای خوب بشنویم امروز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milad_Hosseini , SepidehP , RASPINA , نارین
ارسال: #۴۷۵۰۹
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  البته من شاید چون مدتی ایران نبودم جو ایران درست یادم نی من با توجه به شرایط الانم میگم.
حالا باز خوبه هنوز میتونی فارسی حرف بزنی. TongueBig Grin

نه هنوز فارسی فورگتم نشده :دی

یه غذای هندی سفارش دادم به نام (چیکن بریانی) منتظرم بیاد ببینم با بریون خودمون چه فرقی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , The BesT , نارین
ارسال: #۴۷۵۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۶ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مگه حرف من چی بود که این نتایج شگفت انگیز به بار اومد!Dodgy

وقتی گفتید راه رسیدن به موفقیت رنج بسیاری داره یهو یاد این موضوع افتادم Smile

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۷ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  در سابقه پروفایل و پست های اخیرم نگاه کنید که وقتی دلار ۷۰۰۰ تومان بود هشدار بسیاری دادم اما حمله کردید بهم مثل الان!
که نه! ما دوست نداریم واقعیت رو بدونیم. چون نا امید میشیم! یعنی میخواهیم خودمون رو بزنیم به خواب!

الان شما که اطلاع داشتید و بهش فکر کردید و حرص خوردید چقدر از ما جلوتر افتادید؟ به نظر من حتی حتی اگه جلو افتاده باشید در مقابل فکر و خیالی که داشتید ناچیزه
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , نارین
ارسال: #۴۷۵۱۱
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
کاش پیدا بشوی سخت تو را محتاجم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , نارین
ارسال: #۴۷۵۱۲
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Saman.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مگه حرف من چی بود که این نتایج شگفت انگیز به بار اومد!Dodgy

وقتی گفتید راه رسیدن به موفقیت رنج بسیاری داره یهو یاد این موضوع افتادم Smile

به نظر من واقع بینانه نیست که هر چیزی رو در تمام لحظات لذت بخش ببینی.
شما بد خواب باش و برو دریاچه های سوئیس و مثلا طبیعت اونجا رو ببین من که بعید میدونم این منظره لذت بخش بتونه اون لذت واقعی خودش رو به شما نشون بده.
ما آدما در هر لحظه اگر از خودمون لذت ببریم باقی چیزا با یادگیری قواعد و قوانینشون(دیدن و حس کردنشون)میتونن لذت بخش باشن صد البته چیزی که علاقه ی ما درش باشه صفت عالی براش به کار میره(لذت بخش تر).

با گذر زمان لذت ها کاسته میشه، جنبه کنجکاوی اولیه ما از بین میره و قبول رنج و سختی هستش که ما رو در جایگاه بالاتر قرار میده.تحمل رنج به معنی رنجور زندگی کردن هم نیست!

پ ن : جدیدا حوصله این توضیحات رو ندارم . . .
کافیه واقع بین بود!

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا الکی شادم؟ فک کنم لوبیا با قارچی که امشب زدم حاوی یکم الکل تصفیه نشده بوده Big Grin
دلم میخاد فیلم ترسناک ببینم؛ ولی میترسم اون ارواح خبیثم با تخمه بیان سراغم که با هم ببینیم ( چون تنهام) Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم Smile
خب غیر مستقیم میشه گفت. مثلا: تا آخر عمر هزینه گوجه هات با من، عایا وکیلم؟ Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  نتایج تحقیقاتی در توهمات من نشون داده که :
در اصل دخترا پسرا رو تور میکنن . . .!!
Big GrinBig Grin نمیدونم چرا انقد این آخرین نتایج تحقیقاتت به دلم نشست Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  پسرا رو ، نه تو بلک، تو یه گونه جدید از بشر هستیBig Grin
این جمله ت از آخرین نتایج تحقیقاتت هم بیشتر به دلم نشست! Big GrinBig Grin

حرف کدین کاملا درسته که میگه تا کسی سیگنال نفرسته من نمیرم سمتش و کار عاقلانه ای هستش به نظر شخص من.سیستم انتخاب طبیعی همینه.
پسرا از سن ۲۹ که رد بشن بهتر متوجه این موضوع میشن!
ارسال: #۴۷۵۱۳
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۱ ب.ظ
خدا کنه بشه...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۷۵۱۴
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم [تصویر:  smile.gif]
والا تا اونجایی که ما فهمیدیم هیچ علامتی نداره، تنها علامتش که میشه بهش اطمینان پیدا کرد حلقه ازدواجه که راحت بیخیال طرف بشی.
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلی از دخترا از کسی که روی پای خودش ایستاده خوششون میاد جرئت کن و بهش فکر کن
نقل قول:
واقعا اگه دلار ۳۷۰۰ بود شاید،
ارسال: #۴۷۵۱۵
۰۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ
من قصد ازدواج ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۷۵۱۶
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  من قصد ازدواج ندارم
پس اگه خواستگار زنگ زد بسپار مادرت بگن قصد ادامه تحصیل داری Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , نارین , mohaddeseh70
ارسال: #۴۷۵۱۷
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ
الان داشتم با دوستم که توی شیرازه با ایمو تصویری صحبت میکردم که یهو صدای دادش اومد. نگو یه دزدی بدو اومد که گوشیشو از توی دستش بکشه و فرار کنه که نتونست!!!! اونم جلوی باغ جهان نما :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , SepidehP , نارین
ارسال: #۴۷۵۱۸
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۷۵۱۹
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۰ ب.ظ
خب، بعد از اشتباهی نوشتن در در دو تایپ متفاوت: Big Grin
شادزی با طعم خورشت کرفس Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , نارین
ارسال: #۴۷۵۲۰
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ ب.ظ
جناب آقای محمد جلال الدین بلخی میفرمایند که :
" چون بَسی اِبلیس آدَم روی هَــــــست
پس به هر دستی، نشایــد داد، دســت"

روز بزرگداشت مولانا هم هست امروز...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۴۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close