زمان کنونی: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۱۹۶
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این سوالی که الآن میخوام بپرسم را خیلی وقته در ذهنم دارم. و الآن که صحبت از کار و حقوق شد، مناسب می‌دونم که بپرسم.
سوال : طبق چه معیار(ها)ی باید هزینه پروژه‌مون را حساب کنیم که نه کم گرفته باشیم و نه زیاد!!!؟
ممکنه راهنمایی کنید؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۱۹۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ولی باز هم من زندگی در تهران را دوست دارم. شلوغی اش را خیلی دوست دارم.همه عجله دارن به کارهاشون برسن آدم هم وادار میشه عجله کنه از قافله عقب نمونه Smile
اتفاقا من از این شلوغی بدم میاد. چیه این وضع. شبیه شهر ربات ها میمونه. آدم یاد عصر جدید چاپلین میفته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۹۱۹۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
مقاومت نکن. می بازی Smile

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اتفاقا من از این شلوغی بدم میاد. چیه این وضع. شبیه شهر ربات ها میمونه. آدم یاد عصر جدید چاپلین میفته.
مشکل این شلوغی اینه که نظمی نداره و به همین دلیل رفت و آمد رو مشکل میکنه. و مشکلات دیگر...
ارسال: #۳۹۱۹۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تو تهران از کجا می تونم ادکلن خوب بخرم؟
اینترنتی بخرم؟

عطر؟ تهران؟ اصل؟ >> مغازه‌های خیابون وزرا! Dodgy
عطر؟ تهران؟ غیر اصل اما نسبتا خوب؟ >> دست‌فروشان خیابون وزرا یا فردوسی! Dodgy

عطر؟ اینترنت؟ >> اگه تکنولوژی تست بوی آنلاین داشته باشه موافقم! Smile در غیر این صورت ممکنه بین یک عطر واحد ولی در دو زمان خرید متفاوت، تو معیارهایی مثل پخش بود، ماندگاری و ختی کارخونه سازنده تفاوت داشته باشیم که نمی‌شه از راه دور تشخیص داد، تازه این در صورتی هست که بدونیم چه عطری می‌خوایم، اگه ندونیم که دیگه خیلی عجیب می‌شه! Dodgy البته یه کار دیگه هم می‌شه کرد، البته رایگان! Smile هر روز مغازه‌های یک راسته رو انتخاب کنیم و بریم تمام عطرهاشون رو روی لباسمون تست کنیم و هیچی نخریم بیایم بیرون! Big Grin بعد دوباره روز بعدی هم این کار رو انجام بدیم، البته با تغییر قیافه جوری که شناسایی نشیم! Big Grin

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  میگه از دید ما هنوز بچه ها در حدی نیستن که بخواهیم باهاشون قرارداد پولی تمددید کنیم!!!
از دید من هم تو یک آدم عوضی پررو هستی...

جواب دندون‌شکنی بود! خیلی خوشم اومد! Big GrinSmile

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منم رفتم یه هفته برای یه شرکتی سایت زدم پولمو ندادن سایتو اوردم پایین، هاستشم منتقل کردم به پنل کاربری خودم[تصویر:  smile.gif]

خیلی کار جذاب و هیجان‌آوری بود، عاشق این حرکت‌های انقلابی هستم! Big GrinSmile
البته شما یک اصل رو نادیده گرفتید، اینکه ابتدا باید وابسته‌شون می‌کردید و بعد وب‌سایت رو پایین می‌کشیدید! Big Grin یک بار یک شرکتی حدود ۲۰ درصد از مبلغ باقی‌مونده رو نمی‌داد! خیلی پولدار بودنا! Dodgy بعد من آمار این وب‌سایت دستم بود و می‌دونستم روزی چند هزار تا بازدید دارن، دیگه یه شب صبرم لبریز شد و در یک اقدام انقلابی با گذاشتن یک ";" دوست‌داشتنی Smile در بین کدها سایت رو پایین کشیدم و خوابیدم! یهویی دیدم هشت صبح یکی زنگ می‌زنه! Big Grin خودش بود! مدیرعامل شرکت، می‌گفت بابا امروز صبح قرار بود فلان تاجر محصولاتمون رو ببینه، گفتم خب که چی؟ بنده خدا نیت بدی نداشت، دعوا هم نداشت، فقط شماره کارت می‌خواست! Big GrinTongue

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  حالا موندم با این هاست با پلن سازمانی چیکار کنم که استفاده بهینه رو ازش برده باشم.[تصویر:  smile.gif][تصویر:  blush.gif]

همین حالا هم که بهره بردید، یک نمونه کار شرکتی آنلاین دارید که می‌تونه تو رزومه‌تون قرار بگیره! و در عین حال از اون طریق براش مشتری پیدا کنید و مشخصاتش رو به مشخصات شرکت جدید تغییر بدید! Smile اگه می‌خواین پس بدین، اکثر شرکت‌ها تو پنل خودشون یک بخشی دارن با عنوان DownGrade که می‌تونید بخش قابل توجهی از وجه پرداختی رو پس بگیرید.

