زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۶۴۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
یعنی شما یه حرفی زدی که الان پشیمونی از اون حرف :-) و باعث اینکار بنده هستم :-) به هر حال مزاح فرمودم. یکی از دوستان لطف کردن کتاب و بهم دادن و نجات یافتم. :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط pooyaa.)
چند روزی درگیر کارهای دانشگاه بودم و تقریبا تموم شدن دیگه (و حدود یک هفته خیلی کم خوندم و در ۴روز گذشته تقریبا هیچ!!)
و انشالله از فردا بعدازظهر دیگه بکوب خوندن رو شروع خواهم کرد و مجدد به روزهای اوجم برخواهم گشتSmile

به امید موفقیت همه مانشتیای عزیز

البته فک کنم باید مینوشتم از امروز بعداز ظهر چون الان ۴۵دقیقه بامدادهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۶۴۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  یعنی شما یه حرفی زدی که الان پشیمونی از اون حرف :-) و باعث اینکار بنده هستم :-) به هر حال مزاح فرمودم. یکی از دوستان لطف کردن کتاب و بهم دادن و نجات یافتم. :-)

نه شما منظور منو متوجه نشید.منظورم این بود که کتاب رو نمیشه رسوند.Tongue
خدا رو شکر.
ارسال: #۶۴۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
شما همگی در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید؟آخه من مرددم...Undecided
ارسال: #۶۵۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  له ۹ تاست.برنامه تون خیلی خوبه موفق باشین.به گفته یکی از دوستام "تا میتونی تست بزن"
منم احتمالا هر هفته با دو تا درس پیش برم.شروع کردین یا فعلا تقویت میکنین؟
من که ایشالا از شنبه شروع کنم تا الان گسسته و پایگاه و سیستم و هوش تموم شده .اما شروع مز ۱ از شنبه

نه من همچنان سعی میکنم تا آخر تابستون خیلی از درسا رو تا حدودی پوشش بدم تا بعدن راحت تر بتونم ازشون رد شم.
اینا رو ۸۰-۹۰ درصد خوندم:
مدار معماری نظریه ساختمان سیستم عامل و آمار

اینا رو هم دارم میخونم، که یه ۵۰ درصدی امیدوارم تا آخر تابستون پیش بره.
کامپایلر محاسبات گسسته

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy , par par_92 , sara_sb92
ارسال: #۶۵۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  شما همگی در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید؟آخه من مرددم...Undecided

حتما بکنید . من پارسال تا اواسط آبان بود فکر کنم میگفتم آزمون چیه بابا خودم میخونم چرا الکی پول بدم. اما دیدم نمیشه در واقع خوندن من از اون موقع شروع شد.واقعا زمانی که آدم بی روحیست و خسته واسه خوندن تنها چیزی که آدم و مقید به خوندن میکنه همین آزمونای گرون قیمت موسساته محترمه. بهتون حس رقابت , برنامه ریزی منظم , خیال جمعی , و حتی روحیه پیروزی میده

ارسال: #۶۵۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  شما همگی در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید؟آخه من مرددم...Undecided

دوست من
شرکت در آزمون ازمایشی تنها برای اینکه خودتو با محیط ازمون و مشکلات کمی وفق بدی و همچینین اینکه بدونی برنامه داری و میخوای طبق اون پیش بری (هر چند این برنامه ای که من میبینم باید پیش پیش درسها رو خوند! اخه در طول ۲ هفته چطور حداقل ۱۰- ۱۱ تا کتاب رو میخوایم ۲۵% رو بخونیم و تست بزنیم و ...Undecided) و البته مهم تر این خودتو بسنجی و بدونی کجای کاری و کجا اشکال داری...
البته شرکت نکردن ازمون هم خیلی سخت نیست! چون سوالات ازمونا میتونید از مانشت گیر بیارید و واسه خودتون شبیه سازی کنید Shy

اتفاقا یکی از کارای جالبی که آزمونا میکنن اینه که باعث میشن شما برنامه ای که بهش باور نداری انجام بدی.مثلا میگی عمرا بتونم تو ۲ هفنه اینهمه کتاب بخونم و تست بزنم اما بعد که میری تو آزمونا میبینی پنجشنبه بیکارم هستی و دوره میکنی :-) این باور ماست که باور اشتباهیه. وقتی همه آزمونای آزمایشی تو ۲ هفته ۲۵% ازتون میخوان و این همه ساله که این همه بچه ها دارن انجام میدن پس حتما شدنیه.مطمین باشید :-)

سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , sahar_rostami2 , sara_sb92
ارسال: #۶۵۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  شما همگی در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید؟آخه من مرددم...Undecided

دوست من
شرکت در آزمون ازمایشی تنها برای اینکه خودتو با محیط ازمون و مشکلات کمی وفق بدی و همچینین اینکه بدونی برنامه داری و میخوای طبق اون پیش بری (هر چند این برنامه ای که من میبینم باید پیش پیش درسها رو خوند! اخه در طول ۲ هفته چطور حداقل ۱۰- ۱۱ تا کتاب رو میخوایم ۲۵% رو بخونیم و تست بزنیم و ...Undecided) و البته مهم تر این خودتو بسنجی و بدونی کجای کاری و کجا اشکال داری...
البته شرکت نکردن ازمون هم خیلی سخت نیست! چون سوالات ازمونا میتونید از مانشت گیر بیارید و واسه خودتون شبیه سازی کنید Shy

اتفاقا یکی از کارای جالبی که آزمونا میکنن اینه که باعث میشن شما برنامه ای که بهش باور نداری انجام بدی.مثلا میگی عمرا بتونم تو ۲ هفنه اینهمه کتاب بخونم و تست بزنم اما بعد که میری تو آزمونا میبینی پنجشنبه بیکارم هستی و دوره میکنی :-) این باور ماست که باور اشتباهیه. وقتی همه آزمونای آزمایشی تو ۲ هفته ۲۵% ازتون میخوان و این همه ساله که این همه بچه ها دارن انجام میدن پس حتما شدنیه.مطمین باشید :-)

من تا آخر مهر می تونم فصول رو مطالعه کنم و موقع آزمون ها تست بزنم و مرور کنم.مشکلی پیش نمیاد وقفه بیفته بین مطالعه و تست؟
ارسال: #۶۵۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط sajaddandy.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  امروز هوش و زبان خوندم و کلی وقت از دستم رفت
بچه ها اعلام وضعیت کنین
باشه اعلام وضعیت هم میکنیم! شما فقط عصبانی نشو :دی

صبح تا ظهر که کلا کار داشتم بیرون بودم....بعداز ظهر به بعد: یک فصل نظریه زبان ها - دو فصل سیستم عامل (:

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال: #۶۵۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون از الان خوبه درسها رو همگی با هم طبق ۲۵% ازمونا پیش برد یا تا اواسط مهر متمرکز بشم سر چندتا درس مهم تر و استراتژیک تر!؟؟

به نظرم تمرکز رو چنتا درس خیلی بیشتر کمکتون میکنه. البته اگه اون چنتا درس و اشتباه انتخاب نکنید !!!

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  من تا آخر مهر می تونم فصول رو مطالعه کنم و موقع آزمون ها تست بزنم و مرور کنم.مشکلی پیش نمیاد وقفه بیفته بین مطالعه و تست؟

یعنی شما همه درس ها یادتون میمونه که وقتی رفتین سر تست همه درسارو مجبور نشید :.۷<وباره بخونید؟

ارسال: #۶۵۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون از الان خوبه درسها رو همگی با هم طبق ۲۵% ازمونا پیش برد یا تا اواسط مهر متمرکز بشم سر چندتا درس مهم تر و استراتژیک تر!؟؟

به نظرم تمرکز رو چنتا درس خیلی بیشتر کمکتون میکنه. البته اگه اون چنتا درس و اشتباه انتخاب نکنید !!!

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  من تا آخر مهر می تونم فصول رو مطالعه کنم و موقع آزمون ها تست بزنم و مرور کنم.مشکلی پیش نمیاد وقفه بیفته بین مطالعه و تست؟

یعنی شما همه درس ها یادتون میمونه که وقتی رفتین سر تست همه درسارو مجبور نشید :.۷<وباره بخونید؟

مگه قراره یادم نمونه؟Tongue
ارسال: #۶۵۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ
من واقعاً معذرت میخوام که جایه سواله من اینجا نیست و سوال میکنم
معذرت
یه سوال کوچولو
شبکه راس تا کجاشو باید خوند؟
کدوم فصل ها؟
پارسه هم دارم ولی انگار باید لایه هایه بالارو از راس خوند

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۶۵۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ
دوستان یه راهنمایی برای روش خوندن زبان بکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش خودتون چطور هست برای خوندن زبان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۶۵۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ق.ظ
مهلت ثبت نام تو مدرسان تا بیستمه؟یعنی فردا؟Confused
ارسال: #۶۶۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مگه قراره یادم نمونه؟

والا من پارسال اومدم یه هفته فقط نشستم خوندم گفتم هفته دوم فقط تست میزنم اینجوری پارسه رتبه ۲ رقمی میارم :دال

هفته اول خیلی عمیق و مفهومی و خفن خوندم هفته دوم اومدم تست بزنم بعضی درسایی که ضعف داشتم مثلا ساختمان یا ریاضیات مخصوصا (محاسبات) یادم نبود. این که هیچی دیگه مجبور شدم دوباره حتی شده یه نگاهی به اونا بندازم.
راستیش من فکر میکنم بعد هر مبحث زدن تست همون مبحث خیلی با ارزشه. دیدن تو یه بطری ادم تاید میریزه بعد تکونش میده بازم میره پایین تر؟ تست زدن کارش همون تکونست Smile امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید Smile

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مهلت ثبت نام تو مدرسان تا بیستمه؟یعنی فردا؟

مهلت ثبت نام؟؟؟ Smile شما حتی یه روز مونده به کنکور میتونید ثبت نام کنید Smile (حتی بعد از جامع آخر) :دی

سپاس‌گزاری شده توسط: ali ghaemi , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۶۵۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۸۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۹۶۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۷,۱۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۹۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close