زمان کنونی: ۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتفاقات جالب جلسه کنکور

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اتفاقات (و تخلفات) کنکور امسال!!!
یادمه بغل دستی من به زور میخواست از من تقلب بگیره. دهن منو صاف کرده بود.هی میگفت این چی میشه اون چی میشه. یعنی اگه کنکور نبودا پا میشدم با پشت دست چنان میزدم تو دهنش که دستم تا آرنج بره تو حلقش. حیف که کنکور بود!
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , rozh66 , SarahArshad , firouzi.s , انرژی مثبت , najwa , marzieh , luna , fateme66 , diligent , **sara** , alieye , khalilparvar , rezapnub.it
ارسال: #۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط mp1368.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  ناظر ها هم که فکر کنم دانشجوی همون دانشگاه بودن

آره واسه ما هم که افتاده بودیم توی یه آموزشکده فکر کنم ناظر ها همون بچه های کاردانی ترم اول اونجا بودن.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  وقتی هم که دفترچه ۲ و دادن همه رفتن ۳ نفر موندیم.
بچه های ما که انگار از زندون آزادشون کرده بودی تا دفترچه ۲ رو دادن سالن یه ثانیه ای خالی شد، موندیم یه ۳ یا ۴ نفر
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادمه بغل دستی من به زور میخواست از من تقلب ب*****ه. دهن منو صاف کرده بود.هی میگفت این چی میشه اون چی میشه. یعنی اگه کنکور نبودا پا میشدم با پشت دست چنان میزدم تو دهنش که دستم تا آرنج بره تو حلقش. حیف که کنکور بود!

واسه من که همون قبل این که دفترچه رو بدن بغل دستیم کامل اطلاعات اینی که چقدر خوندم رو گرفت و داشت PLAN تقلبی رو می چید.باور کن من مونده بودم که این بشر اولا چطوری لیسانس گرفته و دوما اینکه چطور صبح به این زودی از خواب بیدار شده!!!!!!!!!!!!!!!!

مهمترین چیز بعد از حل کردن یک مسئله یافتن اندکی طنز در آن است

( شکسپیر )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , blackhalo1989 , khalilparvar
ارسال: #۱۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط farazin.)
RE: اتفاقات (و تخلفات) کنکور امسال!!!
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادمه بغل دستی من به زور میخواست از من تقلب ب*****ه. دهن منو صاف کرده بود.هی میگفت این چی میشه اون چی میشه. یعنی اگه کنکور نبودا پا میشدم با پشت دست چنان میزدم تو دهنش که دستم تا آرنج بره تو حلقش. حیف که کنکور بود!

راستش منم بغل دست شما می نشستم ازتون تقلب می کردم...نا سلامتی رتبه ۱۸ ارشدیناااا

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khalilparvar
ارسال: #۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ)mp1368 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  وقتی هم که دفترچه ۲ و دادن همه رفتن ۳ نفر موندیم.
بچه های ما که انگار از زندون آزادشون کرده بودی تا دفترچه ۲ رو دادن سالن یه ثانیه ای خالی شد، موندیم یه ۳ یا ۴ نفر
جالبه ها...
حوزه ی ما هم همینجوری بود.
دفترچه ی دوم را که دادند انگار جن دیده بودند ،همشون در رفتند .شاید هم چند تا حرف نامربوط تو دفترچه نوشته بودندکه بهشون برخورده

از صحبتهای آقایون پیداست که خیلی جالب بوده امتحانشون.شما ها حوزه ی کنکور رفته بودید یا سالن سینما؟؟؟Cool
تو حوزه ی خانوما از تقلب خبری نیست!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , najwa , M.H.P , khalilparvar
ارسال: #۲۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه خاطره از تقلب خودم تو کنکور کارشناسی بگم!! (اعترافات تکان‌دهنده) سر جلسه یه سوال خیلی سخت ریاضی بود، هر کاری می‌کردم حل نمی‌شد، زدم به سیم آخر و از جلو دستی که رفیق صمیمیم هم بود پرسیدم! گفت گزینه ۱ می‌شه، من هم با خیال راحت زدم گزینه ۱ Big Grin وقتی از جلسه اومدیم بیرون رفتم ازش بپرسم چه‌جوری حل کرده سوال رو که در کمال ناباوری گفت من نتونستم حلش کنم!! من گفتم پس چه طوری گفتی می‌شه ۱؟ گفت که من گفتم نمی‌دونم! توی اون استرس زیاد من جواب رو کاملاً اشتباه شنیده بودم!! این هم از تجربه بد من از تقلب.
وایسین! وایسین!!Smile هنوز تموم نشده! آقا زد و کلید‌ها اومد، تو کلید‌ها زده بود جواب درست گزینه ۱ است Smile انگار یه هدیه الهیBig Grin بود اون سوال. بعضی اوقات شانس هم با آدم یاری می‌کنه. یهویی دکتر می‌شه طرف Smile
دکترجان میگم آدم خوش شانسی هستین ها!
من توی تمام عمرم یکبار تقلب کردم اونم امتحان کلاسی فیزیک ۲ دبیرستان بود یک سوال از فصل فشار اومده بود که خیلی سخت بود ولی من قبلاً سوالش رو تو یه کتابی گذرا دیده بودم ولی خوب خاطرم نبود..نشستم حلش کردم و به جواب رسیدم آخرای امتحان بود که ناخود آگاه چشمم به ورقه بغل دستیم که اونم بچه درس خونی بود افتاد دیدم راه حل و جوابش ۱۸۰ درجه مخالف راه حل منه!به راه حل خودم شک کردم و سریع راه حلم رو عوض کردم و مثل دوستم حل کردم و روی راه حل قبلی خط کشیدم!
ورقه ها که تصحیح شد معلم ورقه همه رو داد بجز من بعد منو برد جلوی کلاس گفت فلانی چرا تقلب کردی؟وقتی خودت درست حل کرده بودی چرا روش خط کشیدی و راه حل بغل دستیت رو نوشتی؟من که کلی ضایع شده بودم و ترسیده بودم که الان چه میشه معلم گفت همون که درستت رو با غلط عوض کردی و نمرت کم شده تنبیهت.حالا برو بشین.ConfusedBig Grin
اینم واسم توبه شد دیگه هیچ وقت تقلب نکنم.Smile

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , انرژی مثبت , admin , ف.ش , fateme66 , **sara** , alieye , khalilparvar , zorkide , rezapnub.it
ارسال: #۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ
خیلی لذت بردم
در مکان ما راستشو بخواهید خیلی مکان مناسبی بود و از نظر گرمایشی واقعا خوب بود. و من از همینجا از کسانیکه این مکان رو انتخاب کرده بودند تشکر می کنم.
در روز IT که اکثریت بعد از حدود ۳۰ دقیقه می خواستند جلسه رو ترک کنند که با مخالفت شدید مواجه شدند و بعد از یک ساعت رفتند
روز جمعه هم که فکر کنم تحویل دفترچه دوم مثل یه انرژی پتانسیل بود. من یهویی دیدم سالن خالی شد.Big Grin
یه تعداد بودند ولی اونها نمی رفتند و من دیدم تست هم نمی زدند. خیلی برام جالب شد که چرا نشستند. که یهویی دیدم دارند بیسکوییت می دهند و کم کم سالن خالی شد.Big GrinBig GrinBig Grin
راستی در مورد دستشویی یه نکته خنده دار بگم:Blush
من همش پیش خودم فکر کردم که چقدر ملت استرس دارند که دائم می رن دستشویی. ولی وقتی دیدم بعد توزیع دفترچه دوم ملت رفتند. واسم معما شده بود که اینا که الکی اومده بودند دیگه اضطراب واسه چی بود که جوابمو توی کامنتهای دوستان گرفت.
اونها میخواستند تقلب کنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , **sara** , khalilparvar
ارسال: #۲۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ق.ظ
منم قبل آزمون بغل دستیم داشت اطلاعات می کشه ببینه خواندم یا نه. دفترچه ها را که دادن گفت آقا هماهنگ باش. منم گفتم باشه. موقع شروع هرچی گفت صدا زد من انگار نه انگار که اصلا می شنوم Big Grin بنده خدا دپرس شد رفت.

ولی اعتراف می کنم اوج تقلبم توی دوران راهنمایی بود. اون زمانی که سر امتحان های نهایی برگه عوض می کردیم Big Grin یا روی یک تکه کاغذ جوابا را می نوشتیم و واسه هم پرتاب می کردیم. Big Grin

دوتا کلیپ با عنوان اخلاق علمی (اگر اشتباه نکنم با همین عنوان بود) که یکی از استاد های دانشگاه اصفهان درست کرده(فکر کنم دکتر بازرگان). بگردین پیداش می کنین. جالبه. توی یک قسمتش میگه ۶ سال توی یکی از دانشگاه های آمریکا تدریس کردم کلا از ۶ نفر تقلب گرفتم. یک ترم اومدم ایران تدریس کردم از ۶ نفر توی کلاس ۱۲ نفری تقلب گرفتم.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , parvaz_hj , diligent , **sara** , khalilparvar , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ
من اصلا از تقلب خاطره خوشی ندارم
یه روز سر جلسه امتحان شیمی در دبیرستان یکی از دوستام گفت میای تقلب کنیم من قبول نکردم ولی اون کنارم نشست
وقتی داشتیم امتحان می دادیم دائم التماس کرد که این سوال چی میشه او سوال چی میشه و ... خلاصه دلم به رحم اومد واسش با جون و دل نوشتم دادمش.
خودمم یه سوال مشکل داشتم بهش گفتم جوابشو بهم می گی؟ گفت آره می گم و برگه سوال منو گرفت و شروع کرد نوشتن.
وقتی برگه رو بهم داد پاشد رفت و من رو برگه رو نگاه کردم دیدم همون حالات که s, p داشت واسم نوشته بود.

اگه یادتون باشه یه جاهایی توی شیمی فرمول اتم بود چی بود؟ ۱s^2,2s^2,2p از این فرموله بود که همه بلد بودند ولی این دوستم اینطوری سرم رو کلاه گذاشت.
دیگه به خودم گفتم تو که تقلب نمی کردی یه بارم خواستی اینکار رو بکنی که سرت کلاه رفت دیگه نکن!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , khalilparvar
ارسال: #۲۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ق.ظ
من ۳ بار سرم را از روی برگه آوردم بالا دی:
بار اول همه مشغول تست زدن بودن
بار دوم فقط ۲ نفر تو سالن بودند
بار سوم هیچکس جز من نبود دی:

خدایی نفهمیدم کی این همه آدم پاشدن رفتند!!! حالا خوبه نزدیک خروجی هم بودم!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , diligent , **sara** , zibaziba , khalilparvar , atenaa
ارسال: #۲۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ق.ظ
یکی از چیزهایی که منو ناراحت میکنه سر جلسه و نمیذاره خوب تمرکز کنم همین مراقبین هستند که با هم حرف میزنند با اینکه چند بار هیس هیس کردم و زدم روی میز توجه نکردند!
از این افرادی که زود بلند میشن زیاد بودن سر جلسه و با حرکتها و صداهایی که میکردن خیلی مزاحم بودند
خوشبختانه دعاهام مستجاب شد و توی راهرو نیفتادم .که اگر توی راهرو بودم ۱ تست هم نمیتونستم بزنم !
افرادی که از بیکاری نمیدونستن چکار کنن خیلی اذیت میکردند. مرتب صدای بیسکوییت خوردن و تکان خوردن .
برای هر دو امتحان علوم و مهندسی هم که زود همه بلند شدن و باعث مزاحمت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , پشتکار , mp1368 , khalilparvar
ارسال: #۲۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ
من دانشگاه فردوسی بودم . دانشکده شهرسازی فکر کنم . نور ، صندلی ، کلاس فوق العاده بود . سکوت هم هیچ مشکلی نداشت . حدودا ۲۰ تا از دوستام هم اونجا بودن . هیچ کس هیچ شکایتی نداشت . همه از محیط راضی بودن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , khalilparvar
ارسال: #۲۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ق.ظ
جایی که من بودم خیلی گرم بود که این برای من خیلی بد بود اما بدتر از اون مدام یکی پشت سرم هی میگفت: "پوووووف " !!! چون هیچی بلد نبود یا صدا میداد و یا خوراکی میخورد Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , diligent , **sara** , khalilparvar
ارسال: #۲۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
به به عجب تاپیک باحالی خیلی خندیدم Smile این چیزا خوبه چیه هنوز هیچی نیومده همه دارن شیشه می شکنند و از این حرفا . حیف که موقع امتحان دادن ما همه پاستوریزه بودن اصلا نخندیدیم هیچ خبری نبود همه خیلی اروم نسته بودن و هر کسی سرش تو کار خودش بود.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , maryami , Lantern , khalilparvar
ارسال: #۲۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ
منم می خوام یه اعترافی بکنمBig GrinBig Grin
ارتباطی به کنکور نداره. اما جالبه!
آخرین امتحان دوره کارشناسی بود.از اونجایی که ما پیام نور بودیم و امتحانات از تهران میومد، یه درس گرافیک کوفتی داشتیم ترم آخر که استاد گفت شما سر امتحان پیام نور صوری بیاید. من همون جا برگه ی اصلی امتحانم میدم بهتون که سوالای خودمه که طرح کردم...شما تستای امتحان اصلیو هویییجوری جواب بدید و بعد هم سوالای منو با دقت ج بدید.بعد نیست که من کلا حفذیاتم بده ..یه سری از سوالارو از رو جزوه با اجازتون تو برگه ها ریز ریز نوشته بودم، اتفاقا هموناااا هم توامتحان خود استاد بود...خلاصه من همشو ج دادم و خوشحاللل و سرمست که این اخرین امتحانه ۲۰ میشم! ۲۰ اساسیا!!! اما یکم هم عذاب وجدان داشتم که ای بنده ی خدا تو که اینقده همیشه بدون تقلب رفتی جلو، حالا انصافه آخرین درس کارشناسیتو...........................AngelAngel
خلاصههههه از اون جایی که بخت با من اصلا اینجا یارررر نبوددددد، یکی از بچه هااا خبر نداشته بود که استاد همچین کاری کرده، و رفته بود به آموزش گفت...و بالایی ها فهمیدند و گفتند باید نمره ی همون تستایی که به صورت شانسکی ج دادید، حساب بشه!!!!
خلاصههههه زد و اکثر بچه ها با همون جواب های الکیشون پاس شدند و من بیچاره به خاطر فقط و فقط همین درس شدم....۹ ترمه!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
نتیجه ی انحرافی:

آقا ترم آخر تقلب نکنید دیگه!!BlushBlush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
سوالات پایگاه امسال و نحوه طراحی شون شد عامل ایجاد این خاطره :
سرجلسه امتحان مهندسی نرم افزار یکی از دوستام که مانشتی هم هستش نمی گمم اسمش tempuser که از دستم ناراحت نشه Big Grin طفلک مثه من خیلی خونده بود ، در آخرین لحظاتی که جلسه امتحان داشت شروع میشد و داشتیم همدیگرو بهل می کردیم به من گفت که هر از گاهی بیکار شدی یه نیگاه این ور بنداز شاید سوالی برام پیش اومده باشه خواستم بپرسم ما هم تریپ رفاقتی گفتیم حتما Cool، تقریبا سی دقیقه از دفترچه دوم تخصصی گذشته بود که یهو یاد گفته tempuser افتادم یه نگاه سریع انداختم دیدم داره طفلک دست و پا میزنه یه خورده دقت کردم دیدم داره برام پانتومیم بازی میکنه مثی که می خواست یه سوال رو با ادا و اطواری که در میاره ازم بپرسه زیرچشمی با دقت بیشتر نیگاه کردم دیدم داره مثه کسی که بخواد تیرکمان بزنه ادا در میاره بعد دستشو تکون میده یعنی چی میشه! در اون لحظه استرس و حرکات عجیب و غریبش مانع از این شد که منظورشو بفهمم ، پیش خودم گفتم این چه سوالی که می خواد ازم بپرسه Huh هرچی به مخم فشار آورده نفهمیدم ، Dodgy
خلاصه امتحان که تموم شد پتکو پتکو خودمو بهش رسوندم ، گفتم سوالات چی بود ، این ادا و اطوارات از کجا بود ؟ با ناراحتی هر چه تمام تر گفت بابا دقرونی کج (اصطلاح کرمونیا) داشتم ادای آرش کمان گیر در میووردم ،منظورم سوال آرش کمانگیر در پایگاه داده بود !!!!!Big Grin Big Grin

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silver , Azadeh69 , Helmaa , parvaz_hj , Tempuser , pos , rezatotti , LARACROFT0 , mat , Lantern , انرژی مثبت , marzieh , Fardad-A , luna , ayfer.a11 , admin , Mansoureh , Hamed_85 , reyhaneh64 , **sara** , آرمین , khalilparvar , atenaa , $0me0ne , zorkide , ana9940 , VIP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۱۳,۶۲۴ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲۶۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مطالب جالب morweb ۱ ۴۹۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  مطالب خواندنی و تصاویر جالب Josephus ۴۵۷ ۱۱۵,۶۶۶ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۳,۸۰۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۱۰,۶۶۷ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۶۶۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
  جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی NarimanN2 ۱ ۵۶۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  پیشگویی جالب در مورد آینده تکنولوژی و فناوری mahsa72 ۰ ۶۷۲ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست معماری استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۱۸ ۹,۶۹۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehsepah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close