زمان کنونی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۲۱۱
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
سلام اکتیو و aryaee من پارسال به این نتیجه رسیدم که اگه وقت داری همه درسارو بخون چرا که ممکن است درسی اسون بیاد و شما نخونده باشی اونوقت خیلی رتبه افت می کنه . سرجلسه کنکور اگه درسی سخت اومد نزن . شما کافی است نصف تستها را سرجلسه بزنی که اگر همه درسها رو خونده باشی می تونی بفهمی چه تستی رو میشه زد و چه تستی وقت گیر است یا بلد نیستی که وقتت رو هدر ندی. من پارسال مشهد کلاسهای معماری و منطقی و ساختمان داده و گسسته و محاسبات رو با استاد یوسفی کلاس رفتم که کلا دیدم رو نسبت به رشته کامپیوتر عوض کرد. من که اصلا معماری نمی فهمیدم تونستم ۴ تست معماری رو خیلی راحت جواب درست بدم . به نظرم برای این درس کلاس لازم است برای من که لازم بود. سیستم عامل رو هم با استاد سلامی خوندم ولی کتاب دکتر حقیقت خیلی به من کمک کرد هرچند پارسال خیلی نتونستم تست سیستم عامل بزنم . به نظر من دروسی مثل پایگاه داده و مدارمنطقی و طراحی پیاده سازی رو شاید بتونید خودتون بخونید .
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: اکتیو , sam-sh
ارسال: #۲۱۲
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  بلهmsdsepideh ممنون میشیم بگین چه درسهایی رو خوبه بریم و چه درسهایی رو میشه خودمون بخونیم به نظرتون معماری ارزش داره بریم کلاس؟ آخه همه میگن سخته و یدونه تستشو هم به سختی میشه زد؟ به نظرتون توی خونه خودم بخونم یا حذفش کنم یا برم کلاس

به نظر من تنها درسی که میشه گفت کلاس تاثیر زیادی روش داره معماری هست
کلاس دکتر اجلالیو به هیچ عنوان از دست ندین

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
ارسال: #۲۱۳
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
ممن
و++ن از توضیحاتتون.اما من صفهان هستم و به استاد یوسفی دسترسی ندارم. اما خب کلاسهای جهاد دانشگاهی رو میگن بد نیست...ممنون.معماری رو کلاس خواهم رفت در پاییز.به نظرتون که دیر نیست؟ من الان واسه تابستون نظریه و کامپایلر و منطقی و آمار و سیستم عامل ثبت نام کردم.ریاضی مهندسی رو هم خودم در منزل میخونم و واسه پاییز ه محاسبات و ساختمان و پایگاه . و معماری را خواهم رفت به نظرتون خوبه؟ راستی بهتر نبود کاکپایلر رو پاییز میرفتم که کمتر فرار باشه و جاش معماری را الان میرفتم؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
منم یه نظر بدم مخالف نظر بقیه: من خودم کلا از کلاس رفتن خیلی‌ خوشم نمیاد مخصوصاً توی تابستون با این هوای گرم. ترجیح میدم بشینم کتاب مرجع رو بخونم. البته مشکل اینکه آدم خودش بخونه اینه که ممکن بعضی‌ جاها مثلا سوالی‌ چیزی پیش میاد که ممکنه نتونه جوابی‌ براش پیدا کنه. ولی‌ ترجیح میدم وقت و انرژیمو توی رفت آمد تلف نکنم. ضمن اینکه توی کلاسای دانشگاه خیلی‌ وقتا وقتم تلف شده چون استاد هم جاهائی‌ که خوب بلد بودم رو درس می داد و هم اونایی که بلد نبودم رو در حالی‌ اگه خودم بخوام بخونم می‌تونم اونایی که بلدم رو سریع رد شم و روی اونایی که بلد نیستم وقت بیشتری بذارم. من خودم واسه کنکور ارشد حتی یک کلاس هم نرفتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
اکتیو. بهتره کامپایلر رو پاییز بگیری که اول نظریه رو خوب بخونی و جاش معماری رو تابستون برداری . برات ارزوی موفقیت می کنم
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
سلام به همگی
من مدتی است که به تمام این سایت‌هایی که در مورد کلاس‌ها و کتاب‌های کنکور اطلاعات می‌دهند مراجعه می‌کنم فقط با هدف به دست آوردن اطلاعات و چون تجربه ای در زمینه رفتن به کلاس کنکور نداشتم فقط خواننده بودم و هیچوقت چیزی ننوشتم. می خوام بگم که به این رسیدم که کلا تمام این کلاس‌ها و کتاب‌ها و افراد بی خود هستند و همش حقه بازی هست و این‌ها همشون فکر جیب و پول خودشان هستند و ما‌ها را بازی میدهند. حتی توی همینجا هم شما دارید بازی این افراد سودجو و حقه باز را می‌خورید. اگر باورتان نمی شود یک سری به لینک زیر بزنید ببینید که در مورد یکی از کاربرهای شما که در همین صفحه فعال هست چی گفته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سودجویی این افراد خیلی نشانه دار است و ما نباید ساده باشیم.
۱
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
باورم نمیشه !!!!!!HuhHuhHuhHuh

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من مدتی است که به تمام این سایت‌هایی که در مورد کلاس‌ها و کتاب‌های کنکور اطلاعات می‌دهند مراجعه می‌کنم فقط با هدف به دست آوردن اطلاعات و چون تجربه ای در زمینه رفتن به کلاس کنکور نداشتم فقط خواننده بودم و هیچوقت چیزی ننوشتم. می خوام بگم که به این رسیدم که کلا تمام این کلاس‌ها و کتاب‌ها و افراد بی خود هستند و همش حقه بازی هست و این‌ها همشون فکر جیب و پول خودشان هستند و ما‌ها را بازی میدهند. حتی توی همینجا هم شما دارید بازی این افراد سودجو و حقه باز را می‌خورید. اگر باورتان نمی شود یک سری به لینک زیر بزنید ببینید که در مورد یکی از کاربرهای شما که در همین صفحه فعال هست چی گفته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سودجویی این افراد خیلی نشانه دار است و ما نباید ساده باشیم.
ممنون بابت دقت نظر و اطلاع رسانیتون

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
دقیقا دوستان باید تحقیق کرد و بهتراست حضوری با افرادی که قبول شده اند مشورت کرد. و به راحتی هر حرفی را نپذیرفت. اینجا دنیای مجازی است و هر کسی میتواند به صورت گمنام نظر دهد و حتی بنده نسبت به نظر ان دوستی که راجع به یکی از کاربرهای این سایت نظر می داد مشکوک هستم .
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط fatima1537.)
من که توی این لینک چیز بدی ندیدم میشه واضح‌تر بگید؟
اون کاربر هم تا حالا ندیدم دنبال سودجویی باشه و هیچ کار بدی!انجام نداده و اغفال نکرده کسی رو
ما باید چشممون باز باشه و حواسمون جمع
و به نظر من توی فضای مجازی باید نظرات همه رو برداشت کنیم و اونها رو تجزیه تحلیل کنیم
اون وقته که متوجه خواهیم شد کی راسته و کی دروغ
نه اینکه تا وارد یه سایت شدیم مطالب همه رو باور کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۲۱
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
بگذارید اسم طرف من نیارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگر لازم باشد اسم این طرف من میارم
۱
۰
ارسال: #۲۲۲
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
تمام حرفای شما صحیح ولی به قول قدیمی‌ها البته دوستان بر نخوره‌ها شنونده عاقل بود هرکی اومد یه چیزی گفت که نباید باور کنی باید تحقیق کنی با لای کاری که میخوای انجام بدی

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ
سلام خدمت دوستان . یک پیام خصوصی گرفتم که شایعه شده من یوسفی هستم . البته من خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و هدف بنده هم همین است . من دانشجوی ایشون در دانشگاه شریعتی بودم و ایشون خیلی به من محبت داشت و در کلاس کنکور هم برای من تخفیف گرفت و امسال هم رتبه خوبی اوردم. این شایعه از طرف یکی از دوستان خودم در شریعتی شروع شده و برای ایشون خیلی متاسفم . ای کاش ایشون ابتدا با من یا حتی استاد صحبت می کردن و می فهمیدن ماجرا چیه . این خیلی ظلم است به هر حال امیدوارم اقای یوسفی بنده رو ببخشن . در ضمن کاربران aryaee , majid gh خود شما از طرف موسسه خاصی و برای اشخاص خاصی دارید تبلیع می کنید . اگه مایل بودید باهم قرار ملاقات بذاریم و همه چیز روشن شود
۲
۱
ارسال: #۲۲۴
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان . یک پیام خصوصی گرفتم که شایعه شده من یوسفی هستم . البته من خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و هدف بنده هم همین است . من دانشجوی ایشون در دانشگاه شریعتی بودم و ایشون خیلی به من محبت داشت و در کلاس کنکور هم برای من تخفیف گرفت و امسال هم رتبه خوبی اوردم. این شایعه از طرف یکی از دوستان خودم در شریعتی شروع شده و برای ایشون خیلی متاسفم . ای کاش ایشون ابتدا با من یا حتی استاد صحبت می کردن و می فهمیدن ماجرا چیه . این خیلی ظلم است به هر حال امیدوارم اقای یوسفی بنده رو ببخشن . در ضمن کاربران aryaee , majid gh خود شما از طرف موسسه خاصی و برای اشخاص خاصی دارید تبلیع می کنید . اگه مایل بودید باهم قرار ملاقات بذاریم و همه چیز روشن شود

کاربر گرامی khodam من اسم کسی را نیاوردم مگر از خودتان شک دارین که اینجوری صحبت می کنید..؟ این را یکی از دوستان گفتند در سایت کارشناسی پس به من هیچ ربطی ندارد اگر جمله من را خوانده باشید یکی از من پرسید چرا اسم طرف را نمی یاورید من گفتم اگر لازم باشد می اورم که چه کسی درباره این کاربر گرامی یعنی khodam صحبت کرده است همین.
۱
۰
ارسال: #۲۲۵
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ
پژوهش تاریخ تشکیل کلاساشو اعلام کرد:

کلیه کلاسهای زمان دوره تابستان رشته کامپیوتر و IT از تاریخ ۲۵ تیر ماه آغاز خواهد شد.
محل برگزاری کلیه دروس: دانشکده علوم دانشگاه خواجه نصیر واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان شهید مجتبایی،خیابان شهید کاویان

من مسیر دانشکده علوم نصیرو نمیدونم.

این مسیرو از طریق مترو یا اتوبوس یا تاکسی از چه طریقی میشه سریعتر و در کوتاهترین زمان بهش رسید؟
خواهشا دقیق بهم بگین.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۹۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۵۰۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۳۵۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۲۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۲۱۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۸۲ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۸۶۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۹۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۹۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۱۱۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close