تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چگونه از 999 سال پیش شدم 76؟!! مشاوره ارشد93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه مانشتی ها...
اولا من کمتر از اونم که بخوام مشاوره بدم . چون ماشاءالله استادتر از من خیلی تو مانشت هست، اما خواستم تجارب خودم در کنکور ارشد از سال پیش که شدم ۹۹۹ و امسال که شدم ۷۶ را به بچه های جدید بدم... امیدوارم به دردتون بخوره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک دانلود از ۴shared:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یه لینک دیگه:

[attachment=11242]
کو پس!!!!!
Loading ....
(30 اردیبهشت 1392 04:38 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]کو پس!!!!!
Loading ....
ببخشید پیوست کرده بودم اما نمیدونم چی شد که پرید.. آخر لینکش را گذاشتم

... ویرایش شد

(30 اردیبهشت 1392 04:32 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]بفرمایید.
البته مصاحبه تون هم جای خودش را داره.

فکر میکنم سوالای مصاحبه را توش پاسخ داده باشم
چی شد ای بابا من که چیزی ندیدم
(30 اردیبهشت 1392 05:43 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز خیلی لطف کردین و واقعا عجب کارنامه عجیبی
خوب یه سوال
اگه همین کتاب هوش رو نمیخوندین و مثلا بجاش نرم رو ۷٪ میزدین فک میکین قبول میشیدین!؟
به نظر من هوش رفتن انتخاب هوشمندانه ای واستون بوده
یه سوال
تو ازمونای پارسه اگه بخوایم تو نرم و هوش رتبه ببینیم باید دو بار ثبت نام و کنکور بدیم؟

نه شما کامپیوتر که ثبت نام کنین یعنی همه گرایشا را ثبت نام کردین دیگه... فقط جزواتش جداگانه میشه
من که چیزی ندیدم load نمیشه!!چرا؟؟؟؟؟
با عرض سلام وتشکر...
یه نکته درباره حل تمرین درس طراحی الگوریتم...صرفا حلش و چک نکردن درستی جواب میتونه کمکی کنه؟
میشه اگه حل تمرین استفاده کردین معرفی کنین؟
(31 اردیبهشت 1392 05:00 ب.ظ)ati314 نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام وتشکر...
یه نکته درباره حل تمرین درس طراحی الگوریتم...صرفا حلش و چک نکردن درستی جواب میتونه کمکی کنه؟

خب مسلما نه .. حل تشریحیش البته به زبان اصلی تو اینترنت هست .. ولی آدرسش یادم نیس
(01 خرداد 1392 03:51 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]

خب مسلما نه .. حل تشریحیش البته به زبان اصلی تو اینترنت هست .. ولی آدرسش یادم نیس
تو مانشیت هست اینم لینکش

(01 خرداد 1392 09:34 ب.ظ)kingxerxes نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 خرداد 1392 03:51 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]

تو مانشیت هست اینم لینکش

سپاس فراوان Blush..
دانلود کردم ولی pdf reader بازش نکرد برام.حیف شد

دوباره دانلود کردم باز شد ایندفعه.مرسی بابت وقتی که براش گذاشتین.
سلام. ببخشید این آدرسی که گذاشتید واسه من که اصلا باز نمیکنه! نمیشه یه جور دیگه فایلتونو بزارین؟ ممنون
(02 خرداد 1392 08:00 ب.ظ)tarannom نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. ببخشید این آدرسی که گذاشتید واسه من که اصلا باز نمیکنه! نمیشه یه جور دیگه فایلتونو بزارین؟ ممنون
اینم لینک دانلود از 4shared:

سلام
واقعا خوب مشاوره دادید
عالی بود ...
خیلی سعی کردم اما متاسفانه هیچ کدومو نتونستم دانلود کنم !!!
ظاهرا مشکل حل شد ...
ممنون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع