تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جزوه خلاصه مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این یه جزوه خلاصه از درس مهندسی نرم افزار هست که مهمترین قسمتهای این درس رو شامل میشه. خوندنش برای بازه زمانی قبل کنکور که نیاز به مرور مطالب و مباحث داریم خوب است و میتونه خیلی کمک کنه بهتون.
مرســــــــــــــــــــــــــــــی
خیلی عالیه
عالی بود دستتون درد نکنه
کاشکی واسه درس مدیریت هم میذاشتید.
مرسی آقای جهانی ...لطف کردید
فقط یه سوال منبع این خلاصه ها پرسمنه؟!کدوم ویرایش؟

این هم خلاصه مهندسی نرم افزار 1و2 ویرایش هفتم

خلاصه مهندسی نرم افزار 1

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه مهندسی نرم افزار 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه فصل 23

(13 دى 1391 09:42 ب.ظ)8Operation نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی آقای جهانی ...لطف کردید
فقط یه سوال منبع این خلاصه ها پرسمنه؟!کدوم ویرایش؟
من برای ای من که تبلیغ نشه منبع رو نگفتم... منبعش کتاب خودم بوده. البته یکی از منابع کتاب منم یخوب کتاب پرسمنه دیگه:پی پس غیر مستقیم کتاب پرسمن میشه منبع این کتاب
بس که اینجا انگ تبلیغ به من زدند هر پستی میخوام بدم کلی دست و پام میلرزه که بوی تبلیغ نده یه وقت
با سلام خدمت دوستان
خیلی عجله دارم فردا امتحان دارم میخوام به سوال زسر پاسخ بدید
تعداد مورد آزمایش در حلقه های تودرتو؟
مربوط به تست جعبه سفید نرم افزار
متشکرم
سلام پس چرا نمیتونم دانلود کنم؟

(13 دى 1391 01:34 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]این یه جزوه خلاصه از درس مهندسی نرم افزار هست که مهمترین قسمتهای این درس رو شامل میشه. خوندنش برای بازه زمانی قبل کنکور که نیاز به مرور مطالب و مباحث داریم خوب است و میتونه خیلی کمک کنه بهتون.
سپاس پس از 4 سال و اندی
لینک مرجع