تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هیچ چیزی اندازه چک کردن فیسبوک بین درس خوندنات لذت نمی ده
یکی از قوانین دوست داشتنی من : (برا روحیه دادن به دوستان) Blush

****هیچ چیزی وجود ندارد که شما از اون بی اطلاع باشین .. فقط فراموش کردین که اون در کجای ذهنتون هست ****

حالا با این دید برید بشنید کتابا رو بوخورین و در حین خوندن با خودتون بگین "زحمت کشیده آقای نویسنده .. این که واضح بود و خودم از قبل و بهتر میدونستم" Cool
(03 مهر 1392 10:48 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مهر 1392 01:47 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

میگم آقا حمید ، این کتاب مقسمی فقط مجموعه آزمون های سال گذشته با جواب تشریحی هست ؟ یا درسنامه هم داره ؟
چون من دنبال یه کتاب خلاصه هستم که سر فصل ها رو دقیق برای آی تی مشخص کرده باشه و من فقط در کنارش از یه کتاب جامع تر برای تست زنی استفاده کنم .

سلام
هم تستی داره با توضیح کامل
و
هم یه کتاب دیکه داره خلاصه رابینزه تقریبا
ولی به نظر من فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز + تست فراوان

افشین جان واسه گرایش 1 و 4 میخونم
(03 مهر 1392 09:24 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از قوانین دوست داشتنی من : (برا روحیه دادن به دوستان) Blush

****هیچ چیزی وجود ندارد که شما از اون بی اطلاع باشین .. فقط فراموش کردین که اون در کجای ذهنتون هست ****

حالا با این دید برید بشنید کتابا رو بوخورین و در حین خوندن با خودتون بگین "زحمت کشیده آقای نویسنده .. این که واضح بود و خودم از قبل و بهتر میدونستم" Cool

رو من تاثیر نداشت! Smile
سلام
منم از اول مهر شروع کردم
البته برا دانشگاه آزاد 2 ماه خوندم و خوب قبول نشدم ولی چون خیلی امید داشتم نتونستم تابستون برم سراغ کتابا
حالا هم برا هفته اول بد نبود 2 فصل اتوماتا
3 فصل مدار
2 فصل ساختمان
از امشب هم به امید خدا شبی 10 کلمه زبان
(03 مهر 1392 09:24 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از قوانین دوست داشتنی من : (برا روحیه دادن به دوستان) Blush

قشنگ بود مرسی
(03 مهر 1392 03:02 ب.ظ)sheriff نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از دوستایی که پاسخ سوالمو دادند
ولی بنظرتون درس معماری من با کتاب بخونم میشه پیش برد؟
یا اینکه کلاس برم خوبه؟ مثلا پارسه دکتر یوسفی تدریس میکنه و مدرسان شریف هم دکتر صفایی ؟ حالا بنظرتون کدوماشون بهتره؟ یا شما شناخت بهتری از لحاظ کیفیت درسی دارید؟
بازم ممنون

هم دکتر یوسفی خوبه هم دکتر صفایی یه دکتر اجلالی هم هست که اونم خوبه
(03 مهر 1392 11:19 ق.ظ)soha1 نوشته شده توسط: [ -> ]من آمار طورانی سال ۸۸ رو دارم تقریبا ۱۸۰صفحس میخام بدونم اگه از شما چاپ جدیده تغییر کرده یانه؟ ممنون

والا کتابی که من دارم فصل 1 حدودا 100 صفحه است!
در کل 600 صفحه ای باید باشه اگه اشتباه نکنم...
(03 مهر 1392 02:30 ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: من تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسیه! نمیدونم محاسبات رو هم حذف کنم یا نه...
خسته نباشی! اگه توی ریاضیات مجبور باشی حذف کنی! اون ۲ تای دیگه کاندیدای حذف شدنن! :|
البته هرچی که خودت صلاح میدونی، من نظر خودمو گفتم....موفق باشی

واقعا؟ :ی چرا؟ اونا که آسون ترن. درسته آمار یه کم حجمش زیاده ولی تستاشو راحت تر میشه زد.
گسسته هم خیلی فصلاشو بلدیم آخه. درخت و گراف و مجموعه ها و شمارش و ...
سلام بچه ها .
شما شبکه رو چطور میخونید ؟
مسائلش رو چطور باید حل کرد ؟
پارسه خیلی تست کم داره
(03 مهر 1392 10:10 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مهر 1392 10:48 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مهر 1392 01:47 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

میگم آقا حمید ، این کتاب مقسمی فقط مجموعه آزمون های سال گذشته با جواب تشریحی هست ؟ یا درسنامه هم داره ؟
چون من دنبال یه کتاب خلاصه هستم که سر فصل ها رو دقیق برای آی تی مشخص کرده باشه و من فقط در کنارش از یه کتاب جامع تر برای تست زنی استفاده کنم .

سلام
هم تستی داره با توضیح کامل
و
هم یه کتاب دیکه داره خلاصه رابینزه تقریبا
ولی به نظر من فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز + تست فراوان

افشین جان واسه گرایش 1 و 4 میخونم

لینک خرید دومی رو برام میفرستید. چون یکی پیدا کردم میترسم فقط تست باشه
میخوام سرفصلا دستم بیاد فقط
پیشاپیش مرسی

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk 2
امروز بدک نبود، البته خیلی هم خوب نبود!
از این جهت که به درس های مختلف رسیدگی کردم (ریاضیات گسسته، ریاضی عمومی و جبر خطی، نظریه ی زبان ها و زبان) بد نبود.
اما همه ی آن ها بیش از آن که انتظار داشتم وقت گرفت و کم تر از آن که انتظار داشتم پیش رفت!
خدایا به هر کسی که زحمت میکشه اندازه تلاشش رتبه خوب بده!!
شاید خیلی بدیهی بود که اینطور هست ولی تو این دعا ارامش هست!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
(03 مهر 1392 10:28 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]

رو من تاثیر نداشت! Smile

این قانون دوم دوست داشتنی من ... ببنید شاید تاثیر داشت Smile

**** هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است .. پس اگر میخوای کسی یا چیزی رو در گیر خودت کنی کافی هست رو خط فرکانسی اون باشی****

یه دست به آنتن تون بزنید شاید تنظیم فرکانسیش بهم خورده

موج عشق رو تنظیم کنید روی درسا ....

نکته درسی هم برا بچه های شبکه : موج رادیویی کیلو چند .. موج عشق خیلی بهتر از موجهای رادیویی هست .. انشالله روزی توی استفورد خودم اثباتش میکنم Blush
مطمئن باشید همین درسایی که الان می خونیم و برامون سختند تا 3 ماه دیگه کامل روشون مسلط می شیم به شرطی که خودمونو نبازیم...
نمونش همین نظریه هر دور که می خونیش سخت تر به نظر میاد
تا الان به نظر من سخت ترینا گسسته و نظریه بودن !
من که حسابی تو تستای نطریه کم آوردم اما امیدوارم با تلاش بیشتر روش مسلط بشم.
لینک مرجع