زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۱۸۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
[quote='The BesT' pid='444297' dateline='1507286076']
اگر شرکتی نیرویی میگیره که بخواد هم کار پروژه را انجام بده و هم اون طرف در حین کار اموزش هم داره میبینه در کنارش ، اون شرکت حقوقی موظف هست بده؟ میتونه بگه مفتی دارید پروژه شرکت را انجام میدید ولی در قبالش مفتی هم دارید آموزش میبنیید و خودتون یه چیزی یاد میگیرید؟ این حرفشون منطقی هست؟
شما تهران هستید؟

نه تهران نیستم.ولی شرایط خوبی پیدا کنم میرم تهران
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۱۸۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  یاد معلمای زبان فارسی افتادم که ساختار جمله رو تعرف میکردنو خودشون رعایت نمیکردنBig GrinTongue
اول یه چیز دیگه بودا TongueSleepy
نه. اول فقط یه قسمتو بولد کردم بعد دیدم مفهومو نمیرسونه بقیشم بولد کردم SmileTongue
----------------

بحث از هوای دو نفره داشت میرفت سمت بحث ازدواج. بحث کار شد به جاشSmileConfused
ارسال: #۳۹۱۸۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با یه سریش کار کردم (به صورت فول تایم و بابتش حقوق گرفتم). بعضیای دیگه اش رو هم میدونم چیه. [تصویر:  smile.gif]
شما بحثت فرق داره، من خودم فقط یکی از اون کلامت که گفتم رو بلدم و ۲ سال و نیم هست خرج زندگیم رو باهاش میدن Smile

بحث من اینه که ۹۹ درصد ادمایی که اینجا هستن، هیچ اطلاعی ندارن که توی بازار کار چه خبره، فکر میکنن C++ بلد بودن امتیاز مثبت هست، یا خیلی ها مثلا فکر میکنن C# بلدن و یا جاوا اسکریپت و .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۱۸۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بله منم توی شهرستان کار خاصی نمیکردم و برام عذاب آور شده بود واقعا . ولی تصمیم گرفتم برای کار بیام تهران و به نظرم توی تهران کار برنامه نویسی خیلی زیاده و اگه خوب بلد باشید که شما بلدید حقوق خوبی هم میگیرید
از سیستم زندگی کردن تو تهران بدم میاد. خیلی زیاد.
به نظرم تو تهران آدم ها زنده هستن اما زندگی نمی کنن.
معنی نمیده که طرف ۷ ساعت کار کنه و برای این ۷ ساعت کار، ۴ ساعت تو راه باشه. تازه اونم تو اون شرایط سخت (فشار جمعیت، بو و صدای ناهنجار، جای نشستن، بارون ...)

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما بحثت فرق داره، من خودم فقط یکی از اون کلامت که گفتم رو بلدم و ۲ سال و نیم هست خرج زندگیم رو باهاش میدن Smile

بحث من اینه که ۹۹ درصد ادمایی که اینجا هستن، هیچ اطلاعی ندارن که توی بازار کار چه خبره، فکر میکنن C++ بلد بودن امتیاز مثبت هست، یا خیلی ها مثلا فکر میکنن C# بلدن و یا جاوا اسکریپت و .....
اینجا یعنی کجا؟ ایران؟ تهران؟ شهرستان؟ محله شما؟ Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۹۱۸۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از سیستم زندگی کردن تو تهران بدم میاد. خیلی زیاد.
معنی نمیده که طرف ۷ ساعت کار کنه و برای این ۷ ساعت کار، ۴ ساعت تو راه باشه. تازه اونم تو اون شرایط سخت (فشار جمعیت، بو و صدای ناهنجار، جای نشستن، بارون ...)
بله واقعا وقت زیادی تو مسیر هدر میره. من بیشتر از رفت و امد خسته میشم تا درسا.
بضی وقتا هم میگم شهرستان میزدم میرفتم خوابگاه بیشتر وقت برای مطالعه داشتم. همش میرفتم کتابخونه

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما بحثت فرق داره، من خودم فقط یکی از اون کلامت که گفتم رو بلدم و ۲ سال و نیم هست خرج زندگیم رو باهاش میدن Smile

اینجا یعنی کجا؟ ایران؟ تهران؟ شهرستان؟ محله شما؟ Smile
ینی مانشتSmile
ارسال: #۳۹۱۸۶
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  بحث از هوای دو نفره داشت میرفت سمت بحث ازدواج. بحث کار شد به جاشSmileConfused
بحث ازدواج که به نتیجه نرسید. لااقل این داره به نتیجه میرسه. Undecided

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از سیستم زندگی کردن تو تهران بدم میاد. خیلی زیاد.
بله واقعا وقت زیادی تو مسیر هدر میره. من بیشتر از رفت و امد خسته میشم تا درسا.
بضی وقتا هم میگم شهرستان میزدم میرفتم خوابگاه بیشتر وقت برای مطالعه داشتم. همش میرفتم کتابخونه
تو شهرستان بعد از یه کار فول تایم، به اندازه ۸ ساعت زمان هست برای کارهای دیگه. مثلا یه کار دیگه یا استراحت یا ورزش یا فیفا ۱۸ Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۱۸۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  بله واقعا وقت زیادی تو مسیر هدر میره. من بیشتر از رفت و امد خسته میشم تا درسا.
تو شهرستان بعد از یه کار فول تایم، به اندازه ۸ ساعت زمان هست برای کارهای دیگه. مثلا یه کار دیگه یا استراحت یا ورزش یا فیفا Tongue
ای بابا. باشه اصن خوش به حال شماUndecidedSmile
ارسال: #۳۹۱۸۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از سیستم زندگی کردن تو تهران بدم میاد. خیلی زیاد.

آره استفاده از وسائل نقلیه عمومی خیلی عذاب آوره تهران Confused حدود ۱ و نیم ساعت با دانشگاهم فاصله دارم ولی چون اتوبوسش خلوته میشینم کتابی چیزی میخونم توش Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۹۱۸۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  آره استفاده از وسائل نقلیه عمومی خیلی عذاب آوره تهران Confused حدود ۱ و نیم ساعت با دانشگاهم فاصله دارم ولی چون اتوبوسش خلوته میشینم کتابی چیزی میخونم توش Big Grin
آخرین جایی که کار می کردم ساعت ۷:۰۵ صبح از خواب بیدار می شدم و تا ساعت ۷:۳۰ که ساعت می زدیم صبحونه میخورد، آماده می شدم و میرفتم به محل کار TongueBig Grin
تازه صبح ها بعد از یکی دو ساعت کار صبحونه هم میخوردیم. کلا خیلی فان بود کارش. Angel

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۹۱۹۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  [quote='blackhalo1989' pid='444294' dateline='1507285050']

خیلی زیاد شد ولی اگه بخوام تجربه ام رو به صورت خلاصه بگم : برای تخصصی که بلدید هرچند کار با ویندوز خالی باشه ارزش قائل شید , برای هر شرکت و هر مبلغ پولی کار نکنید , رزومه حرف اول رو میزنه اگه رزومه ندارید بشینید برای خودتون کار کنید و رزومه جمع کنید (ی برنامه خوب بنویسید بهتر از اینه که ۲۰ تا برنامه ساده و غیر حرفه ای بنویسید) , برای کار های استخدامی به هیچ عنوان مبلغ کمتر از حقتون رو پیشنهاد ندید چون مثلا وقتی پیشنها شما ۲ تومن باشه کارفرما فکر میکنه شما اندازه همین ۲ تومن برای شرکت ارزش دارید!!!!!

ممنون از صحبتهاتون. مشکل من هم که بارها باهاش مواجه شدم اینکه برای تخصصی که دارم برای خودم ارزش قائل نمیشم. گاهی فکر میکنم بقیه خیلی بیشتر از من بلد هستن. بعد در کل ماجرا که قرار میگیرم میبینم طرفم هیچی بارش نبوده فقط اعتمادبنفس زیاد داشته. من تو زمینه های مختلف کار کردم ولی اگر ازم بپرسید چی بلدم میگم هیچی!! این هیچی دوحالت داره یکی از راه تواضع میگه من بیسوادم و خیلی بلد نیستم. یکی از راه حماقت! من هردوتاش را قاطی میکنم و میگم!! یه موقعیت خیلی خوبی توی شرکتی تهران بدست اوردم از همین دوترفند تواضع و حماقت استفاده کردم و نرفتم! هرکسی شرکت و موقعیت را میشنوه دهنش وا میمونه. حتی مدیر شرکت در کنسل کردن من به حدی شوکه شد که جوابم دیگه نداد. فکر نمیکرد کسی به شرکتشون جواب منفی بده خخ ولی خب در عوض یکجور دیگه با پروژه های دیگه جبران حماقتم را کردم! خدا همه را به راه درست هدایت کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۹۱۹۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ممنون از صحبتهاتون. مشکل من هم که بارها باهاش مواجه شدم اینکه برای تخصصی که دارم برای خودم ارزش قائل نمیشم. گاهی فکر میکنم بقیه خیلی بیشتر از من بلد هستن. بعد در کل ماجرا که قرار میگیرم میبینم طرفم هیچی بارش نبوده فقط اعتمادبنفس زیاد داشته. من تو زمینه های مختلف کار کردم ولی اگر ازم بپرسید چی بلدم میگم هیچی!! این هیچی دوحالت داره یکی از راه تواضع میگه من بیسوادم و خیلی بلد نیستم. یکی از راه حماقت! من هردوتاش را قاطی میکنم و میگم!! یه موقعیت خیلی خوبی توی شرکتی تهران بدست اوردم از همین دوترفند تواضع و حماقت استفاده کردم و نرفتم! هرکسی شرکت و موقعیت را میشنوه دهنش وا میمونه. حتی مدیر شرکت در کنسل کردن من به حدی شوکه شد که جوابم دیگه نداد. فکر نمیکرد کسی به شرکتشون جواب منفی بده خخ ولی خب در عوض یکجور دیگه با پروژه های دیگه جبران حماقتم را کردم! خدا همه را به راه درست هدایت کنه
اگه شما همون چیزی که هستید رو بگید که غرور نمیشه (تواضع مقابل غروره). فرضا من فلان سال بهمان تکنولوژی رو کار کردم. یا توانایی یادگیری بالایی دارم. یا مسئولیت پذیری بالایی دارم. یا قانون مند هستم. اینا که نمیشه غرور. خب این ها ویژگی های منه دیگه.Smile

پ.ن: چقدر خوبیم ما Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , alma1988
ارسال: #۳۹۱۹۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  آره استفاده از وسائل نقلیه عمومی خیلی عذاب آوره تهران Confused حدود ۱ و نیم ساعت با دانشگاهم فاصله دارم ولی چون اتوبوسش خلوته میشینم کتابی چیزی میخونم توش Big Grin
آخرین جایی که کار می کردم ساعت ۷:۰۵ صبح از خواب بیدار می شدم و تا ساعت ۷:۳۰ که ساعت می زدیم صبحونه میخورد، آماده می شدم و میرفتم به محل کار TongueBig Grin
تازه صبح ها بعد از یکی دو ساعت کار صبحونه هم میخوردیم. کلا خیلی فان بود کارش. Angel

یکی از آشناهای ما که تهران زندگی میکنن میگه پسرم میخواد بره مدرسه ۴:۳۰ بیدار میشه تا ۵:۱۵باید سرویس بیاد دنبالش تا ۷مدرسه باشن بعد هم ۵عصر میرسن خونه. کمی عجیب غریب نیست این سیستم زندگی؟
ولی باز هم من زندگی در تهران را دوست دارم. شلوغی اش را خیلی دوست دارم.همه عجله دارن به کارهاشون برسن آدم هم وادار میشه عجله کنه از قافله عقب نمونه Smile
ارسال: #۳۹۱۹۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  آره استفاده از وسائل نقلیه عمومی خیلی عذاب آوره تهران Confused حدود ۱ و نیم ساعت با دانشگاهم فاصله دارم ولی چون اتوبوسش خلوته میشینم کتابی چیزی میخونم توش Big Grin
شرکتی استارتآپی که گفتم هم با من حدود ۵۰۰ متر فاصله داشت کلا Big Grin حس خیلی لذت بخشیه ولی فکر کنید من کلاس ۷ و نیم صبح دارم و فاصله ام از دانشگاه هم حدود ۱ ساعت و نیمه :| شاید ترک تحصیل بهتر باشه با این وضعیت DodgyDodgy

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ممنون از صحبتهاتون. مشکل من هم که بارها باهاش مواجه شدم اینکه برای تخصصی که دارم برای خودم ارزش قائل نمیشم. گاهی فکر میکنم بقیه خیلی بیشتر از من بلد هستن. بعد در کل ماجرا که قرار میگیرم میبینم طرفم هیچی بارش نبوده فقط اعتمادبنفس زیاد داشته. من تو زمینه های مختلف کار کردم ولی اگر ازم بپرسید چی بلدم میگم هیچی!! این هیچی دوحالت داره یکی از راه تواضع میگه من بیسوادم و خیلی بلد نیستم. یکی از راه حماقت! من هردوتاش را قاطی میکنم و میگم!! یه موقعیت خیلی خوبی توی شرکتی تهران بدست اوردم از همین دوترفند تواضع و حماقت استفاده کردم و نرفتم! هرکسی شرکت و موقعیت را میشنوه دهنش وا میمونه. حتی مدیر شرکت در کنسل کردن من به حدی شوکه شد که جوابم دیگه نداد. فکر نمیکرد کسی به شرکتشون جواب منفی بده خخ ولی خب در عوض یکجور دیگه با پروژه های دیگه جبران حماقتم را کردم! خدا همه را به راه درست هدایت کنه
من هم تو زمینه های زیادی کار کردم ولی هیچ کدوم رو حرفه ای دنبال نکردم به جز اندروید . اول فکر میکردم خیلی خوبه همه کار بلد باشی ولی الآن فهمیدم بهتره ی کار رو خیلی بلد باشی تا چندتا کار رو دست و پا شکسته

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT
ارسال: #۳۹۱۹۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  معنی نمیده که طرف ۷ ساعت کار کنه و برای این ۷ ساعت کار، ۴ ساعت تو راه باشه. تازه اونم تو اون شرایط سخت (فشار جمعیت، بو و صدای ناهنجار، جای نشستن، بارون ...)
بهترین حالت اینه که خونتون نزدیک محل کارتون باشه Smile ، مثل من که ۱۷ دقیقه پیاده روی فاصله دارم. این حرفی هم که شما میزنی من تا حدودی قبول ندارم، التبه توی دوره مجردی شما میتونی یه جوری خونه بگیری که نزدیک محل کارت باشه.

من حرف شما رو به ایران تعمیم میدم، خودمم یه زمانی همین تفکر رو داشتم، ولی بعدش فهمیدم که اینا همش بهونه الکی هست که آدم میاره تا کم کاریش رو توجیه(ح؟) کنه.

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نه تهران نیستم.ولی شرایط خوبی پیدا کنم میرم تهران
شرایط خوبی پیدا کنم رو من نفهمیدم یعنی چی Smile

ولی من که خودم از شهرستان اومدم تهران، واقعا به چشم میبینم که خیلی ها هستن که خیلی دانش فنی ندارن ولی حقوق خوبی میگیرن و شرکت هم بهشون نیاز داره چون واقعا نیروی کار کم هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۱۹۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بهترین حالت اینه که خونتون نزدیک محل کارتون باشه Smile ، مثل من که ۱۷ دقیقه پیاده روی فاصله دارم. این حرفی هم که شما میزنی من تا حدودی قبول ندارم، التبه توی دوره مجردی شما میتونی یه جوری خونه بگیری که نزدیک محل کارت باشه.

من حرف شما رو به ایران تعمیم میدم، خودمم یه زمانی همین تفکر رو داشتم، ولی بعدش فهمیدم که اینا همش بهونه الکی هست که آدم میاره تا کم کاریش رو توجیه(ح؟) کنه.
اول اینکه نظر من بر اساس تجربه طولانی مدت زندگی در تهران و شهرستانه. زندگی هم بوده نه اینکه دانشجویی باشه، فقط برم دانشگاه و خوابگاه. ذات تجربه هم تا حدی شخصیه و یه مقداری ترجیحات شخصی هم درش دخیله.
دوم، همه چیز دست شما نیست. اگه شرکت شما برشکست بشه یا هر اتفاق دیگه ای، اونوقت ممکنه دیگه محل کارت ۱۷ دقیق فاصله نداشته باشه. اما اینجا فاصله این سر شهر و اون سر شهر نیم ساعته. به علاوه امکان استفاده از ماشین شخصی هم هست در شرایطی که ترافیکی هم در کار نیست. من شده محل کارم اون سر شهر باشه اما بازم نیم ساعت با خونمون فاصله داشت.
سوم، همه چیز کار نیست، درسته کار قسمت بزرگی از وقت آدم رو میگیره اما همه چیز که کار نیست. بالاخره میخواید خرید کنید یا کار اداری دارید. اینجا آدم میره بانک هوای مطبوع، جا برای نشستن، نوبت حداکثر ۵ نفر. اونوقت وضع بانک های تهران رو خودتون میدونید دیگه.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۱۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close