تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(02 خرداد 1393 06:50 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]پس اون نفر قراره توى تکمیل ظرفیت به حقش برسه و ناحقى هم نشده Tongue
البته امتحانم ندى قرار نیست چیزیو از دست بدى. موفق باشى

آره Big Grin

من همینجا از اون نفر معذرت خواهی میکنمTongue
کامپیوتر چه روزیه؟؟
من میخوام برم مسافرت! جان من یکی جواب بده ببینم برم میتونم برگردم واسه امتحان یا نه
(02 خرداد 1393 06:50 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 خرداد 1393 06:43 ب.ظ)mohsen100 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 خرداد 1393 06:39 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]شما که رتبه ۸۲آوردین قاعدتا یه رقیب بسیار جدى واسه همه هستین
نظر لطف شماست
من میگم بیام کنکور آزادو بدم مثلا علوم تحقیقات قبول بشم خب من که نمیخوام برم پس در نتیجه جای یه نفر دیگه رو میگیرم که باید تو تکمیل ظرفیت به حقش برسه

پس اون نفر قراره توى تکمیل ظرفیت به حقش برسه و ناحقى هم نشده Tongue

دوست عزیز
اگر واقعاً نمیخواید برید لطفا امتحان ندید
شاید جای کسی رو بگیرید که مشمول شده بعد بنده خدا باید دوهفته بره سربازی بعد ترخیص بشه و اون دو هفته هم براش کسر نشه!
تقریبا حقی رو نا حق میکنید.
بهرحال خودتون میدونین

Sent from my C6602
(02 خرداد 1393 10:11 ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز
شاید جای کسی رو بگیرید که مشمول شده بعد بنده خدا باید دوهفته بره سربازی بعد ترخیص بشه و اون دو هفته هم براش کسر نشه!
بهرحال خودتون میدونین

ما مخلص همه سربازای گل هستیمBig Grin
حالا ببینم مکان آزمون کجاست شاید برم همه رو 3 بزنم Big GrinTongue
اگه بهم نخندین من این چندروز رو میخوام بخونم
عارع عاغا میشه
میــــــشه گفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02 خرداد 1393 10:11 ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 خرداد 1393 06:50 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 خرداد 1393 06:43 ب.ظ)mohsen100 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 خرداد 1393 06:39 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]شما که رتبه ۸۲آوردین قاعدتا یه رقیب بسیار جدى واسه همه هستین
نظر لطف شماست
من میگم بیام کنکور آزادو بدم مثلا علوم تحقیقات قبول بشم خب من که نمیخوام برم پس در نتیجه جای یه نفر دیگه رو میگیرم که باید تو تکمیل ظرفیت به حقش برسه

پس اون نفر قراره توى تکمیل ظرفیت به حقش برسه و ناحقى هم نشده Tongue

دوست عزیز
بهرحال خودتون میدونین

Sent from my C6602

من از سربازى هیچ اطلاعى نداشتم ببخشید Big Grin
(02 خرداد 1393 10:07 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]کامپیوتر چه روزیه؟؟
من میخوام برم مسافرت! جان من یکی جواب بده ببینم برم میتونم برگردم واسه امتحان یا نه

به احتمال زیاد نهم ! ولی مطمئن نیستم !
نمیخاد بیای ازمون اقا محسن خوب مدیونیا شما که 80 اوردین اگرم اومدی خدا خیرت بده همون گزینه سه روبرن دستت درد نکنه !!!
آخیش فقط چند روز دیگه مونده
(03 خرداد 1393 09:02 ق.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط: [ -> ]نمیخاد بیای ازمون اقا محسن خوب مدیونیا شما که 80 اوردین اگرم اومدی خدا خیرت بده همون گزینه سه روبرن دستت درد نکنه !!!

Big Grin
خب یخورده رو سوالات فکر کنمSmileSmile
یا سریع سیاه کنم زود بلند بشم بقیه استرس بگیرنBig GrinTongue
اقا ببخشید برای مهندسی نرم افزار بنظرتون کدام فصل ها سوال نمیاد ؟
ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در نشستی خبری با بیان این خبر افزود: چنانچه داوطلبان در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کردندلازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی که به عنوان حوزه برگزاری انتخاب کرده اند، مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون در ادامه گفت: زمان رفع نقص روزهای دوشنبه 5 خردادماه و چهارشنبه هفت خرداد، صبح ساعت 9 الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 14الی 18 می باشد.

اقبالی افزود : مراکز رفع نقص کارت ورود به جلسه حوزه تهران برای برادران به آدرس میدان امام حسین ، خیابان دماوند، جنب بیمارستان بوعلی واحد تهران مرکزی (مجتمع دانشگاهی ولیعصر) است و حوزه خواهران به آدرس شهرک قدس(غرب سابق)، میدان صنعت، ابتدای خیابان ایران زمین، رو به روی اداره برق، واحد تهران مرکزی (دانشکده تربیت بدنی) است.

وی به داوطلبان توصیه کرد : داوطلبان در نظر داشته باشند از زمانی که کارت ورود به جلسه خود را دریافت می کنند، می بایست شماره داوطلبی خود را یادداشت کرده و آن را تاپایان زمان اعلام نتایج نگهداری کنند تا برای دریافت کارنامه از پایگاه اینترنتی مرکزآزمون دچار مشکل نشوند .

وی اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنج شنبه و جمعه و شنبه مورخ 8 ، 9 و 10 خرداد ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

اقبالی در خصوص آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه برگزار خواهد شد. در این آزمون بیش از 550 هزار نفر داوطلب با یکدیگر به رقابت می پردازند که حدود 149 هزار نفر پذیرفته می شوند که نسبت به سال قیل بیش از 3 هزار نفر افزایش ظرفیت داشتیم.

اقبالی در مورد تعداد رشته / محل های انتخابی داوطلبان این دوره آزمون ارشد گفت: در این دوره داوطلبان از 120 مجموعه و 3741 رشته / محل را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.

رئیس مرکز آزمون در خصوص رشته هایی که آزمون آنها بصورت تشریحی برگزار خواهد شد ،گفت: سوالات برخی از مجموعه های آزمون هنر و معماری مثل نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی، تصویرسازی، نقاشی، هنرهای نمایشی دارای آزمون تشریحی است، اما سایر مجموعه های امتحانی به شکل تستی برگزار خواهد شد.

اقبالی خاطر نشان کرد: هیچ یک از رشته های مقطع کارشناسی ارشد دارای مصاحبه نخواهد بود.

وی در پایان اعلام کرد: پیرترین و جوان ترین شرکت کننده آزمون ارشد امسال مردی 71 ساله از تهران و خانمی 14 ساله از تهران است.
-------------------

ظاهرا کاهش 50 هزار نفری شرکت کننده رو امسال داشتیم. این خبر مال پارسال هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوستان امتحان کامپیوتر چه روزی میشه؟ پنج شنبه یا جمعه؟

ممنونم
احتمال زیاد جمعه

Sent from my C6602
پارسال جمعه بوده درسته؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
لینک مرجع