یک راه‌حل بهینه‌تر هم هست، یک بیزینس آنلاین افتتاح کنید واسه خودتون! Cool
یکی از اساتید تجارت الکترونیک دانشگاه تهران می‌گفت تا سال ۲۰۵۰ رشد مادی فضای وب با رشد مادی فضای فیزیکی غیر قابل مقایسه هست و اون موقع معاملات اصلی نه بر سر زمین و آپارتمان و... که بر سر وب‌سایت‌ها و دامنه‌هاست و یکی از مهم‌ترین پارامترهای این ارزش‌گذاری هم قدمت اون بیزینس تو اینترنت هست، واسه همین می‌گفت هر فردی (حتی عادی و غیر کامپیوتری) باید سعی کنه یک پلن جامع واسه بیزینس تحت وب پیدا کنه که تحت مالکیت خودش یا شرکت خودش باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , The BesT , SepidehP , diligent , mostafaheydar
ارسال: #۳۹۲۰۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  این سوالی که الآن میخوام بپرسم را خیلی وقته در ذهنم دارم. و الآن که صحبت از کار و حقوق شد، مناسب می‌دونم که بپرسم.
سوال : طبق چه معیار(ها)ی باید هزینه پروژه‌مون را حساب کنیم که نه کم گرفته باشیم و نه زیاد!!!؟
ممکنه راهنمایی کنید؟
یه راهش اینه که تو سایت هایی مثل پونیشا بذارید ببینید بقیه چه قیمتی بهش میدن. البته واریانس قیمت ها ممکنه بالا باشه.

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یکی از اساتید تجارت الکترونیک دانشگاه تهران می‌گفت تا سال ۲۰۵۰ رشد مادی فضای وب با رشد مادی فضای فیزیکی غیر قابل مقایسه هست و اون موقع معاملات اصلی نه بر سر زمین و آپارتمان و... که بر سر وب‌سایت‌ها و دامنه‌هاست و یکی از مهم‌ترین پارامترهای این ارزش‌گذاری هم قدمت اون بیزینس تو اینترنت هست، واسه همین می‌گفت هر فردی (حتی عادی و غیر کامپیوتری) باید سعی کنه یک پلن جامع واسه بیزینس تحت وب پیدا کنه که تحت مالکیت خودش یا شرکت خودش باشه.
عمیقا نسبت به این پیش بینی شکاکم!
خیلی سخته کسی سال ۲۰۵۰ رو پیش بینی کنه. اصلا اون موقع اینترنت به صورت فعلی خواهد بود؟ بعد تازه این دید خیلی محدوده به نظرم. بحث انرژی، آب، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و ... . مثلا شاید تا اون موقع انرژی خورشیدی رشد کافی رو کرده باشه و افراد دنبال زمین مناسب برای نصب پنل ها باشن تا برقشون رو به دولت بفروشن و پول در بیارن. در نتیجه زمین به یه کالای استراتژیک تبدیل بشه.

چقدر فیفا ۱۸ باحال شده! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۲۰۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر فیفا ۱۸ باحال شده! Big Grin
مانشت آسیب نمیزنه به فیف زدن؟! Big Grin
ارسال: #۳۹۲۰۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه راهش اینه که تو سایت هایی مثل پونیشا بذارید ببینید بقیه چه قیمتی بهش میدن. البته واریانس قیمت ها ممکنه بالا باشه.
خیلی ممنون از جوابتون. واقعیتش خیلی امید نداشتم کسی جوابم را بده.
اتفاقا من هم برای اینکه به همین پروژه های پونیشا پیشنهاد بدم پرسیدم. یعنی در واقع پروژه، خودش داخل سایت تعریف شده.
معیار دیگه ای نداره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۲۰۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  مانشت آسیب نمیزنه به فیف زدن؟! Big Grin
نه. هر کدوم جایگاه خودشون رو دارن. Smile

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از جوابتون. واقعیتش خیلی امید نداشتم کسی جوابم را بده.
اتفاقا من هم برای اینکه به همین پروژه های پونیشا پیشنهاد بدم پرسیدم. یعنی در واقع پروژه، خودش داخل سایت تعریف شده.
معیار دیگه ای نداره؟
نمیدونم. من به غیر از یه مورد هیچ وقت پروژه ای کار نکردم.
اما توصیه اکیدم قرارداد سفت و سخت و با جزییاته و پیش پرداخت هم بگیرید.

