تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26 مهر 1392 03:08 ق.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 مهر 1392 01:46 ق.ظ)Onix نوشته شده توسط: [ -> ]شما مدارالکتریکی رو از رو چی میخونید؟
پارسه که خیلی روش عجیب غریبی گفته!مثلا میخواسته شیرینش کنه اینجوری؟!
من برا هوش میخوام..میدونید چه مباحثی از مدار رو برای هوش بخونم کافیه؟
مرسی
تو سایت پارسه که تحلیل کرده برای هوش گفته معمولا تاکید بیشتر روی مدارهای مقاومتی، مدارهای مرتبه اول، و مدارهای مرتبه دومه...
من که قشنگ گیر کردم سر مدار Sad

(26 مهر 1392 03:00 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من user و pass پارسه رو گرفتم کسی میدونه کجای سایتش باید وارد شم؟

تو پرتال پارسه برای آزمون های PSE گزینه PSE داره ، راهنمای تصویری هم داره . برای آزمون های حضوری هم تو سایت نوشته اینجا :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان هم پیش نمایش کارت آزمون اول هست .
lممنون لطف کردی
(26 مهر 1392 01:46 ق.ظ)Onix نوشته شده توسط: [ -> ]شما مدارالکتریکی رو از رو چی میخونید؟
پارسه که خیلی روش عجیب غریبی گفته!مثلا میخواسته شیرینش کنه اینجوری؟!
من برا هوش میخوام..میدونید چه مباحثی از مدار رو برای هوش بخونم کافیه؟
مرسی

پوران دارم می خونم ولی فکر نکنم با پارسه خیلی فرق کنه

معمولا از فصل مبانی مدار و مدار مرتبه اول و مرتبه دوم و تجزیه و تحلیل حالات دائمی سینوسی زیاد سوال میاد ولی نمی شه اعتماد کرد یهو دیدی از op-amp یا یه چیز دیگه دادن دادن(معمولا تو الک دیجیت درس داده میشه)
(26 مهر 1392 12:50 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.هر کاری میکنم ساعت مطالعم از 6 ساعت بیشتر نمیشه.SadAngryالبته عقب نیستم و از تابستون شروع کردم.آهان همین الان خیلی فکر کردمSmileمن یه راه بیشتر ندارم اینکه صبح ها ساعت 6.5بیدار بشم و 7 شروع کنم(قبلا 8 شروع میکردم)
مثلا امروز میخواستم 9 ساعت بخونم بازم 6 ساعت خوندم.

غصه نخور خاله جان
من پارسال روزی 3 ساعت هم نمی خواندم Big Grin
یه مثال دیگه می زنم....مثلا من خودم 2 سال پیش روزی 2 ساعت هم نمی خواندم Big Grin
3 روزه دارم پشت سر هم خرابکاری میکنم اصلا خوب درس نخوندم !!!! مدیریت مونده! نرم هم یک فصل دیگه باید بخونم تا 25% اول تموم شه!
معماری هم که فعلا حذف شد تا ببینم به چه روشی باید بخونمش!
البته الان دارم فصل 2 الگوریتم پوران رو میخونم چون تویه 25% دوم تعداد فصلهاش (2و3و 4و 5) خیلی زیاد میشه و میترسم اونجا حسابی کم بیارم!
بچه های آزمون آنلاین نصیر کسی نیست ؟
مدار خیلی کند میرم جلو احتمالا فردا هم کامل مدار باشم

ساختمان داده و طراحی و با 4 تا ریاضی مونده
بریم ببینیم امروز چطور پیش میره!؟
کلی درس مشخص کرده ام که بخونم، با آنالیز عددی عزیزم شروع کرده ام Heart Big Grin
(23 مهر 1392 08:28 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم ویرایش ۵ رو میخونم ترجمه سالخورده با ش مشکلی ندارم فهمش سخت نیست مقسمی خلاصه این ویرایش ۵
پورانم قبلا خوندم یه نگاه بهش میکنم
حالا ویرایش ۷ مگه فرقی داره خیلی؟؟؟؟

سالخورده رو چند سال پیش خوندم .. انصافا خیلی خوب گفته

والا من هم ویرایش ۷ نرم رو ندیدم .. ولی حتما باید یه نگاه بکنم چون اینطور که دوستان گفتن خیلی فرق داره

(24 مهر 1392 02:55 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]منم عاشقانه درس رو دوست دارم مخصوصا سربازی بعد ارشدو Sad(((((((((((((((((((((

داداش پس بیا مرید من بشو
سربازم الان :دی
عاشق علم هم هستم :دی

=========

سرباز نداریم اینجا؟؟؟؟؟؟Blush

چه سربازی ام که امروز توکل بر خدا ۵۰ در صد اول رو تموم میکنم
برای آزمون ها هم اگر بیام برای جامع های ۵۰ و ۱۰۰ رو میام

رقیبای آی تی بخونین حسابی هاااااااااااااا .. من رقیب ضعیف نمیخوام (شعار سرباز این روزهای پشت کنکورBlush)
سلاممم
جمعه همه دوستان کنکوری خوش....Heart
آقا من به یه نکته‌ای در مورد خودم رسیدم.
نیمه‌ی اول همه کتابا رو خیــــــــــــــلی بهتر از نیمه دومشون بلدم. اصن اولش با انرژی و خوب میخونم، آخراش که میرسه دیگه بنزینم ته میکشه. خدا میدونه با چه زور و ضربی تموم میشه کتاب (اگه بشه !!!)

باید یه دور از وسط کتابا شروع کنم خوندن Big Grin

البته من تازه به این رسیدمااا، شماها که میدونستین Tongue

معماری نصفش خونده شد
سیستم عامل نیز هم.
ساختمان داده شروع شد. فک کنم امروز نصفش تموم میشه Big Grin (بالاخره نصفه‌ی اوله Tongue سریع پیش میره)

در ضمن دوستانی که رتبه ها رو رزرو کردین، من از ماه‌هـــــــــای قبل 7 هوش رو ثبت کردم. خیلی براش نقشه نکشین Wink
(26 مهر 1392 01:50 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]باید یه دور از وسط کتابا شروع کنم خوندن Big Grin
اول و اخر کتاب نداریم
اون قسمتهای که مشکل داری نیاز به مرور بیشتر دارن
70 درصد مرور و رو اون قسمتها بزار
بایستی در کنار خوندن باید باید باید مرور هر روز باشه هر روز ....
(26 مهر 1392 01:17 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]سرباز نداریم اینجا؟؟؟؟؟؟

داشتیم...
تموم شد Big Grin
دوستان امروز کسی آزمون انلاین نداشت ؟!؟!؟
بچه ها به نظرتون کامپایلر رو از جزوه کارگهی بخونم خوبه؟ واینکه جزوه رو بدون ویسش میتونم متوجه شم عایا؟؟؟
سلاااااااااااااااااااممممم
بعد از 3 روز استراحت از فردا بازم شروع میکنم

میگم بچه ها شما این 6 تا درس رو چطوری توی دو دسته ی 3 تایی قرار میدین؟(ریاضی اول ابتداییBig Grin)

مدار الکتریکی - سیستم عامل - هوش مصنوعی - ریاضی مهندسی - محاسبات - ساختمان گسسته
لینک مرجع