زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۴۸۱
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۴۸۲
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
فقط یه دایناسور کامپیوتری میتونه با برخورد با کاکتوس هلاک شه.

[تصویر:  444751_roz_2017-10-13_11.47.06.jpg]

اینم یه بازی دیگه برای کاربر مدیر The BesT Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє , The BesT
ارسال: #۳۹۴۸۳
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دخترانی که خواستگاران لایق را رد می کنند و ازدواج خود را به تاخیر می اندازند و سبب فزونی دختران مجرد می شوند، دلایلی دارند. برخی از دلایل آنها درست است، اما بیشتر دلایلشان دلیل نیست؛ بهانه است، پندار باطل است، ترس ناروا است، وسواس بیجاست، اشتباه محض است.

دختران و انتخاب همسر - علی اکبر مظاهری - ص۵۱

پ.ن: حالا باز یه عده نیان قضیه رو بپیچونن بگن خواستگارا لایق نبودن! این از نظر من همون بهونه گیریه منتها قالب بیانش عوض شده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۹۴۸۴
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختران و انتخاب همسر - علی اکبر مظاهری - ص۵۱
خوندین این کتابو؟ کتاب پسران نداره؟
ارسال: #۳۹۴۸۵
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختران و انتخاب همسر - علی اکبر مظاهری - ص۵۱
خوندین این کتابو؟ کتاب پسران نداره؟
نمیدونم. کتاب عمومی انتخاب همسر که تو بازار هست. یکیش مطلع مهر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۴۸۶
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
..............
ارسال: #۳۹۴۸۷
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ
دوست دارم یه تلسکوپ داشته باشم! Rolleyes
بعد بتونم جزئیات ماه و ستاره‌هارو ببینم باهاش! احتمالا تصورات اشتباهی هم دارم، مثلا فکر می‌کنم می‌تونم برم تو ماه دنبال یه رودخونه بگردم و با اون تلسکوپ بشه جریان آب رو نگاه کرد! Dodgy یا مثلا بتونم حرکت آدم‌فضایی‌ها تو مریخ رصد کنم! Confused بعد رفتم دیجی‌کالا هنگ کردم کلا: تلسکوپ آکروماتیک! Dodgy اشمیت - گاسگرین! Dodgy نیتونی! Dodgy من باید نجوم می‌خوندم اصلا! احساس می‌کنم استعدادهام هدر رفته! UndecidedSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , RangiRangi
ارسال: #۳۹۴۸۸
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط so@.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دخترانی که خواستگاران لایق را رد می کنند و ازدواج خود را به تاخیر می اندازند و سبب فزونی دختران مجرد می شوند، دلایلی دارند. برخی از دلایل آنها درست است، اما بیشتر دلایلشان دلیل نیست؛ بهانه است، پندار باطل است، ترس ناروا است، وسواس بیجاست، اشتباه محض است.

دختران و انتخاب همسر - علی اکبر مظاهری - ص۵۱

پ.ن: حالا باز یه عده نیان قضیه رو بپیچونن بگن خواستگارا لایق نبودن! این از نظر من همون بهونه گیریه منتها قالب بیانش عوض شده.
یه دوستی داشتم که یه خواستگار داشت که واقعا از همه نظر اوکی بود فقط اسمش تیمور بود بخاطر اسمش که یاد تیمور لنگ میفتاد جواب رد داد حالا ما هرچی میگفتیم اسمشو عوض میکنه و هنرشو داشته باشی دیگه کسی به اسم قبلیش صداش نمیزنه تو گوشش نمیرفت بعد ازدواج کرد به یه آقایی که طلافروشی شریکی داشت و یه طلاق قبلا داشته، اسمش هم مهدی بود ۶ ماه بعد از ازدواج با این آقا طلاق گرفتن:|

البته لازم به ذکر بهونه هایی که بعضی از آقایون هم میگیرن خیلی فضایی Confused اینا باید بمونن تا خدا براشون با آپشنایی که اونا میخان درست کنهDodgy

بهونه ها هردوطرف وجود داره

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , SepidehP , ele
ارسال: #۳۹۴۸۹
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دوست دارم یه تلسکوپ داشته باشم! Rolleyes
بعد بتونم جزئیات ماه و ستاره‌هارو ببینم باهاش! احتمالا تصورات اشتباهی هم دارم، مثلا فکر می‌کنم می‌تونم برم تو ماه دنبال یه رودخونه بگردم و با اون تلسکوپ بشه جریان آب رو نگاه کرد! Dodgy یا مثلا بتونم حرکت آدم‌فضایی‌ها تو مریخ رصد کنم! Confused بعد رفتم دیجی‌کالا هنگ کردم کلا: تلسکوپ آکروماتیک! Dodgy اشمیت - گاسگرین! Dodgy نیتونی! Dodgy من باید نجوم می‌خوندم اصلا! احساس می‌کنم استعدادهام هدر رفته! UndecidedSmile

منم خیلی وقته تلسکوپ میخام. دیگه به دوربین دوچشمی هم راضی شده بودم ولی پول اضافه میخاد.
رشته اختر فیزیک هست که به نجوم اینا مربوط میشه که اونم مقطع ارشد داره. فیلم کلاساشو میتونید تو نت پیدا کنید و ببینید یا اینکه برید سر کلاس بشینید.
ولی متاسفانه تو ایران خیلی کم (هیچ) توجهی به نجوم نمیشه....
مثلا هفته جهانی فضا بود چی شد اینجا؟!
حرف زیاااااااادههههConfused

مجله الکترونیکی ساروس را پیشنهاد میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۹۴۹۰
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  یه دوستی داشتم که یه خواستگار داشت که واقعا از همه نظر اوکی بود فقط اسمش تیمور بود بخاطر اسمش که یاد تیمور لنگ میفتاد جواب رد داد حالا ما هرچی میگفتیم اسمشو عوض میکنه و هنرشو داشته باشی دیگه کسی به اسم قبلیش صداش نمیزنه تو گوشش نمیرفت بعد ازدواج کرد به یه آقایی که طلافروشی شریکی داشت و یه طلاق قبلا داشته، اسمش هم مهدی بود ۶ ماه بعد از ازدواج با این آقا طلاق گرفتن:|

البته لازم به ذکر بهونه هایی که بعضی از آقایون هم میگیرن خیلی فضایی Confused اینا باید بمونن تا خدا براشون با آپشنایی که اونا میخان درست کنهDodgy

بهونه ها هردوطرف وجود داره
مگه زمان تیمور لنگ بوده؟! Big Grin

ارسال: #۳۹۴۹۱
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مگه زمان تیمور لنگ بوده؟! Big Grin
تو کتاب تاریخا خونده بوده Smile
-------------------
چیشده اواتارتون خسته است؟ Smile
ارسال: #۳۹۴۹۲
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  چیشده اواتارتون خسته است؟ Smile
جوجه جغده. مدلش همینطوری خسته است. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۴۹۳
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منم خیلی وقته تلسکوپ میخام. دیگه به دوربین دوچشمی هم راضی شده بودم ولی پول اضافه میخاد.

یک تلسکوپ غیرپیشرفته ولی نرمال و خوب قیمتش چنده؟ دوربین دو چشمی چطور؟ فرقشون با هم چیه؟ مثلا اون تصورات من اشتباه بود یا نه؟ می‌شه آدم فضایی‌هارو دید؟ یا مثلا سفینه‌های فضایی با چراغ‌های چشمک زن رنگی رو؟ Smile یا مثلا پوشش گیاهی روی رشته کوه‌های ماه رو؟ یا رودخونه‌ای، گربه‌ای چیزی... خندم می‌گیره اینارو می‌گم ولی خب واقعا سواله برام! Smile))) خیلی هیجان‌انگیزه آخه! Smile

(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  رشته اختر فیزیک هست که به نجوم اینا مربوط میشه که اونم مقطع ارشد داره. فیلم کلاساشو میتونید تو نت پیدا کنید و ببینید یا اینکه برید سر کلاس بشینید.

دوست دارم ارشدش رو! Smile فقط یک بار یکی از فیلم‌های کیهان شناسی شریف رو دیدم که اتفاقا استادش وزیر علوم سابق بود، خیییلی ریاضی و فیزیک سنگینی داشت! جلسه اول بدون مقدمه رفت سر یه معادله سنگینی که اصلا معلوم نبود چیه! Confused در صورتی‌که من فکر می‌کردم می‌خواد در مورد آدم فضایی‌ها صحبت کنه! Big Grin

(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  مجله الکترونیکی ساروس را پیشنهاد میکنم.

مرسی، این از پیشنهادات شگفت‌انگیز دیجی‌کالا هم شگفت‌انگیزتر بود! Big Grin شماره اولش رو دانلود کردم! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۴۹۴
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ
دچار سادیسم پیپر جنریت کردن شدم؛ به شکلی که اصلا نمیتونم وقت واسه چیز دیگه ای بزارم.
تا یکی هم پابلیش میشه دو سه تا ایده خفن تر میاد توی ذهنم و منو ول نمیکنه تا زمانی که پیاده سازیش و نوشتن و سابمیتش تموم بشه.شِتتتت
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , shahlaj
ارسال: #۳۹۴۹۵
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دچار سادیسم پیپر جنریت کردن شدم؛ به شکلی که اصلا نمیتونم وقت واسه چیز دیگه ای بزارم.
تا یکی هم پابلیش میشه دو سه تا ایده خفن تر میاد توی ذهنم و منو ول نمیکنه تا زمانی که پیاده سازیش و نوشتن و سابمیتش تموم بشه.

خب با یه نفر همکاری کنید که به بقیه کاراتونم برسید. یه نفره سخته SmileTongue
کمک خواستین اینجا هستن دوستان Rolleyes

(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شِتتتت
Dodgy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close