تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
سلام دوستان ،
دیروز ثبت نام کردم
با تشکر از مانشت و مدرسان شریف
به امید امنیت امیر کبیر
و موفقیت همه ی بچه ها انجمن
(25 مرداد 1394 10:48 ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط: [ -> ]آیا میشه فقط جامع ها رو ثبت نام کرد و تخفیف پنجاه درصدی گرفت؟
سوال منم هست.؟؟؟
سلام آقای دهنوی.
ممنون بابت انرژی که می زارید. لطف می کنید تعداد افرادی که واسه لیست چهارم برای شما ایمیل فرستادن رو ذکر کنید. ممنون می شیم.
سلام
ببخشید من این انجمنا تو گوگل پیدا کردم و تازه عضو شدم برا همین اطلاعات زیادی ندارم!!!
میخواسم ببینم برای اسم نوشتن تو ثبت نام گروهی مدرسان ختما باید رشته خاصی باشم یا نه؟؟!!!
سلام دوستان عزیز
با توجه به درخواست چند تا از دوستان مبنی بر ادامه تخفیف لیست گروه چهارم هم علیرغم تهمتی که به بنده زده شد نیز ایجاد گردید.
تا الان لیست گروه چهارم 7 نفر متقاضی دارد و انشاءالله بعد از اینکه این ایست هم به حد نصاب رسید من واسه موسسه ارسال میکنم و بعد زمان ثبت نام رو خدمتتون اطلاع میدم.
البته امیدوارم که بعضی از دوستانمون دست از تهمت زدن بردارن و به بنده تهمت نزنن که کارمند مدرسان شریفم و دارم واسه بازاریابی این کارو میکنم.
موفق باشید
سلام.چرا لیست سوم اعلام نمیشه ؟؟!!Dodgy

سلام آقای دهنوی چرا لیست تایید شده گروه سوم رو اینجا اعلام نکردید ؟
(28 مرداد 1394 10:41 ق.ظ)24142414 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.چرا لیست سوم اعلام نمیشه ؟؟!!Dodgy

سلام آقای دهنوی چرا لیست تایید شده گروه سوم رو اینجا اعلام نکردید ؟

سلام دوست عزیز
لیست گروه سوم که اعلام شد
هم توی این تاپیک اعلام شد و هم به دوستان برای ثبت نام ایمیل زدم.
پست های قبلی رو با دقت نگاه کنید لیست گروه سوم رو میتونید ببینید.
شاد باشید
سلام لطفا زمان ثبت نام رو افزایش بدین من مسافرت بودم الان در جریان قرار گرفتم.ادرس ایمیل هم ندارم اقای دهنوی ممنون میشم اینجا بذارین
(02 شهریور 1394 01:46 ب.ظ)narmafzar88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام لطفا زمان ثبت نام رو افزایش بدین من مسافرت بودم الان در جریان قرار گرفتم.ادرس ایمیل هم ندارم اقای دهنوی ممنون میشم اینجا بذارین

سلام
الان در حال تکمیل لیست گروه چهارم هستیم و شما میتونید واسه این گروه اقدام کنید.
آدرس ایمیل من هم که اول همین تاپیک اعلام شده ولی اشکال نداره دوباره میگم خدمتتون.
Saeid.dehnavi73@gmail.com
موفق باشید
سلام .
میخواستم پارسه ثبت نام گروهی کنم.
میشه دوستان بگید چطوری میتونم ؟
(02 شهریور 1394 07:48 ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
میخواستم پارسه ثبت نام گروهی کنم.
میشه دوستان بگید چطوری میتونم ؟

اینجا جای پرسیدن این سوال نیست ولی خب

برای ثبت نام برید به تاپیک ثبت نام آزمونهای آزمایشی پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا کار زیر رو انجام بدید:
اطلاعات زیر رو به ایمیل روبه رو بفرست: abbas136818@yahoo.com ثبت نام با حداکثر تخفیف در ۸ مرحله آزمون آزمایشی، انجام شه.

۱/نام و نام خانوادگی
۲/شماره ملی
۳/شهرواستان
۴/رشته و گرایشی که میخاین
۵/شماره های تماس
سلام دوستان آزمونای مدرسان توی کرج برگزار میشه ؟

اگر کرج نداره. توی تهران کجا برگزار میشه ؟
ممنونم
میخواستم بپرسم واسه گروه چهار تا الان چند نفر ثبت نام کردن
و ایمیل من «میلاد اسمعیلی» امده بهتون
اخه جوابی مبنی بر دریافتش از شما بهم نیامده
(03 شهریور 1394 09:36 ب.ظ)Milad52 نوشته شده توسط: [ -> ]میخواستم بپرسم واسه گروه چهار تا الان چند نفر ثبت نام کردن
و ایمیل من «میلاد اسمعیلی» امده بهتون
اخه جوابی مبنی بر دریافتش از شما بهم نیامده

سلام
تا الان 13 نفر ایمیل زده اند و اسم شما هم توی لیست قرار گرفته آقای اسمعیلی.
انشاءالله موقعی که لیست به حد نصاب(20 نفر) رسید من لیست رو واسه موسسه میفرستم و بعدش زمان ثبت نام رو اطلاع میدم خدمت دوستان.
شاد باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع