تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(29 مهر 1394 06:33 ب.ظ)jaliboo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام لطفا ایمیل آقای عرفان رو به منم بدید میخوام ثبت نام کنم.....................................

سلام. ایمیل آقای عرفان: hwe.erfan@gmail.com
آقای عرفان در صفحات قبلی همین موضوع، این آدرس ایمیل را ذکر کرده اند
سلام دوستان عزیز
لیست یازدهم مانشتی ها (لیست هفتم آقای عرفان) تکمیل شده است.
اسامی به شرح ذیل می باشد.
دوستان عزیز می توانند تا تاریخ 9 آبان ماه از تخفیف 50 درصدی برای ثبت نام بهره مند شوند.(به نمایندگی شهر خود مراجعه کنید)
1 یوکابد امیری
2 رضا باقرپور
3 محمد وهابزاده
4 مهسا میرشاه محمد
5 نازنین شجون نژاد
6 ویدا احمدی
7 سحر خردادزاده
8 پوریا چراغی
9 نفیسه دوسریان
10 فاطمه قناعت پیشه
11 اسحاق حبیبی
12 علیرضا خلدی
13 بهنام جمالی اسلامی
14 حسینعلی رحمانی دشتی
15 سعید صالحی
16 جبار مهدی پور زارمی
17 معصومه یزدانی
18 وحیده مظاهری
19 همایون چعب
20 سارا زرعی
موفق باشید
مرسی. من به یه ایمیل دیگه مشخصاتمو فرستادم و از قافله جا موندم. ایشالا لیست بعدی
سلام به همگی
دیگه ثبت نام انجام نمیشه یعنی؟؟ من جا موندم نمیتونستم وارد سایت بشم
(03 آبان 1394 03:24 ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی
دیگه ثبت نام انجام نمیشه یعنی؟؟ من جا موندم نمیتونستم وارد سایت بشم

سلام. من هم سوالم همینه. لطفا مدرسان شریف پاسخ بدند.
من ۱-۲ ماه قبل خیلی مشغله داشتم و از جو ارشد جدا بودم. در روز ۲۷ مهرماه مشخصاتم را برای آقای عرفان ایمیل کردم. یعنی همان روزی که لیست هفتم ایشان تکمیل شد. ولی من در آن لیست نبودم.
در ارسال آقای عرفان، در این موضوع، در ۲۷ مهرماه، که پرشدن لیست ۷ را بهمراه اسامی لیست، اعلام کرده اند، گفتند که آخرین مهلت ثبت نام، ۳ آبان است.
پس لطفا مدرسان شریف تکلیف من و امثال من را معلوم کند که میخواهیم از تخفیف استفاده کنیم ولی بعد از لیستم ۷ آقای عرفان مشخصاتمان را ایمیل کرده ایم
البته تقاضا دارم و امیدوارم که ما را هم برای گرفتن تخفیف، بپذیرد
من میخواستم آزمون‌های آزمایشی پارسه رو ثبت نام کنم که به لطف یکی از دوستان پشیمون شدم
میخواستم بپرسم لیست دیگری برای تخفیف قراره ارسال شه یا نه؟
با تشکر
سلام
لطفا مهلت ثبتنام رو تمدیدکنید من هم میخوام ازاین تخفیف استفاده کنم
دوستان اسامی خودتون ارسال کنید شاید هنوز فرصت باشهSmile
اگه امکانش هست کسی که در جریانه خبر بده لیست چند نفر شده تا الان؟ که بدونیم عادی بریم ثبت نام کنیم یا هنوز امیدی هست؟
(09 آبان 1394 12:28 ب.ظ)mahla.r نوشته شده توسط: [ -> ]اگه امکانش هست کسی که در جریانه خبر بده لیست چند نفر شده تا الان؟ که بدونیم عادی بریم ثبت نام کنیم یا هنوز امیدی هست؟
میگم تا کی منتظر بمونیم برا اینکه خبرمون کنن برا تخفیف ؟
سلام آیا هنوز این امکان تخفیف فراهم هستش ؟
باید چکینم ؟ به آموزش مدرسان ایمیل بزنیم ؟ (sharif_amoozesh@yahoo.com)[align=right)
اگه امکان تخفیف وجود ندارد ما بریم ثبت نام کنیم چون آزمون ها از ۶ آذر شروع میشه
ممنون
آیا هنوز مهلت تخفیف هست؟
کل هزینه ثبت نام با تخفیف چه مقداره؟
آیا برای استفاده از تخفیف باید همه ی آزمونا رو ثبت نام کنیم؟ یا میشه فقط تعدادی از آزمونا رو انتخاب کرد؟
چند نفرثبتنام کردن؟

سلام
لطفا بگید تاالان چند نفر شدیم؟
و اینکه این لیست فایده داره یاخیر؟
خواهش میکنم جواب بدید تا راه به کارخودمون ببریم
ممنون
سلام دوستان من تماس گرفتم مدرسان شریف با مسئول تخفیف هاش صحبت کردم گفتن فقط تا دو روزه دیگه باید لیست ۲۰ نفره تون کامل شه که تخفیف ۵۰ درصدو بگیرید تا ۱۵ ام هم باید ثبت نام شه چون آخرین مهلت استفاده از تخفیف هاست
کسایی که میخوان تو لیست ۲۰ نفرمون شن به این آدرس ایمیل بزنند
Mirshafieimohsen@gmail.com
(11 آبان 1394 05:19 ب.ظ)edfghu نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من تماس گرفتم مدرسان شریف با مسئول تخفیف هاش صحبت کردم گفتن فقط تا دو روزه دیگه باید لیست ۲۰ نفره تون کامل شه که تخفیف ۵۰ درصدو بگیرید تا ۱۵ ام هم باید ثبت نام شه چون آخرین مهلت استفاده از تخفیف هاست
کسایی که میخوان تو لیست ۲۰ نفرمون شن به این آدرس ایمیل بزنند
Mirshafieimohsen@gmail.com

ممنون از شما ، من برای شما ایمیل فرستادم آیا دریافت کردید ؟
آیا از رشته های دیگه به غیر کامپیوتر، امکانش است ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع