تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: میزان رضایت شما از منابع کنکور 95:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
با توجه به کنکور ۹۵ چقدر از منابعی که برای هر درس مطالعه کردید راضی هستید. بدیهی است که این نظر سنجی شامل منابعی که مطالعه نفرمودید نمیشود!
من از ساختمان داده و الگوریتم راضی هستم منبعم پوران پژوهش بود
از زبان راضی نبودم !!! منبعم پارسه بود
گسسته هم منبعم پارسه بود راضی هستم زدم همشو
بقیه رو هم خوب نخونده بودم Smile Smile دعام کنید دانشگاه تبریز پر کنم لااقل
سال اولم بود و پیام نوری هستم
مدار منطقی مدرسان شریف عالی بود
هوش مصنوعی راهیان ارشد عالی بود
سیستم عامل طزقی حقیقت افتضاح بود، عملا تست های امروزی رو نمیشه با مطالعه اون کتاب زد، فقط حجمش بی خودی زیاده و وقتتون رو میگیره
زبان تخصصی مدرسان شریف بد نیس
کتابای مقسمی بنظرم خوب بودن مخصوصا پایگاه مبانی مدیریت و سیستم عاملش
راهیان ارشد هوش کتاب خیلی روون و خوبیه
کتاب نرم افزار پارسه زنجانی هم خیلی عالی بود.میشد همه ی سوالا رو با خوندن کامل کتاب جواب داد
بقیه رو چون کامل نخونده بودم نظری ندارم Smile
کتاب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی واقعا حرف نداره سوالات الگوریتم و ساختمان اکثرا کپی این کتاب بودند، کتاب سیستم عامل پارسه محشره، مدار منطقی و معماری هم اقای یوسفی گل کاشتن (پوران پژوهش)
به خدا راست میگه سیستم عامل پارسه فقط حجمه
من فکر کنم یکم زود این تاپیک زده شده چون هر کدوم ما احساس می کنیم سوال هایی که جواب دادیم واقعا درست بوده ، اگر نتایج بیاید ان وقت است که می فهمیم که ایا منابع با تست هایی که زده ایم چقدر جور بوده است البته این نظر شخصی من است
فقط دو پیشنهاد دارم
من خودم چون وقتم فوق العاده کم بود و نتونستم از کتابای قدسی استفاده کنم اما از کتاب طراحی الگوریتم مدرسان استفاده کردم که فوق العاده عالی بود فقط جواب تست هاش رو با کتاب پوران مقایسه می کردم که خوب جوابای پوران خیلی بهتر از مدرسان داده شده بود اما درسنامه مدرسان کولاک کرد برای من ، به طوریکه با خوندن از روی این کتاب خیلی علاقه مند شدم به مبحث طراحی الگوریتم این کتاب خیلی به من کمک کرد
برای مدیریت هم رابینز که اکثر سوال ها کپی خود کتاب رابینز بودن
برای همه ارزوی موفقیت دارم
سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ;
امروز بالاخره کنکور مهندسی نرم افزار دادم و تموم شد . من تمامی منابعی که مطالعه کردم با توجه به سوالاتی که تونستم جواب بدم مورد بررسی قرار می دم .

ساختمان و الگوریتم : پوران (یوسفی)
*حقیقتاً من تو این ۲ تا درس موفق نبودم دلیلشم فکر کنم سبک اشتباه درس خوندن این دروس بود.به نظر اگه کسی قرار این دروس خوب مسلط بشه باید یه دید اولیه داشته بعد کتاب پوران می تونه براش مفید باشه چون پوران یا بهتر بگم دکتر یوسفی انتزاعی مباحث مطرح کرده یعنی شما باید تو این ۲ درس قوی باشی بعد پوران رو مطالعه کنی.
منطقی : پوران (یوسفی)
* فوق العادست ، فقط همین می تونم بگم ، الانم که نسخه جدید کتاب رنگیشم امده با تقریباً حجم ۱۰۰ صفحه بیشتر و تست های فراوان
معماری :پوران + مدرسان
پوران عالی بود فقط بعضی از مباحث و پوشش نمی ده و همونطور که گفتم انتزاعی صحبت شده.
مثلاً اصلا در مورد حافظه نانو صحبت نشده یعنی درسنامه ای نیست در موردش ولی سوالات پایان فصل اورده شده ، که مدرسان می تونه مکمل خوبی باشه.

سیستم عامل : پارسه (حقیقت)
*این کتاب بنظرم با اینکه خیلی وقته از چاپش میگذره ولی هنوز خیلی خوب جواب میده ، من که تونستم ۳ تا تست سیستمو بزنم

نظریه : فردین شاپوری
* کتاب خوبیه اما یکم غلط داره تو حل تستا و چاپش قدیمی است ، اما بنظرم یکی از بهترین هاست

کامپایلر : پوران (شاپوری)
* بهترین کتاب کامپایلر بدون شک ، فقط نکته اینجاست امسال(۹۵) یکم سوالا متفاوت تر از سال های گذشته بود

زبان های برنامه سازی : مرجع(پرات) + راهیان ارشد(خلیلی فر) + مدرسان
* حقیقتا این درسو هرچقدرم بخونی باز میشه اینقدر سوال طرح کرد که اصلاً نفهمی چی به چیه ، لزومی نداره تمامی مراجع خونده بشه ولی به نظرم راهیان ارشد خلیلی فر تقریباً کامل باشه

