تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
امکانش هست از سوالا عکس بگیرید بزارید؟
ممنون

Sent from my C6602
(17 اردیبهشت 1393 08:46 ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]بیشتر دلخوش به نتایج بدون آزمونم :-(

Sent from my C6602

منظورتون تکمیل ظرفیته ؟
(20 اردیبهشت 1393 09:44 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1393 08:46 ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]بیشتر دلخوش به نتایج بدون آزمونم :-(

Sent from my C6602

منظورتون تکمیل ظرفیته ؟

نه
ممتازین بدون آزمون
تکمیل ظرفیت هوش مصنوعی بوشهر قبول شدم
اگر به هوش علاقه داشتم میرفتم
هرچند اگر این کنکور جایی که دوست دارم نشم میرم بوشهر

Sent from my C6602
دوستان... Sad

من اصلا مدار منطقی بلد نیستم... چی کار کنم؟‌Sad

کتاب هادی یوسفی رو هم گرفتم اما واقعا نمی تونم تستاشو بزنم... تو این وقت کم... کتابی جزوه ای پیشنهادی برام ندارین؟‌Sad Sad

مهمه واقعا Sad
(20 اردیبهشت 1393 05:04 ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان... Sad

من اصلا مدار منطقی بلد نیستم... چی کار کنم؟‌Sad

کتاب هادی یوسفی رو هم گرفتم اما واقعا نمی تونم تستاشو بزنم... تو این وقت کم... کتابی جزوه ای پیشنهادی برام ندارین؟‌Sad Sad

مهمه واقعا Sad
من هم امروز کتاب هادی یوسفی رو گرفتم اما خودم کتاب منطقی مدرسان رو داشتم
سوالای آزاد سال های پیش رو نگاه کن اون قسمت هایی که زیاد تکرار شده رو از رو کتاب خوب بخون
نگار جان منطقی مدرسان خوبه؟ راهیان ارشدم شنیدم... یه سوال بپرسم بچه ها کلا؟

شما درسنامه مدار منطقی رو می خونین می تونین تستاشو بزنین؟‌(من اصلا آخه این درسو بلد نیستم بعد از درسنامه پوران می خونم نمی تونم بزنم SadSad‌ )

ایشالا همتون موفق باشین... خب برای اینکه اسپم هم نشه دارین خوب می خونین؟!
(20 اردیبهشت 1393 07:18 ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]نگار جان منطقی مدرسان خوبه؟ راهیان ارشدم شنیدم... یه سوال بپرسم بچه ها کلا؟

شما درسنامه مدار منطقی رو می خونین می تونین تستاشو بزنین؟‌(من اصلا آخه این درسو بلد نیستم بعد از درسنامه پوران می خونم نمی تونم بزنم SadSad‌ )

کلا از منطقی متنفرم!
ای این چند روزه کم کم افتادم رو دور
دارم خلاصه نویسی میکنم تا هفته آخر مرور کنم
شما چیکار میکنید؟

Sent from my C6602
(20 اردیبهشت 1393 07:18 ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]نگار جان منطقی مدرسان خوبه؟ راهیان ارشدم شنیدم... یه سوال بپرسم بچه ها کلا؟

آره کتاب منطقی مدرسان خوبه ...من 1 ماه طول کشید تا منطقی رو یک دور تموم کردم ...1 ماه - روزی 3 ساعت تقریبا
منم مثل خودت اولش تست ها برام سخت بود ولی کمBlush کم راه افتادم

دوستان من نمیدونم این درس نرم افزار رو چیکار کنم تقریبا 1 دور از کتاب مدرسان خوندم ولی سطحی خوندم ...
شما خوندینش؟
امروز 7 ساعت مفید پایگاه خوندم :دی
سلام خوبیییییییییییییییین واییییییییییییی نتایج اومد اقا حامد قبول شدی رتبه تون چند شده؟؟؟؟؟بچه ها با اینکه 18 روز دیگه به کنکور ازاد مونده من دپرس شدم کاش دولتی شرکت میکردم البته من شرکت کردم بدلایلی نشد برم دولتی کنکور بدم نشد که نشد حالا دپرس شدم رتبه بچه هارومیبینم یکی به من حرف منطقی بزنه ازاد با دولتی خیلی فرق میکنه باز ی سال عقب بمونم یانه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همه رو کمک کن منم یادت نرههههههههه همیشه سر دوراهی میمونم کدومو انتخاب کنم؟؟؟چه رتبه هایی بچه ها اوردن ای ول
(23 اردیبهشت 1393 12:29 ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خوبیییییییییییییییین واییییییییییییی نتایج اومد اقا حامد قبول شدی رتبه تون چند شده؟؟؟؟؟بچه ها با اینکه 18 روز دیگه به کنکور ازاد مونده من دپرس شدم کاش دولتی شرکت میکردم البته من شرکت کردم بدلایلی نشد برم دولتی کنکور بدم نشد که نشد حالا دپرس شدم رتبه بچه هارومیبینم یکی به من حرف منطقی بزنه ازاد با دولتی خیلی فرق میکنه باز ی سال عقب بمونم یانه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همه رو کمک کن منم یادت نرههههههههه همیشه سر دوراهی میمونم کدومو انتخاب کنم؟؟؟چه رتبه هایی بچه ها اوردن ای ول

من اصلاً برا دولتی نخونده بودم
رتبه رو نمیگم چون آبرو ریزیه!
خودمم تو فکر شما بودم که بخونم برا دولتی
ولی خب ما پسرا مشکل خدمت داریم
من که میخونم تا شهر خودمون و دانشگاه قبلی رو قبول شم
سریع مدرک رو بگیرم
شما هم فعلا بیخیال شید و بخونید

Sent from my C6602
دوستان برای درس هوش مصنوعی درسته که میگن بیشتر سوالاتش از شبکه های عصبی هست ؟
(27 اردیبهشت 1393 11:20 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان برای درس هوش مصنوعی درسته که میگن بیشتر سوالاتش از شبکه های عصبی هست ؟

چیزی که پارسال باعث قبولیم شد پیمایش ها بود

Sent from my C6602
(27 اردیبهشت 1393 11:21 ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]چیزی که پارسال باعث قبولیم شد پیمایش ها بود

Sent from my C6602

متوجه نشدم کدوم فصل رو میگین .. من اصلن شبکه های عصبی نخوندم ! الان پیمایش جزئ اون هست ؟
(27 اردیبهشت 1393 11:42 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1393 11:21 ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]چیزی که پارسال باعث قبولیم شد پیمایش ها بود

Sent from my C6602

متوجه نشدم کدوم فصل رو میگین .. من اصلن شبکه های عصبی نخوندم ! الان پیمایش جزئ اون هست ؟

یکسری پیمایش های آگاهانه و نا آگاهانه داریم
همشو بلد باشید کارتون راه می افته
هرچند کافی نیست

Sent from my C6602
(27 اردیبهشت 1393 12:07 ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط: [ -> ]یکسری پیمایش های آگاهانه و نا آگاهانه داریم
همشو بلد باشید کارتون راه می افته
هرچند کافی نیست

Sent from my C6602

درسته منظور شما همون الگوریتم های جستجوی آگاهانه و ناآگاهانه هست که دو فصل جداگانه هستند ... اوکی ممنون پس دیگه شبکه های عصبی رو نمیرم دنبالش !
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
لینک مرجع