زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۷۶۶
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  شیطونه میگه شغلم رو ول کنم . . .
خیلی دست و بالم رو بسته . . .!
شلغم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۹۷۶۷
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  .....

از مهارت و چیره دستی فارابی در نوازندگی داستان ها گفته اند حکایت فارابی و مجلس سیف الدوله معروف است که «در محفل وی از انبانی که داشت چوب پاره ای چند به در آورد و بر هم نهاد و تاری چند بر آن شد کرد و بنواخت حضار به خنده و گریه درآمدند پس راه بگردانید همه را خواب در ربود و خود از مجلس بیرون رفت».
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۷۶۸
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  از مهارت و چیره دستی فارابی در نوازندگی داستان ها گفته اند حکایت فارابی و مجلس سیف الدوله معروف است که «در محفل وی از انبانی که داشت چوب پاره ای چند به در آورد و بر هم نهاد و تاری چند بر آن شد کرد و بنواخت حضار به خنده و گریه درآمدند پس راه بگردانید همه را خواب در ربود و خود از مجلس بیرون رفت».
هنس زیمری بوده برا خودش Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۷۶۹
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  قطعی ترین مرز و گسترده ترین شکاف در سرتاسر طبیعت میان موجودات آلی و این توده ی بی جان واقع میشود!!
هر انچه ضامن مُثل(نوعی رهایی در نظر بگیرید شما) موجب عینیت یابی اراده ای از هر دست میشود. تا انجا که تاثیر موسیقی بر احساسات و عواطف مستقیم است و به سرعت اینها را بر می انگیزد و تغییر میدهد
موسیقی نیرومند ترینِ همه ی هنر هاست!

پاسخ از یه کتابی
ممنون که نقل قول نگرفتید Big Grin Big Grin D
ممنون از جوابتون.. ولی آقای مدیر امکانش هست به زبان ساده بگید چی میگن این نویسنده؟ من زیاد متوجه نشدم. متاسفانه تو مسائل فلسفی به اندازه شما اطلاعات ندارم و زیاد متوجه این جور متن های سنگین نمیشم. Sad
ارسال: #۳۹۷۷۰
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  قطعی ترین مرز و گسترده ترین شکاف در سرتاسر طبیعت میان موجودات آلی و این توده ی بی جان واقع میشود!!
هر انچه ضامن مُثل(نوعی رهایی در نظر بگیرید شما) موجب عینیت یابی اراده ای از هر دست میشود. تا انجا که تاثیر موسیقی بر احساسات و عواطف مستقیم است و به سرعت اینها را بر می انگیزد و تغییر میدهد

پاسخ از یه کتابی
ممنون از جوابتون.. ولی آقای مدیر امکانش هست به زبان ساده بگید چی میگن این نویسنده؟ من زیاد متوجه نشدم. متاسفانه تو مسائل فلسفی به اندازه شما اطلاعات ندارم و زیاد متوجه این جور متن های سنگین نمیشم. Sad
با خودتون حرف میزنید؟ Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , RangiRangi
ارسال: #۳۹۷۷۱
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  از مهارت و چیره دستی فارابی در نوازندگی داستان ها گفته اند حکایت فارابی و مجلس سیف الدوله معروف است که «در محفل وی از انبانی که داشت چوب پاره ای چند به در آورد و بر هم نهاد و تاری چند بر آن شد کرد و بنواخت حضار به خنده و گریه درآمدند پس راه بگردانید همه را خواب در ربود و خود از مجلس بیرون رفت».
پس قدیم هم بوده این مسائل و این هنر سازنده آهنگه.
ممنونم از جوابتون

(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با خودتون حرف میزنید؟ [تصویر:  smile.gif]
نه Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۷۷۲
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  قطعی ترین مرز و گسترده ترین شکاف در سرتاسر طبیعت میان موجودات آلی و این توده ی بی جان واقع میشود!!
هر انچه ضامن مُثل(نوعی رهایی در نظر بگیرید شما) موجب عینیت یابی اراده ای از هر دست میشود.
تا انجا که تاثیر موسیقی بر احساسات و عواطف مستقیم است و به سرعت اینها را بر می انگیزد و تغییر میدهد

پاسخ از یه کتابی
کل نوشته رو پاک کردم که اولش.Smile
اون خط اول میگه که :
موسیقی روی همه ی موجودات که حتی شعورشون اندازه آدما نیست تاثیر خودشو میذاره.
خط دوم میگه که :
برای تضمین اینکه ما زنده بودنمون رو حس کنیم موسیقی میتونه تضمینی بر این امر باشه و ما مدام دوس داریم این کارو بکنیم یه جورایی!
باقیشم که تابلوه دیگه.
این رساله دکترای یه بابایی هست، تازه من خیلی خیلی ساده ش کردم توی نوشته اولمConfused.چرا اینا اینقدر سخت حرف میزننTongue
ارسال: #۳۹۷۷۳
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۷۷۴
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با خودتون حرف میزنید؟ [تصویر:  smile.gif]

رکورد نقطه چین در اصل واسه این اسم رنگی هاست
رنگی ها که مساوی تر هستن Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۷۷۵
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  موسیقی روی همه ی موجودات که حتی شعورشون اندازه آدما نیست تاثیر خودشو میذاره.
The Story of the Weeping Camel 2003
این مستند هم جالبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RangiRangi
ارسال: #۳۹۷۷۶
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط Saman.)
مشکل ۹۰ درصد فلاسفه ایرانی اسلامی این بوده که ته ته تهش فیلسوف موندن و حس خود خفن پنداری بهشون دست داده و گوشه نشین شدن وگرنه اگر این همه فلسفه شون رو پیاده میکردن توی ریاضیات الان ما یه زندگی بهتری داشتیم!Big Grin

(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  موسیقی روی همه ی موجودات که حتی شعورشون اندازه آدما نیست تاثیر خودشو میذاره.
The Story of the Weeping Camel 2003
این مستند هم جالبه
دقیقا قضیه اینم همینه، موسیقی رو بفهمی ، بعد خفن میشی. یعنی آدم از اون زیر زیرا خفن میشه، نه حفظی و کنکوریBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۳۹۷۷۷
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ
پیرو پست آهنگ کاربر رنگی رنگی

طبیعیهSmile
من چند روز پیش یه اهنگ جدیدی پیدا کردم بعد همش گوش میکردم یه حس عجیبی داشت ولی از نوع منفی. ینی باعث افت انرژی در من شد. و دیگه نمیخام گوش کنم اونو.
عه اهنگ کره ای هم گوش میکنید منم یه چند تایی دارم. چند تا اروم. خوبن
ارسال: #۳۹۷۷۸
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  کل نوشته رو پاک کردم که اولش.[تصویر:  smile.gif]
اون خط اول میگه که :
موسیقی روی همه ی موجودات که حتی شعورشون اندازه آدما نیست تاثیر خودشو میذاره.
خط دوم میگه که :
برای تضمین اینکه ما زنده بودنمون رو حس کنیم موسیقی میتونه تضمینی بر این امر باشه و ما مدام دوس داریم این کارو بکنیم یه جورایی!
باقیشم که تابلوه دیگه.
این رساله دکترای یه بابایی هست، تازه من خیلی خیلی ساده ش کردم توی نوشته اولم[تصویر:  confused.gif].چرا اینا اینقدر سخت حرف میزنن[تصویر:  tongue.gif]
من الان فهمیدم منظور آقای بلک چی بود: )))))
ممنون که پاک کردید. و اگر نمیخواین پستتون تو نقل قول کسی باشه نقل قول من رو هم پاک کنید. اگر هم مشکلی نیست که هیچ
خیلی ممنونم باز هم.

: ))))
این ساده شده اش بود؟ : ))))
چقدر سخت حرف میزنن واقعا. خب ساده باشه بقیه متوجه بشن استفاده کنن از حرفاشون خیلی بهتره تا اینکه فقط خودشون بفهمن چی میگن
ممنونم که ترجمه اش کردید و ممنون از پاسختون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۷۷۹
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ
برم کمی کار مفید انجام بدم Tongue
مانشت نون و آب نمیشه برای منBig Grin
ارسال: #۳۹۷۸۰
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  من الان فهمیدم منظور آقای بلک چی بود: )))))
منم الان فهمیدم. چقد فسفر سوزوندمBig Grin
دیگه دسترسی های افراد متفاوته ... Smile
ما در حد نقطه چینیم Smile Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۳۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close