زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۹۴۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امشب خیابون خیلی شلوغ شد !
شعار ها خیلی تند شد !

تا جایی که شعار " اگر تقلب بشه ایران قیامت میشه " در صف حامیان روحانی چرخیدم تو خیابون و شعار دادم
اما این یکی شعار خط قرمزم بود
و دیگه از جمعیت جدا شدم
تعداد افرادی که بعد از این شعار از جمعیت جدا شدن نشون میداد همچین شعاری خط قرمز من تنها نیست !

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا بحث رو سمت سیاسی نکشونید. من خودمم طرفدار یکی از کاندیداها هستم اما تمایل ندارم از مانشت برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنم. بنظرم هر جایی کاربرد خودش داره.

ممنون.

سلام به همه رفقای مانشتی
نظرات دوستان رو خوندم
اگر چه مسعود عزیز به صورت کلی این کامنت رو نوشته و واضحه پیامش فراگیر بوده, ولی احتمالاً کامنت من تاثیر گذار بوده.

یه مشکل کلی وجود داره که اینجا فقط حرفایی که زده میشه دیده میشه ! اما حرفایی که زده نمیشه رو کسی نمی بینه !
اگر راه حلی برای این مشکل وجود داشت قطعاً گلایه میکردم, ولی یه مشکل لاینحل جای گلایه نداره.

ما اینجا اگه چیزی میگیم , بجاش خیلی چیزا رو هم نمیگیم
دلیلشم فقط اینه که خودمون هم به مسیر اصلی مانشت حواسمون هست و احترام میزاریم

مثلاً همین کامنتی که گذاشته بودم صرفاً یه پیام سربسته ی چکیده شده بود !
دیگه من نیومدم اینجا بحث رو باز کنم و شرح ما وقع کنم !
دیگه ننوشتم که اون شب ماموران امنیتی یهو با دوربین افتادن وسط جمعیت و از همه ی ما و شعار هایی که میدادیم فیلم گرفتن و صدا ضبط کردن ! Cool
و اون تتمه امیدی هم که واسه کار دولتی داشتیمو دود کردن رفت تو هوا ! Cool
تازه من آدم تندرو و اهل اغتشاشی هم نیستم!
آیا این مسئله رو نمیشه وصلش کرد به تحصیلات ؟
نمیشه با همچین خبری چارتا جوون رو از هدف ادامه تحصیل تو این مملکت منصرف کرد و ثواب دنیا و عقبی رو برد و توشه ی آخرت برگرفت؟ [تصویر:  437526_129fs370785.gif]

حالا خارج از شوخی
منم مثل برخی دوستان, تفکیکی بین سیاست با علم و دین و هنر و ورزش و... قائل نیستم!
و به نظرم دلیل اینکه میگید مانشت داره هر سال از هدفش دورتر میشه رو در این مسائل حاشیه ای نمی دونم!
گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری نشه یه وَخ ؟!!
ریشه ی مشکلات مانشت رو باید در جای دیگه ای جست و جو کرد
مثلاً شما فکر نکن آمار بالای بیکاران تحصیل کرده در انگیزه به تحصیل ملت , و به تبع اون بر سر مانشت سایه نمیندازه !
بعید می دونم کمرنگ کردن مسائل حاشیه ای باعث پررنگ شدن جریان اصلی مانشت بشه !

به هر حال دوستانی که تجربه ی بیشتری در مانشت داشتن , طبیعتاً درد مانشت رو بهتر درک می کنن
نظر شما هر چه که هست جواب ما جز سمعاً و طاعتا نیست.

خلاصه خواستم که بگم ما هم حواسمون به هدف اصلی مانشت هست و خیلی چیزا رو رعایت میکنیم . همین !
ایام به کام

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , sss
ارسال: #۳۶۹۴۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۹۴۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ق.ظ، توسط mostafaheydar.)
برای حفظ لغت فقط وفقط جعبه ی لایتنر بقیه اش لا فایده هست
از اینجا دانلودش کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۹۴۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اگر چه مسعود عزیز به صورت کلی این کامنت رو نوشته و واضحه پیامش فراگیر بوده, ولی احتمالاً کامنت من تاثیر گذار بوده.
به خاطر پیام شما نبود!
یک دوستی یک اظهارنظری کرد که هنوز هم ردپاش در ریپلای آفای Riemann هست و پاک نشده، من دیدم مدیر پاک نکرده نظرم رو گفتم و دوباره اون یک حرف دیگه زد (دوستمون داشت سربسته با تخریب یک نفر دیگه، تبلیغ کاندیدای مدنظرش رو می کرد) بعد آقا مسعود اون پیام رو گذاشت. من جواب اون دوستمون رو دادم و گفتم دیگه بحث رو ادامه نمی دهم. که آقا مسعود همه پیام ها به جز یکی اش که جا موند رو پاک کرد.

کلا فکر می کنم اگر ایشون می خواستن پاک کنند باید از اول به جای صرفا گذاشتن اون پست، پاک می کردند. چون پست من از جنس پست اول اون دوستمون بود فقط آدم هاش فرق می کردند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۶۹۵۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
چه خوش قدم بود روحانی؛
هنوز نیومده دوتا ریوایز دیگه هم اومد ((:
خوش قدم بمون مرد!
ارسال: #۳۶۹۵۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ
browsec چرا کار نمیکنه دیگه؟؟ :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۶۹۵۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ب.ظ
واقعا واسه خودم سواله که چرا تحمل هیچ کسی غیر از خودم رو ندارم Big Grin
ارسال: #۳۶۹۵۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا واسه خودم سواله که چرا تحمل هیچ کسی غیر از خودم رو ندارم Big Grin

به مرور اینجور شدید؟ بخ نظرتون از نشانه های geek شدن نیست ؟ Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۹۵۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
این روزا خیلی دلم گرفته
خدایا خودت به دادم برس

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۹۵۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به مرور اینجور شدید؟ بخ نظرتون از نشانه های geek شدن نیست ؟ [تصویر:  biggrin.gif]
ای بگی نگی، شایدم یه حس خود روشن فکر پنداری پیدا کردم Big Grin
ارسال: #۳۶۹۵۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا واسه خودم سواله که چرا تحمل هیچ کسی غیر از خودم رو ندارم [تصویر:  biggrin.gif]
این نشانه خوبی از سلامتی شماست
مشکل از جایی شروع میشه که آدم تحمل خودشو نداشته باشه
پس نتیجه میگیریم حالتون خوبه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۹۵۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم توی بحث "دوست داشتن"(در درون مایه ی عاشقانه)....

دوست داشتنی که درون مایه ی عاشقانه داشته باشه یک موهبت الهی هستش ولی موهبتی که کنارش بینش و تفکر اون فرد عاشق یا معشوق شرط لازم و کافی برای درست عاشق شدنه ! و اگر کسی رو دوست دارید توی ذهنت خودتون یک قدیس از اون بنده خدا نسازید که اگر جای اشتباه کرد یا دست رد زد از زمین و زمان گله مند باشید.
ارسال: #۳۶۹۵۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۲۵ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ای بگی نگی، شایدم یه حس خود روشن فکر پنداری پیدا کردم Big Grin
این هم از عوارض همونه وقتی با کسی ارتباط زیادی برقرار نکنید مجبورید توی ذهن خودتون به ابعاد و رازهای پنهان هستی فکر کنید Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۶۹۵۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  دوست داشتنی که درون مایه ی عاشقانه داشته باشه یک موهبت الهی هستش ولی موهبتی که کنارش بینش و تفکر اون فرد عاشق یا معشوق شرط لازم و کافی برای درست عاشق شدنه ! و اگر کسی رو دوست دارید توی ذهنت خودتون یک قدیس از اون بنده خدا نسازید که اگر جای اشتباه کرد یا دست رد زد از زمین و زمان گله مند باشید.
به نظر من ما در مورد کسی که دوستش داریم اغراق می کنیم و ازش حتما بت می سازیم به خصوص اگه امکان شناخت واقعی وجود نداشته باشه کلن یه ادم دیگه تو ذهنمون ساختیم چیزی که دوست داریم باشه خوب دیگه این خاصیت ادمه دنبال ایده الهاش میگرده حالا شده تو خیال خودش بسازه! اره کار درستی نیست همونطور که اجتناب پذیر نیست! و وقتی با واقعیت قضیه روبرو میشیم می بینیم که نباید این کار رو می کردیم کلن خیلی کاراها رو نباید و باید داریم اما کی رعایت میکنه؟ تا زمانی که تجربه نسبتا سختی کنی. اگه مثلا اضافه وزن بگیری احتمال داره بیشتر از یه ادم معمولی ورزش کنی چون یه تجربه ناخوشایند داری

think positive
ارسال: #۳۶۹۶۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ ق.ظ
سه شنبه
وسط هفته می ایستد
تنش را به موسیقی میسپارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۴۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close