پایگاه داده : مدرسان
* کتاب خوبی است ، می تونی براحتی باهاش توی این درس موفق بشی

عذر می خوام یکم طولانی شد، امیدوارم مفید باشه.
ساختمان و الگوریتم:پوران
سیستم عامل:پارسه
پایگاه: پارسه
نرم افزار: پارسه
گسسته: پوران
شبکه: پارسه & کراس
ساختمان داده : پوران ، تمرینات CLRS ( دکتری و ارشد 95 کپی تمرین سوال دادن ) ، 600 مسئله قدسی
منطقی : پوران
معماری : -
سیستم عامل : پارسه
نظریه : شاپوری + حل تست زیاد
الگوریتم : پوران + 600 مسئله قدسی
پایگاه : پارسه ( مختصر و مفید )
کامپایلر : پوران ( نویسنده : شاپوری )
طراحی و پیاده سازی : هیچ کتاب کنکوری منطبق سرفصل های کتاب مرجع جدید هنوز کار نکرده همشون طبق پرت نوشته شدن در صورتی که مرجع جدید جان میشل و ... هستش ، *** یادگیری لیسپ ( 2 ساله دارن سوال میدن )
آمار : پارسه
گسسته : پوران
عددی : -
ریاضی مهندسی : -
زبان : سری ارشد نویسنده زهرا آهنگر
(17 اردیبهشت 1395 06:12 ب.ظ)joyebright نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ;
امروز بالاخره کنکور مهندسی نرم افزار دادم و تموم شد . من تمامی منابعی که مطالعه کردم با توجه به سوالاتی که تونستم جواب بدم مورد بررسی قرار می دم .

منطقی : پوران (یوسفی)
* فوق العادست ، فقط همین می تونم بگم ، الانم که نسخه جدید کتاب رنگیشم امده با تقریباً حجم ۱۰۰ صفحه بیشتر و تست های فراوان

عذر می خوام یکم طولانی شد، امیدوارم مفید باشه.

این صد صفحه تست تالیفی هست؟HuhHuhHuhConfusedیا تغییر دیگه هم داشته من چاپ پانزدهم 94 رو دارم و 318 صفحه هست نه 400 صفحه!
با سپاس از شما

من از سایت زیر فهرست کتاب رو چک کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بنظرم اومد که کتاب تغییرات قابل ملاحظه ای داشته یا فونتش در چاپ جدید درشت تر شده
علی رغم حذف فصل کوتاه نه در چاپ جدید کتاب انقدر افزایش حجم داشته
با عرض سلام و به امید قبولی همه عزیزان در این آزمون

طراحی الگوریتم پوران خوبه
ریاضی گسسته مدرسان خوب بود
هوش مصنوعی بنظرم کتاب اصلی رو بخونید خیلی بهتره تا کتاب پوران!
مدار منطقی و معماری مدرسان خوب بود
ساختمان داده پوران
سیستم عامل خود استالینگز
نظریه کتاب لینز
سلام
ریاضی مهندسی پارسه
گسسته پوران
امار پارسه
منطقی و معماری پوران
سیستم عامل پارسه و مقسمی
نظریه جزوه آقای حاج سید جوادی و آقای شاپوری
مدار الکتریکی مدرسان
انتقال داده و vlsi مدرسان
(17 اردیبهشت 1395 02:32 ب.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط: [ -> ]مدار منطقی مدرسان شریف عالی بود
هوش مصنوعی راهیان ارشد عالی بود
سیستم عامل طزقی حقیقت افتضاح بود، عملا تست های امروزی رو نمیشه با مطالعه اون کتاب زد، فقط حجمش بی خودی زیاده و وقتتون رو میگیره
زبان تخصصی مدرسان شریف بد نیس

منم با شما موافقم، سیستم پارسه به شدت مطالب و خوب توضیح داده و من باهاش واقعا تازه فهمیدم سیستم عامل یعنی چی، ولی اصلا نمیشه باهاش تستا رو جواب داد، فکر می کردم من فقط این مشکل و دارم
منابع من
هوش مصنوعی: راهیان ارشد واقعا بی نظیره
نظریه: من کتاب پارسه رو داشتم که خوبه ولی کامل نیست و حتما باید کتاب لینز هم مطالعه بشه، بهتره بگم لینز مطالعه بشه و در کنارش پارسه
سیستم عامل: کتاب پارسه رو داشتم که واقعا توضیحاتش عالیه ولی من اصلا نمیتونم با این کتاب تست بزنم نمیدونم چرا!!! Undecided
ساختمان داده: کتاب مقسمی که جالب نیست خیلی خلاصه توضیح داده شده، به درد کسایی میخوره که داده رو مسلط باشن به نظرم
منطقی و معماری: هردو کتاب مدرسان و پوران عالی کار کردن و در کنار هم مکمل های خوبین
آمار: کتاب مدرسان و داشتم که خیلی بد بود
ریاضی مهندسی: کتاب مدرسان که خوب بود ولی کامل نرسیدم بخونمش
الگوریتم: درسنامه های مدرسان عالیه و خیلی خوب میشه باهاش الگوریتم رو فهیمد
گسسته: اینم مدرسان که راضی نبودم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع