تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
سلام دوستای گلم
منو یکم نصیحت کنین!!!
هی میخوام شروع کنم میگم از شنبه!!! ولی این شنبه هنوز نیومده!!
آخه میدونین من صبح تا شب توو مغازه ام با اونکه اکثر تایمم خالیه توو مغازه ولی نمی تونم اینجا درس بخونم!! عادت دارم به محیطی مثل کتابخونه. به نطرتون با این مشکل چیکار کنم؟؟؟ امروز انقدر اعصابم خورد بود به این فکر میکردم که از صبح تا 3 عصر مغازرو ببندم برم کتابخونه درس بخونم ولی فکر که می کنم می بینم توو این سن کارو نباید فدای درس کرد حالا ازتون میخوام واسه آدمی مثل من راهکار بدین تایمایی که بیکارم بشینم پای درس بجای دیدن انواع سریالا!!!
(09 مرداد 1392 08:33 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته رو که کلا بیخیال شدم
اگه هم وقت داشتم فقط گراف و درخت میخونم عقلاً یه تستی بزنم.
هرچند که انقدر بد تست میدن که نمیشه سوالا گسسته رو جواب داد

١سوال
کتاب شبکه و سیستم عامل حقیقت چاپ ٩٢ آیا با چاپ قبلش (٩١) فرق داره ؟
لطفا هرکسی کتاب رو داره یا اطلاعات داره بگه
ممنون

...............!!!!
(09 مرداد 1392 09:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]ساختمان که فک نکنم ولی واسه طراحی یکم هول بشیو Big Grin
شوخی کردم باو اگه قبلا خوب خونه باشی فک نکنم سخت باشه
من به شخصه مشکل پایه دارم Big Grin

چرا دو ساله طراحی الگوریتم نداره جفتش یکی شدهTongue
سلام
من از 10تیر شروع کردم تاحالا فقط یه درس محاسبات عددی رو تموم کردمBig Grin
میخوام شریف قبول شمWink
(09 مرداد 1392 10:05 ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستای گلم
منو یکم نصیحت کنین!!!
هی میخوام شروع کنم میگم از شنبه!!! ولی این شنبه هنوز نیومده!!
آخه میدونین من صبح تا شب توو مغازه ام با اونکه اکثر تایمم خالیه توو مغازه ولی نمی تونم اینجا درس بخونم!! عادت دارم به محیطی مثل کتابخونه. به نطرتون با این مشکل چیکار کنم؟؟؟ امروز انقدر اعصابم خورد بود به این فکر میکردم که از صبح تا ۳ عصر مغازرو ببندم برم کتابخونه درس بخونم ولی فکر که می کنم می بینم توو این سن کارو نباید فدای درس کرد حالا ازتون میخوام واسه آدمی مثل من راهکار بدین تایمایی که بیکارم بشینم پای درس بجای دیدن انواع سریالا!!!
اگه مغازه مال خودته یا صاحب مغازه ادم گیری نیست می تونی با صدا ی کلاس ها پیش بری ، جواب می ده من تجربه اش رو دارم البته تو محیط دیگه
(09 مرداد 1392 10:15 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته رو که کلا بیخیال شدم

١سوال
ممنون
هیچ تغییری نکرده
امروز 5.30
فردا 5.30

دوستان یه سوال داشتم من وقتی امار وریاضی مهندسی میخونم (ریاضی معتقدی) (امار طورانی) میبینم یه سری بخش ها واقعا نکات و بخش هایی داره که فکر نمیکنم ازش تست بیاد وحتی توی جزوات 90 درصد پارسه هم به اونها اشاره نشده ایا این مباحث جزو کنکور ما نیست ؟ایا من به همون بخش هایی که توی جزوات 90 درصد ارائه شده را از روی کتاب بخونم کافی نیست؟ لطفا راهنمایی کنید
(10 مرداد 1392 12:08 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مرداد 1392 10:15 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته رو که کلا بیخیال شدم

١سوال
ممنون
هیچ تغییری نکرده

یعنی اینم مثل جریان شبکه کراس الکی گرونش کردن یا واقعاً مطلب جدید اضافه کردن؟
من واسه ٩١ رو دارم
کتابایی ک گرون شدند بخاطر گرونی کاغذ و گرونی همه چیز بوده ک گرون شدند تغییر مختوا نداشتند :دی
بازم خودتون اگه گیر اوردین ببینید
ترجمه ی دکتر حاج رسولی ها تو کتاب راس از فیبر الیاف هستش Smile
من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم
(09 مرداد 1392 09:54 ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بابت زحمتی که برای اپلود جزوه کشیدید ممنونم واقعا جزوه ی خوبیه
من برای این درس خود کتاب رو نمیخوام بگیرم چون نمیخوام همه مباحث رو بخونم فقط فوریه و نگاشت
این جزوه بنظرتون بخونم کافیه ؟
ممنون
فکر کنم بخش نگاشت و فوریه اش کامل باشه.

پیشنهاد میکنم هر کسی که آزمون ثبت نام میکنه اینجا بگه، بعد هر آزمون بچه های هر موسسه اینجا رتبه و درصدهاشون رو اعلام کنند، من پیش قدم میشم و آزمون های پارسه رو ثبت نام خواهم کرد و اگر پیشنهادم رو قبول کنید میتونیم بعد هر آزمون اینجا رتبه و درصدمون رو اعلام کنیم، این شرایط رقابتی خوبی رو بوجود میاره.
میشه لینک دانلود شبکه کراس رو بذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(10 مرداد 1392 02:02 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]میشه لینک دانلود شبکه کراس رو بذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 مرداد 1392 01:51 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مرداد 1392 09:54 ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بابت زحمتی که برای اپلود جزوه کشیدید ممنونم واقعا جزوه ی خوبیه
من برای این درس خود کتاب رو نمیخوام بگیرم چون نمیخوام همه مباحث رو بخونم فقط فوریه و نگاشت
این جزوه بنظرتون بخونم کافیه ؟
ممنون
فکر کنم بخش نگاشت و فوریه اش کامل باشه.

پیشنهاد میکنم هر کسی که آزمون ثبت نام میکنه اینجا بگه، بعد هر آزمون بچه های هر موسسه اینجا رتبه و درصدهاشون رو اعلام کنند، من پیش قدم میشم و آزمون های پارسه رو ثبت نام خواهم کرد و اگر پیشنهادم رو قبول کنید میتونیم بعد هر آزمون اینجا رتبه و درصدمون رو اعلام کنیم، این شرایط رقابتی خوبی رو بوجود میاره.

کار خوبیه فقط اگه یه بخش جدا برای اینکار درست شه بهتر میشه
(10 مرداد 1392 04:39 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مرداد 1392 01:51 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد میکنم هر کسی که آزمون ثبت نام میکنه اینجا بگه، بعد هر آزمون بچه های هر موسسه اینجا رتبه و درصدهاشون رو اعلام کنند، من پیش قدم میشم و آزمون های پارسه رو ثبت نام خواهم کرد و اگر پیشنهادم رو قبول کنید میتونیم بعد هر آزمون اینجا رتبه و درصدمون رو اعلام کنیم، این شرایط رقابتی خوبی رو بوجود میاره.
کار خوبیه فقط اگه یه بخش جدا برای اینکار درست شه بهتر میشه
به نظرم همینجا باشه بهتره، پیچیدش نکنید، اینجوری مشتری پیدا نمیکنیم ها Wink
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع