تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
(02 مرداد 1392 08:57 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مرداد 1392 08:05 ب.ظ)sonia1989 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی کاش به نتیجه میرسیدم اینجوری که نمیشه!
نمیدونم تا حالا مثه من تو این سردرگمی گیر کردید یا نه!!!
بنظر شما بشینم هم برام نرم بخونم هم علوم چطوره؟؟
چون علومو ای تی شناورن نمیشه هر سه تا رو شرکت کنمSmile
آهـــــــــــــــان
خب من چون خودم IT خوندم مسلما میگم IT. یعنی نرم و IT ولی خب میگم که باید خودت تصمیم بگیری Big Grin
اینکه آینده میخوای چی کار کنی و به چی برسی و کجا باشی ؟

من چون خودم دقیق راجع به علوم نمیدونم نمیتونم نظر بدم ولی فک میکنم مباحث تئوریش بیشتره و بعدا بیشتر باید تو زمینه کارای تحقیقاتی فعالیت کنی!
شبکه و هوش شاید کاربردی ترن!

البته اینا نظر منه که راجع به علوم نمیدونم چیزی Big Grin
درسته من حفظیات حوصله شو ندارم و حل کردن رو بیشتر دوست دارم من موقعیت شغلی برام خیلی مهمه - الان داشتم با یکی از همکلاسیهام که رتبه ۹ ا تی اورده Smile(خوشبحالش)صحبت میکردم میگفت اگه قبولی برام مهمه برم نرم و چون نرم بیشتر جا افتاده - به دانشگاه هم بستگی داره میگف باید اول دانشگاه رو مد نظر بگیرم چون خیلی تو ارشد مهمه و اونم چون ای تی دوس داش میگف ای تی میدونید درسته به علاقه بستگی داره و .........
بازم از راهنمایی های شما مچکرم

(02 مرداد 1392 11:06 ب.ظ)sanar.m نوشته شده توسط: [ -> ]بنده هم سیستم عامل را به مرحله ی خلاصه نویسی رسانیدم و درس وزین شبکه را با کتاب وزین استاااااااااااااد ملکیان شروع کردندی.فقط بسی به سختی برخوردندی با دروس سخیف ساختمان داده و طراحی الگوریتمUndecided
کتب استاااااااااااد قدسی و clrs را خواندندی ولی هیچ یاد نگرفتندی.به مرز جنون رسیدندیConfused

میتونم بپرسم سیستم عامل و پایگاه چه کتابی میخونید؟؟؟
ماشالا بکس بخونید که دنیا دسته ماس Big Grin

آقایون و خانوما کسی خبر نداره چرا تایم کنکور فناوری اطلاعات رو با توجه به افزایش سوالات زیاد نمی کنن؟؟؟؟ واقعا چراااااا؟؟؟؟؟
این فصل 3 گسسته پوران (تابع مولد) عجب چیز بدیه. حس میکنم کلا جدیده برام !!!
کسی نظری برای خوندنش نداره ؟؟؟

برد پرسپولیس رو هم با تاخیر تبریک میگم Tongue
من که متاسفانه یا خوشبختانه کلا هیچی از کتاب پوران حالیم نشد فک کنم باید منبع رو عوض کنم
اوضام خیلی خیلی تو این درس خیته
(03 مرداد 1392 01:28 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]من که متاسفانه یا خوشبختانه کلا هیچی از کتاب پوران حالیم نشد فک کنم باید منبع رو عوض کنم
اوضام خیلی خیلی تو این درس خیته
اولاش بهتر بود باز بابا. اینجاهاشو نمیشه فهمید اصن !!!!
2 فصل اول پوران خوب بود به نظرم Big Grin
این معادله شاخص و تابع مولد و اینا رو discrete mathematical یاد نداده ؟؟؟
یا یه منبعی که خوب گفته باشه.
اااووووف نگو مخم رگ به رگ شد Big Grin
الان معمارینگا...
سلام منم اومدم
گسسته پوران 2 فصل اول
سیستم پارسه 2 فصل
مدیریت پوران فصل اول
هوش راهیان 3 فصل
پایگاه 2 فصل
(03 مرداد 1392 05:33 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]الان معمارینگا...
آقا یه سوالی. روزی چند ساعت میخوابی ؟؟؟؟؟
داری برا اعزام آماده میشی ؟؟؟ Big Grin
(02 مرداد 1392 11:09 ب.ظ)sonia1989 نوشته شده توسط: [ -> ]میتونم بپرسم سیستم عامل و پایگاه چه کتابی میخونید؟؟؟
من سیستم عامل رو از کتاب حقیقت میخونم که خوب توضیح داده.پایگاه رو هنوز شروع نکردم

