زمان کنونی: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۶۲۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط khalilparvar.)
سی سالگی مزخرفی بود..

شنبه ی هفته ی پیش ناهار با دوستم بیرون بودیم. بعد همینطور که داشتیم از حال و احوال هم تعریف میکردیم من یکم از مشکلاتم براش گفتم و ازش راه حل خواستم کمکم کنه ..خیلی شیک و مجلسی برگشت گفت میدونی خلیل..من به یه نکته پی بردم :| با حالت سوالی نگاش کردم
گفت خانوادت زیاد تحویلت نمیگیرن :|
من :|
خانواده ایی که این دختر شاید دوبار در حد سلام علیک دیدتشون :|

قضاوت :|

و دل نازک نارنجی این روزای منHuhConfused

امروز تولدمهCoolTongue

بعد دیدم ای هی...آرزو راست میگفت :| هیشکی تحویلم نگرفت ک Big GrinBig GrinBig Grin

پیش خودم میخواستم خانمیت به خرج بدم بگم اشکال نداره بزرگ شدی..تبریک برا چیته؟AngelBlushUndecided

بیان بهت بگن آفرین که یه سال دیگه درجا زدی نتونسی پیشرفت کنی؟؟؟Dodgy

بعد دیگه دلم طاقت نیاوردTongue.. تصمیم گرفتم برا خودم کیک تولد بپزم

باز خوبه خداروشکر اونقدری تحویلم میگیرن که موقع خواب بذارن تو واحد خودم تنها باشم :| وگرنه همین کیک پختنم بایس خوابشو میدیدمSmileTongue

بلههههههههههههCoolCoolTongueTongue...یه همچییی جیگریییمممم منTongueTongueCoolHeartHeartBig GrinBig Grin.... مهم نیس کسی تحویلتون بگیره یا نگیره..مهم اینه خودتون خودتونو تحویل بگیرین TongueHeartHeartHeartHeartCoolCoolCoolTongue

نمیدونم چرا کیکم کم شد..واقعا انگار چون احساس تنهایی مینمودم و حوصله نداشتم یه چیز کوچولو موچولو درست شد Smile Big Grin

حالا باید برم شمع ۳۱ بخرم BlushBlushHeartHeart گیلییی گیلیییی تولدم مباااااااااااااااااااااااارکاااااااااااااااااااTongueTongueTongueTongue

[تصویر:  468562_it70es6a5h2h.jpg]

پ ن: این بشقاب بزرگه گل مرغیه رو خیلی باش حال میکنم Big Grin Smile))) همش کیک و شیرینیامو میذارم وسط این عکس میگیرم Smile Big Grin

خدایا دلم برات تنگ شده ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , nlp@2015 , Amir V , شبگرد , Javad Street , Riemann , ezra , MarkLand , Boruto , RASPINA , Skyrim , Avril89
ارسال: #۵۲۶۲۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دابل استاندارد بودن از این دو تا بدتره.
یعنی چی؟
یعنی چی نه مذهبی نه غیر مذهبی؟؟ خودتو گول میزنی یا بقیه رو؟

اینوو میگم چونن ب نظرم ادم باجنبه ایی میاینBlush

شماا یا پیشفرض ذهنیی منفیی خودتونن خوندیین واین برداشت کردین . یه بارم همچینن لتفاقی درباره من افتاد
منظورشونن اون ک شماا میگید نیس اصن. ینی ن انقد جحابم ک چشمامم پیدا نباشهه نه اون قدد ر بیتفاوتت ک اگه روسریی باد برد برامم مهم نباشهه
ی جایی وسطا در حد تعادلل. تتعادل حفظظ کردنمم کار سختیه

(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  امروز تولدمه[تصویر:  cool.gif][تصویر:  tongue.gif]
مباااارککههههههHeartHeartHeart

اون موقه ک منن دنبالل خردادیی بودمم ی نفرر نگف حالاا همهه خردادیینDodgyAngry

(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اونقدری تحویلم میگیرن که موقع خواب بذارن تو واحد خودم تنها باشم
تحویلل گرفتنن از اینن بیشترر همینن ارزویی خیلیاسTongueBig Grin

دردم از یارست و درمان نیز هم
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Amir V , khalilparvar , Boruto , Avril89
ارسال: #۵۲۶۲۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دابل استاندارد بودن از این دو تا بدتره.
یعنی چی؟
چرا دعوا دارین؟! Smile اینجا کمتر کسی من رو می شناسه که بخواهم گولش بزنم.
منظورم همونی بود که دوستمون بالاتر گفتند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , khalilparvar , Avril89
ارسال: #۵۲۶۲۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یعنی چی نه مذهبی نه غیر مذهبی؟؟ خودتو گول میزنی یا بقیه رو؟
چه خبر امیر؟ پاکستانیا تونستند برلین رو فتح کنند یا نه هنوز؟
ارسال: #۵۲۶۲۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  تنها چیزی که از اتفاق اخیر اسنپ میتونم بگم اینه که خوب سر مردم رو گرم کردن...همین...

یعنی چی ؟ متوجه نشدم

زندگی قانون باورها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش که لایق بهترینهایی.
ارسال: #۵۲۶۲۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ق.ظ
-مذ أحببتک
صار العالمُ أجملَ ممّا کان

از آن دم که دوستت داشتم
جهان، از آنچه بود، زیباتر شد

ارسال: #۵۲۶۲۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۲۵ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  تنها چیزی که از اتفاق اخیر اسنپ میتونم بگم اینه که خوب سر مردم رو گرم کردن...همین...
یعنی چی ؟ متوجه نشدم
میگه کار خودشونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Skyrim
ارسال: #۵۲۶۲۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ ق.ظ
سلام دوستان ‌.یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..اگه کسی که فارغ التحصیل شده و بخواد حایی مث اداره برق یا مخابرات به عنوان کاراموز کار کنه ،باید چیکار کنه؟ چون فارغ التحصیل شده که دیگه دانشگاه نامه ی کاراموزی نمیده ..از طرفی خب اون اداره جات و شرکت هم نامه میخواد ...آیا راهی هست؟ اینجور مواقع باید چیکار کرد ؟
ارسال: #۵۲۶۲۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  سی سالگی مزخرفی بود..

شنبه ی هفته ی پیش ناهار با دوستم بیرون بودیم. بعد همینطور که داشتیم از حال و احوال هم تعریف میکردیم من یکم از مشکلاتم براش گفتم و ازش راه حل خواستم کمکم کنه ..خیلی شیک و مجلسی برگشت گفت میدونی خلیل..من به یه نکته پی بردم :| با حالت سوالی نگاش کردم
گفت خانوادت زیاد تحویلت نمیگیرن :|
من :|
خانواده ایی که این دختر شاید دوبار در حد سلام علیک دیدتشون :|

قضاوت :|

و دل نازک نارنجی این روزای منHuhConfused

امروز تولدمهCoolTongue

بعد دیدم ای هی...آرزو راست میگفت :| هیشکی تحویلم نگرفت ک Big GrinBig GrinBig Grin

پیش خودم میخواستم خانمیت به خرج بدم بگم اشکال نداره بزرگ شدی..تبریک برا چیته؟AngelBlushUndecided

بیان بهت بگن آفرین که یه سال دیگه درجا زدی نتونسی پیشرفت کنی؟؟؟Dodgy

بعد دیگه دلم طاقت نیاوردTongue.. تصمیم گرفتم برا خودم کیک تولد بپزم

باز خوبه خداروشکر اونقدری تحویلم میگیرن که موقع خواب بذارن تو واحد خودم تنها باشم :| وگرنه همین کیک پختنم بایس خوابشو میدیدمSmileTongue

بلههههههههههههCoolCoolTongueTongue...یه همچییی جیگریییمممم منTongueTongueCoolHeartHeartBig GrinBig Grin.... مهم نیس کسی تحویلتون بگیره یا نگیره..مهم اینه خودتون خودتونو تحویل بگیرین TongueHeartHeartHeartHeartCoolCoolCoolTongue

نمیدونم چرا کیکم کم شد..واقعا انگار چون احساس تنهایی مینمودم و حوصله نداشتم یه چیز کوچولو موچولو درست شد Smile Big Grin

حالا باید برم شمع ۳۱ بخرم BlushBlushHeartHeart گیلییی گیلیییی تولدم مباااااااااااااااااااااااارکاااااااااااااااااااTongueTongueTongueTongue

[تصویر:  468562_it70es6a5h2h.jpg]

پ ن: این بشقاب بزرگه گل مرغیه رو خیلی باش حال میکنم Big Grin Smile))) همش کیک و شیرینیامو میذارم وسط این عکس میگیرم Smile Big Grin

این همه امکانات در اختیارش گذاشتن بعد میگه تحویلم نمیگیرن Dodgy
بگذریم از اون واحد جدا، اون آبلابو و موزا رو ما دیگه تو خواب میبینیم Big GrinBig GrinBig Grin

جدای از اینها، ۲۸-۲۹ سالگی بم سخت گذشت ولی سی سالگی رو دوست داشتم. وارد دهه چهارم زندگی که میشی گویا قشنگتر میشه Wink

(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
یعنی چی؟

اینوو میگم چونن ب نظرم ادم باجنبه ایی میاینBlush

شماا یا پیشفرض ذهنیی منفیی خودتونن خوندیین واین برداشت کردین . یه بارم همچینن لتفاقی درباره من افتاد
منظورشونن اون ک شماا میگید نیس اصن. ینی ن انقد جحابم ک چشمامم پیدا نباشهه نه اون قدد ر بیتفاوتت ک اگه روسریی باد برد برامم مهم نباشهه
ی جایی وسطا در حد تعادلل. تتعادل حفظظ کردنمم کار سختیه

(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  امروز تولدمه[تصویر:  cool.gif][تصویر:  tongue.gif]
مباااارککههههههHeartHeartHeart

اون موقه ک منن دنبالل خردادیی بودمم ی نفرر نگف حالاا همهه خردادیینDodgyAngry

(۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اونقدری تحویلم میگیرن که موقع خواب بذارن تو واحد خودم تنها باشم
تحویلل گرفتنن از اینن بیشترر همینن ارزویی خیلیاسTongueBig Grin

آقا حسادت نکن. تولد شمام مبارک. با ابی خردادی محشور بشی اصن Big Grin

(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  تنها چیزی که از اتفاق اخیر اسنپ میتونم بگم اینه که خوب سر مردم رو گرم کردن...همین...
یعنی چی ؟ متوجه نشدم
میگه کار خودشونه

زیاد به شایعه ها پر و بال ندیم. تا چیزی میشه میگن کار خودشونه
بعیدم نیست چنین اتفاقایی، نشدنی نیستن. ولی فضای مجازی بیشتر از واقعیت حاوی شایعه است

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۵۲۶۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط WILL.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  -مذ أحببتک

از آن دم که دوستت داشتم

ما شعبکم؟Huh
اردنیا او مصریا؟

(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان ‌.یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..اگه کسی که فارغ التحصیل شده و بخواد حایی مث اداره برق یا مخابرات به عنوان کاراموز کار کنه ،باید چیکار کنه؟ چون فارغ التحصیل شده که دیگه دانشگاه نامه ی کاراموزی نمیده ..از طرفی خب اون اداره جات و شرکت هم نامه میخواد ...آیا راهی هست؟ اینجور مواقع باید چیکار کرد ؟

just stop struggling and give up proudly
Big Grin

Blush
ارسال: #۵۲۶۳۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  -مذ أحببتک

از آن دم که دوستت داشتم

ما شعبکم؟Huh
اردنیا او مصریا؟

(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان ‌.یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..اگه کسی که فارغ التحصیل شده و بخواد حایی مث اداره برق یا مخابرات به عنوان کاراموز کار کنه ،باید چیکار کنه؟ چون فارغ التحصیل شده که دیگه دانشگاه نامه ی کاراموزی نمیده ..از طرفی خب اون اداره جات و شرکت هم نامه میخواد ...آیا راهی هست؟ اینجور مواقع باید چیکار کرد ؟

Big Grin
ینی هییییچ راهی نیست؟ ?
ارسال: #۵۲۶۳۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط Javad Street.)
............
ارسال: #۵۲۶۳۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط elect.)
پارتیی Wink

(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  آقا حسادت نکن. تولد شمام مبارک. با ابی خردادی محشور بشی اصن [تصویر:  biggrin.gif]
مرسیی حالاا موندهه تا تولدمم از خرددادی بودنن جستمAngel
ولیی ارزوت قششنگگ بودHeart

(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  ما شعبکم؟[تصویر:  huh.gif]
اردنیا او مصریا؟
اهلا و سهلا مرحبا صبحکم الله بالخیر و العافیهSmile

ارسال: #۵۲۶۳۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  -مذ أحببتک

از آن دم که دوستت داشتم

ما شعبکم؟Huh
اردنیا او مصریا؟

Big Grin
ینی هییییچ راهی نیست؟ ?
مزاح کردیم.
با هر دو طرف ماجرا تماس بگیرید خب و جویای روند کار بشید

Blush
ارسال: #۵۲۶۳۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  [quote='naghmeh70' pid='468573' dateline='1560408051']
سلام دوستان ‌.یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..اگه کسی که فارغ التحصیل شده و بخواد حایی مث اداره برق یا مخابرات به عنوان کاراموز کار کنه ،باید چیکار کنه؟ چون فارغ التحصیل شده که دیگه دانشگاه نامه ی کاراموزی نمیده ..از طرفی خب اون اداره جات و شرکت هم نامه میخواد ...آیا راهی هست؟ اینجور مواقع باید چیکار کرد ؟
پارتیی Wink

[quote='dr.a_AI' pid='468574' da
پارتی کجا ا؟ دانشگاه یا شرکت؟ تو شرکت شخص مثلا چیکار میتونه بکنه؟ اشنا دارم تو شرکت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۹ ۱۱۳,۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close