تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال 91 اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
نه شبانه مالک اشتر و نه شاهد !!!!!! مجازی هم که انتخاب نکرده بودم .
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست آخههههههههههههههههههه؟؟؟ Sad
بچه ها من مجازی مالک اشتر رو دعوت شدم.به نظرتون برم؟؟ ارزش داره؟؟ البته بین المللی شریفم آوردم که می گن هزینش بالاست.
(12 تير 1391 10:59 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 تير 1391 10:52 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]من شدم
تبریک . و با چه رتبه ای ( و چه گرایشی ) ؟

آی تی: شبکه ۱۳ و تجارت ۱۵

امنیت
سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال 91 اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست آخههههههههههههههههههه؟؟؟ Sad
سلام
منم با 784 مهتدسی شیمی - روزانه و شبانه ی مالک-طراحی فرایند، دعوت به مصاحبه شدم!!!!
منم برا مصاحبه مالک اشتر انتخاب شدم

رشته آی تی - گرایش امنیت

رتبه م هم ۶۴ بوده...
(12 تير 1391 03:22 ب.ظ)myself نوشته شده توسط: [ -> ]منم فکر کنم صحبت آقا فرداد درست باشه ...
مثلا همین دوست خودمون آقای ali با رتبه به این خوبی(۱۳ شبکه و ۱۵ تجارت) صد در صد انتخاب اول یا دومش قبوله که مطمئنا شریف و امیرکبیر رو ول نکرده مالک اشتر رو انتخاب کنه!! ولی باز دعوت شده به مصاحبه مالک و این دعوت شدنش نشونه ی این نیست که انتخابای قبلیش قبول نشده!!

منم برای مجازی امنیت مالک دعوت شدم!
چطوره به نظرتون؟ برم آیا؟AngelAngel

چرا من شریف رو ول کردم یعنی بعد از امیرکبیر زدم
(12 تير 1391 11:53 ق.ظ)amir1987 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال ۹۱ اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad

سلام من رتبه 400 هوش شدم و روزانه مالک اشتر رو آوردم
بچه ها میتونید در مورد دانشگاه و شرایطش بهم اطلاعات بدین؟؟
ممنون
منم با 43 دعوت نشدم!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
خب نزده بودم D;
منم پارسال دعوت شدم
.
.
.
گفت نماز می خونی ؟
بعد گفت دعای فرج بخون..
تا نصفه خوندم گفت بسه..
گفت بفرمایید!!!
سلام دوستان
از ترمینال جنوب تا دانشگاه مالک اشتر چقدر راهه؟؟
من تهران نیستم .
میخوام بدونم اگه صبح راه بیفتم میتونم برسم.
دوستان عزیز سلام .
خدا خیرتون بده ، یکی از شماها آدمی رو نمی شناسه که تو مالک درس خونده باشه ؟؟ جواب سوالای بچه ها رو ازش بپرسین بذارین اینجا ، خدا خیرتون بده . الان من هم گیر کردم ، برم یا نه . برا من ، از یه طرف گرایش ش خیلی عالیه ، از طرف دیگه میگن جوش سنگینه . واقا موندم چیکار کنم میترسم قبول شم و نتونم شرایط ش رو تحمل کنم و از طرفی نگرانم که به مصاحبه نرم و شرایط دانشگاه به اون سختی ها که میگن نباشه .
ممنون میشم کمک کنین
یه کاربر از مالک اشتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(17 تير 1391 07:41 ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
از ترمینال جنوب تا دانشگاه مالک اشتر چقدر راهه؟؟
من تهران نیستم .
میخوام بدونم اگه صبح راه بیفتم میتونم برسم.

با مترو ترمینال جنوب بیا ایستگاه گلبرگ
از ایستگاه گلبرگ خطی داره تا نزدیکاش میره

بستگی به زمانش داره
بین 60 تا 90 دقیقه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع