تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(21 خرداد 1391 10:51 ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط: [ -> ]آخه گفته دعوت شده به مصاحبه ها تا ۲۳ معلوم میشن و تاریخ مصاحبه ؟

خوب دیگه!۲۳ اسامی رو + تاریخ مصاحبه ها میدن.مثلا ممکنه مصاحبه شما اوایل تیر باشه(مثلا) بعد به سنجش اعلام میشه.حالا اگه توی مصاحبه پذیرفته بشید و سنجش ببینه که انتخاب های بالاتر قبول نشدید، شما رو به عنوان پذیرفته ی مالک اشتر اعلام میکنه. اگرم قبول نشید توی مصاحبه که انتخاب های بعد مالک هم چک میشن.
(21 خرداد 1391 10:12 ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط: [ -> ]مصاحبه رو زده ۲۳/۳/۹۱ یعنی تا اون موقع سنجش نتایجو میدونه ؟

شما این خبرو از کجا دیدین؟
الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه
اگه دوازدهم باشه مصاحبه ها تقریبا کی انجام میشه؟
سنجش دوازدهم اسامی و تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنه
من از اگه مصاحبه تا 23 تیر باشه نمیتونم برم
به نظرتون بعد از تایمی که اعلام میکنه اگه بریم ,مصاحبه انجام میشه یا نه؟
مثلا دو سه روز بعد از اخرین روز
سلام. میشه اگه کسی راجع به سطح علمی دانشگاه مالک اشتر تو گرایش هوش مصنوعی اطلاعی داره بگه.ممنون.در ضمن برا مصاحبه به سوالای سیاسی چجوری باید جواب بدیم مثلا اگه پرسیدن به کی رای دادی باید بپیچونیم یا جواب بدیم ؟
(23 خرداد 1391 10:14 ق.ظ)leilast نوشته شده توسط: [ -> ]الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه

مصاحبه احتمالاً بین هیجدهم تا بیست ودوم تیر انجام میشه.
(30 خرداد 1391 12:11 ب.ظ)akfe نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 خرداد 1391 10:14 ق.ظ)leilast نوشته شده توسط: [ -> ]الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه

مصاحبه احتمالاً بین هیجدهم تا بیست ودوم تیر انجام میشه.

تو سایت خود دانشگاه مالک اشتر تاریخ مصاحبه اعلام شده....

اینطور که برنامه ریزی شده، از 18 تا 21 تیر قراره انجام بشه ایشاله!!!
من با رتبه 412 هوش روزانه و شبانه مالک اشتر دعوت شدم
با 363 معماری روزانه و شبانه شاهد دعوت شدم
بچه ها ، با چه رتبه ای برای مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدید؟
من شدم
(12 تير 1391 10:52 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]من شدم
تبریک . و با چه رتبه ای ( و چه گرایشی ) ؟
سلام
من آی تی دعوت به مصاحبه روزانه و شبانه شدم. فقط یکبار مصاحبه میکنن دیگه،درسته؟ اگه امتیاز مصاحبه م خوب باشه روزانه ، متوسط باشه شبانه قبول می شم؟!
سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال 91 اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
نه شبانه مالک اشتر و نه شاهد !!!!!! مجازی هم که انتخاب نکرده بودم .
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست ؟؟؟
سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال 91 اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
نه شبانه مالک اشتر و نه شاهد !!!!!! مجازی هم که انتخاب نکرده بودم .
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست آخههههههههههههههههههه؟؟؟ Sad
من با 544 هوش مالک اشتر روزانه و شبانه برای مصاحبه دعوت شدم . ولی نمیرم چون تمام روزانه و شبانه ها رو قبلش زدم Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع