تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چگونه از 999 سال پیش شدم 76؟!! مشاوره ارشد93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(30 اردیبهشت 1392 03:43 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه مانشتی ها...
اولا من کمتر از اونم که بخوام مشاوره بدم . چون ماشاءالله استادتر از من خیلی تو مانشت هست، اما خواستم تجارب خودم در کنکور ارشد از سال پیش که شدم ۹۹۹ و امسال که شدم ۷۶ را به بچه های جدید بدم... امیدوارم به دردتون بخوره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک دانلود از ۴shared:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام خواهشا مجددا فایلو بذارید من نتونستم دانلود کنم
(14 خرداد 1392 10:46 ب.ظ)ali.fzhi نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 اردیبهشت 1392 03:43 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه مانشتی ها...
اولا من کمتر از اونم که بخوام مشاوره بدم . چون ماشاءالله استادتر از من خیلی تو مانشت هست، اما خواستم تجارب خودم در کنکور ارشد از سال پیش که شدم ۹۹۹ و امسال که شدم ۷۶ را به بچه های جدید بدم... امیدوارم به دردتون بخوره:

اینم لینک دانلود از ۴shared:

سلام خواهشا مجددا فایلو بذارید من نتونستم دانلود کنم
اینم یه لینک دیگه:

دوست عزیز واقعا ممنونم که این همه وقت گذاشتین و این پی دی اف رو تهیه کردین
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع