زمان کنونی: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۵۶۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
از اطلاع رسانی شما سپاسگذاریم، فردا روزی خواستیم سری طلا ۲۰ ملیوونی بخریم حواسمون رو جمع میکنیم :

+ ۲۰ ملیون کمه، بکنش ۴۰ ملیون خیرشو ببینی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۵۶۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
بیشتر حالم از این بد میشه که اینقدر راحت از اعتماد مردم سوء استفاده میکنن.. نمیتونم در این موارد سکوت کنم!! آخه یعنی چی!!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , targol , Bahar_HS , Menrva , ziba_090 , A V A
ارسال: #۲۲۵۶۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  ما که پول نداریم طلا بخریم اونایی که دارن خوشبه حالشون اینم بخونن کلاه سرشون نرهBig Grin
قطعا برای شما پیش خواهد امد که برای خرید طلا به طلا فروشی مراجعه کنید و پس از پسندیدن طلا ماشین حساب فروشنده و حساب کتاب ان توجه شما را جلب کرده باشد .
ولی در این زمان هست که بزرگترین کلاه سر شما میرود .

سلام . درود بر شما دوست عزیز
چه خوب که این محاسبه را برامون گفتید اگه من زودتر فهمیده بودم سر خرید انگشترای نامزدی و ازدواج و یه زنجیری که اخیرا خریدم حواسمو جمع میکردم . دیگه اونا گذشته نمیشه ام کاریش کرد . اما اخیرا میخواییم باز طلا بگیریم حالا برا اینا باید حسابی مواظب باشیم .
یه نکته دیگه هم با اجازه من به این مطلب اضافه میکنم دوستان عزیز اگه خدا قسمت کرد و در شرف ازدواج قرار گرفتید ایشالا ....و برای خرید طلا یا هر چیز مربوط به ازدواج خواستید بازار برید خیلی خیلی حواستون را جمع کنید به محض اینکه بفهمن خرید عروس و دامادیه هر چیزی را که میخوایین بخرین بدجوری میندازن بهتون. جاهای مختلف حتما قبل از اینکه با طرف برید خرید وقت بزارید برید خودتون ببینید قیمت کنید سبک سنگین کنید بعد با طرف و احیانا هیت همراه برین خرید . من خودم این ضررها را دادم که الان برام تجربه شده و دارم به شما میگم گرچه هنوزم سر بعضی مسایل مالی خرید و حساب کتاب خنگول بازی در میارمو بعضی جاها هنوزم حواسم جمع نیست و بعد به خودم فحش میدم که چرا حرف زور بهم گفتند ؟چرا پول زور ازم گرفتن ؟چرا سرم کلاه رفت؟ ادم حرصش میگیره بدجور .....

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , RASPINA , diligent , targol , tabassomesayna , Bahar_HS , Menrva , ziba_090 , alim93
ارسال: #۲۲۵۶۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ
ﺁﺩﻣﯽ ﺑﺎ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﺶ ,
ﺣﺎﻝ ﻣﯿﮑﻨﻪ !
ﺑﺪﻭﻥ ﺭﺍﺯ قشنگی ﺗﻮ ﺩﻟﺶ ﺩﺍﺭﻩ

ﺍﮔﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘﯽ ﺣﺮﯾﻢ ﺍﯾﻦ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺸﮑﻨﯽ ،
ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺭﺍﺯﺵ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﯼ ...

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , RASPINA , Bahar_HS , ziba_090 , termeh93
ارسال: #۲۲۵۶۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط diligent.)
دلم گرفته.. من باید جور دیگه ای باشم
+دوست دارم با این تورای مسافرتی برم سفر. ولی پولشو ک ندارم، رومم نمیشه ! :|:|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , afrooz-OMD , vesta , **sara** , RASPINA , Bahar_HS , ziba_090
ارسال: #۲۲۵۶۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
چند روزه زدم تو فاز تنهایی خیلی هم خوبه.......
واسه خودم میرم بیرون.......
خرید میکنم......
کار وبرنامه ریزی وتصمیم وهمه چی خودموخودم...
خودم را بستنی دعوت می کنم .....
اینقدر خوبه که منتظر بقیه نباشی تا وقت خالی شون را برات بذارن......
و باهیچ کی هم حرف نزنی (نه اینکه بابقیه قهر باشی).......
فقط فردا میخوام برم عینک بگیرم اینم حتما تنهایی میرم...
تنها مشکلم خود عینکه که از بچگی از عینک بدم میومد
سهراب سپهری میگه وسیع باش و تنها و سربه زیر............
واقعا آدم وقتی تنها باشه میتونه وسعت پیدا کنه میتونه خودش را بیشتر بشناسه و روخودش کار کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , Menrva , Bahar_HS , nlp@2015 , kora , نارین , ۱۰:۳۰ , shayesteNEY , **sara** , vesta , ziba_090 , Parisa-SH , d_felfelak , nana2010 , termeh93 , Mahdye , Ms. Saba , tayebe68 , soheila-zd , vahid_sh@hotmail.com , sabafarhadi , kingmax
ارسال: #۲۲۵۶۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
مجسمه های جالب سنگی

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Menrva , Bahar_HS , ziba_090 , soheila-zd , kingmax , Riemann
ارسال: #۲۲۵۶۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  پس تا فرصت زندگی داری جانانه زندگی کن .

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۲۲۵۶۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  ما که پول نداریم طلا بخریم اونایی که دارن خوشبه حالشون اینم بخونن کلاه سرشون نرهBig Grin
قطعا برای شما پیش خواهد امد...............
خب شاید اجرت ساخت هر گرم طلا + سود + ارزش افزوده رو از خودش یه عددی بگه یا اینا هم مث مبلغ گرم توی سایت میزنه؟
همونجا تو مغازه جلوشون خودمون حساب کنم ینی؟
پیشنهاد شخصی من اینه که طلافروشتون رو عوض نکنید زیاد و از هرجایی طلا نخرید . خانواده ما چندین ساله از یه طلافروشی خریدو فروش میکنن اینطوری هم کمتر میتونه کلاه سرتون بزاره
و اینکه معمولا چون اصل فاکتور بهتون میدن تو بدیهیات نمیتونن مبلغ اضافه محاسبه کنن مثلا مالیات امسال ۹ درصد هست نمیتونه ۱۰ درصد بزنه ولی تو چیزای دیگه باید خیلی حواس جمع بود

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS , نارین , tabassomesayna , soheila-zd
ارسال: #۲۲۵۷۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  فرمول محاسبه و فروش طلا از طرف اتحادیه طلا فروشان به این صورت میباشد :
.....
خوب فرق یه قطعه طلایی که بیشتر روش کار شده با اونی که کمتر کار شده، تو این فرمول مشخص نیست. طلایی که کار بیشتری برده باید کارمزدشم بیشتر باشه. ولی تو این فرمول کارمزد رو برا همه یکسان در نظر گرفته

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۲۵۷۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  فرمول محاسبه و فروش طلا از طرف اتحادیه طلا فروشان به این صورت میباشد :
.....
خوب فرق یه قطعه طلایی که بیشتر روش کار شده با اونی که کمتر کار شده، تو این فرمول مشخص نیست. طلایی که کار بیشتری برده باید کارمزدشم بیشتر باشه. ولی تو این فرمول کارمزد رو برا همه یکسان در نظر گرفته

نوع طلا رو تو هر فاکتور مینویسن و اگه ممهمور کنند مجبورند درست بنویسن دیگه
چون از این میترسن که مشکلی براشون پیش بیاد

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۲۵۷۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ
کاش میشد بضی روزارو دوبار تجربه کرد...ولی اونطوری دیگه انقد مزه نداشت! داشت؟

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , so@ , **sara** , diligent , tabassomesayna , ziba_090 , kora , termeh93 , soheila-zd
ارسال: #۲۲۵۷۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  کاش میشد بضی روزارو دوبار تجربه کرد...ولی اونطوری دیگه انقد مزه نداشت! داشت؟
افسوس ،که گذشته دیگه نه تکرار میشه نه برمی گرده...

+درد داره وقتی ساعتها میشینی به حرفایی که قرار نیست بگی فکر کنی...

به یک عدد دوست جهت بدمینتون بازی نیازمندیمSleepy

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , kora , eng_majid , termeh93 , soheila-zd
ارسال: #۲۲۵۷۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
"ابلحانه ترین کار،در جامعه و شرایط امروز ایران،ازدواج است."
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , kora , eng_majid , A V A , alim93
ارسال: #۲۲۵۷۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  "ابلحانه ترین کار،در جامعه و شرایط امروز ایران،ازدواج است."
برادر التماس دعا داریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۸۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close