ارسال: #۳۹۲۰۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عمیقا نسبت به این پیش بینی شکاکم!
خیلی سخته کسی سال ۲۰۵۰ رو پیش بینی کنه. اصلا اون موقع اینترنت به صورت فعلی خواهد بود؟ بعد تازه این دید خیلی محدوده به نظرم. بحث انرژی، آب، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و ... . مثلا شاید تا اون موقع انرژی خورشیدی رشد کافی رو کرده باشه و افراد دنبال زمین مناسب برای نصب پنل ها باشن تا برقشون رو به دولت بفروشن و پول در بیارن. در نتیجه زمین به یه کالای استراتژیک تبدیل بشه.

من نمی‌دونم این حرف چقدر علمی بود ولی تصور می‌کنم قصدش بیشتر انگیزشی و در راستای اشاره به اهمیت بهره‌برداری از این فضا بود وگرنه به نظر من هم نمی‌شه تخمین دقیقی داشت. البته از نظر برندینگ چنین بحثی رو همین الان هم داریم و می‌دونیم که خریدن یک دامنه و کار کردن روی اون تحت یک برند خاص می‌تونه با خریدن یک زمین و کار کردن روی اون (با کاربری کشاورزی، صنعتی و...) از جنبه‌های مختلف مثل منابع (سرمایه، تخصص و...)، بهره‌وری و... مورد قیاس قرار بگیره و بعضا نتیجه اون عجیب هست.

هرچند که اگه بخوایم سیر تاریخی فضای وب رو نگاه کنیم، این سیر پایدار و رشد و توسعه اون به صورت صعودی بوده و به نظر من به آسونی قابل کنار رفتن نیست، ولی حتی با این وجود برای حضور تو فضای وب و شناخت اهمیت این بستر نیازی به پیش‌بینی وضعیت آینده و خصوصا ۳۳ سال بعد نداریم، نگاه به گذشته و حال کافی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۳۹۲۰۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیدونم. من به غیر از یه مورد هیچ وقت پروژه ای کار نکردم.
اما توصیه اکیدم قرارداد سفت و سخت و با جزییاته و پیش پرداخت هم بگیرید.
یه بار پروژه برداشتم و پیش پرداخت هم گرفتم. ولی نمیدونستم باید قرارداد هم ببندم. بلد نیستم قرار داد ببندم.(مسخره ام نکنید) باید پرس و جویی درباره نحوه بستن قرارداد داشته باشم.
ارسال: #۳۹۲۰۶
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  یه بار پروژه برداشتم و پیش پرداخت هم گرفتم. ولی نمیدونستم باید قرارداد هم ببندم. بلد نیستم قرار داد ببندم.(مسخره ام نکنید) باید پرس و جویی درباره نحوه بستن قرارداد داشته باشم.
مسخره نداره. بقیه هم همینطوری یاد گرفتن. سرشون کلاه رفته بعد یاد گرفتن باید چطوری کار کنن. کسی از شکم مادرش با اطلاعات زاده نشده. Smile
فکر می کنم بتونید نمونه قرارداد تو اینترنت پیدا کنید. اگه به وکیل دسترسی دارید میتونید از اون هم کمک بگیرید.

ارسال: #۳۹۲۰۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه به وکیل دسترسی دارید میتونید از اون هم کمک بگیرید.
اکثر دوستای من حقوق میخوندن.(شاید ازشون بپرسم)
دوستان حقوقی‌ام بیشتر از دوستان کامپیوتری‌ام بودن. : )
ارسال: #۳۹۲۰۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
.......... :|
ارسال: #۳۹۲۰۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  .......... :|

چرا ویرایش کردین خواستم یه چیزی بنویسم Big Grin

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۳۹۲۱۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  .......... :|

چرا ویرایش کردین خواستم یه چیزی بنویسم Big Grin
گفتم که شلوغ نکنید Big Grin
ترسیدم دعوام کننSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۸۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close