واااااااااااااااااای منم با گسسته مشکل مشکل دارم.از کتاب پوران میخونم هیچی نمیفهمم فک کنم باید از مرجع بخونیم.نظرتون چیه؟

بچه ها یه فکری واسه گسسته بکنید.کسی کتاب بهتری سراغ نداره ازون بخونیم؟
اسم گسسته که میاد وسط ، از دنیا سیر میشم.
متنفرم ازش خییییییییییییییییییییییلی
تاپیکه جالبیه
اینم مال من:
معماری 2 فصل اول پوران
مدار 2 فصل اول پوران
ساختمان 2 فصل اول پوران
سیستم عامل 2 فصل اول پارسه
نظریه 3 فصل اول پیتر لینز
آمار 1.5 فصل پارسه
زبان فصل اول پارسه
گسسته رو هم امروز استارت زدم. خوبه که پوران، چرا همه بد میگن؟ من از یکی از رتبه ها شنیدم پوران رو خونده، خیلی هم خوب توضیح داده.
البته اینایی که من خوندم، فقط خوندم! یعنی تست نزدم به جز نظریه که تا اینجا همه ی تمریناشو حل کردم و مدار و سیستم عامل.

منم هروقت حسش باشه میخونم. اصلا هم به خودم فشار نمیارم. روزی 4-5 تا قسمت از سریال modern family رو میبینم، دو سه ساعتی هم بازی میکنم. اتفاقا به خاطر کنکور باشگاه هم میرم!
کسی اینجا تو تابستون ازمون pse پارسه نداره؟؟؟؟
مشکل من با سرفصل هاش هست
تو سرفصل ی چیزی زده تو ازمون از یجای دیگه کتاب سوال میدن Undecided
بخصوص دروس مدیریت و مهندسی نرم افزار ک عملا ازمون دادن و بیهوده میکنه
(03 مرداد 1392 11:34 ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مرداد 1392 05:33 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]الان معمارینگا...
آقا یه سوالی. روزی چند ساعت میخوابی ؟؟؟؟؟
داری برا اعزام آماده میشی ؟؟؟ Big Grin

روزی 6-8 ساعت خواب بسه دیگه
Big Grin
آره دیگه کم کم باید برم
سربازی سربازی من دارم می آیم Big Grin
(03 مرداد 1392 05:34 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]البته اینایی که من خوندم، فقط خوندم! یعنی تست نزدم به جز نظریه که تا اینجا همه ی تمریناشو حل کردم و مدار و سیستم عامل.

منم هروقت حسش باشه میخونم. اصلا هم به خودم فشار نمیارم. روزی ۴-۵ تا قسمت از سریال modern family رو میبینم، دو سه ساعتی هم بازی میکنم. اتفاقا به خاطر کنکور باشگاه هم میرم!
یه پیشنهاد اینکه هر قسمتی میخونی تست بزن !! مثلا هر فصلی. خیلی تو تثبیت درس کمک میکنه.
در مورد پوران هم فک کنم یه پایه‌ای میخواد که فک کنم من ندارم. البته ۲ فصل اولش خیلی خوب بود. مشکل من با فصل ۳ میشه. سر فصل فصل‌های بعد رو هم دیدم. فک میکنم خیلی بهتر باشه.

(03 مرداد 1392 05:34 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]منم هروقت حسش باشه میخونم. اصلا هم به خودم فشار نمیارم. روزی ۴-۵ تا قسمت از سریال modern family رو میبینم، دو سه ساعتی هم بازی میکنم. اتفاقا به خاطر کنکور باشگاه هم میرم!
چه پسرونه درس میخونی شما Blush Big Grin
just kidding Wink
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع