زمان کنونی: ۲۷ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منبع خوب برای ساختمان داده

ارسال:

alireza9819 پرسیده:

سلام خدمت دوستان یه منبع خوب برای ساختمان داده معرفی میکنید
پایه دانشگاهی ام تقریبا ضعیف هست. اینکه میگم پایه دانشگاهی منظورم همین موارد تست و ... اینا هست ولی تو بحث کاری کامپیوتر مشکلی ندارم.
ازمون ارشدی که میخواهم شرکت کنم سال ۹۹ هست( دو سال دیگه). برای همین زمان دارم. من فیلم آموزشی تهیه کردم از استاد رضوی ولی برای کتاب مونده ام. الان کتاب نصیر را دارم ولی خب تست به نظرم خیلی زیاد نداره. ایا این کتاب خوبه یا اینکه منبع را در همین ابتدا عوض کنم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

poyaadami پاسخ داده:

سلام ب نظرم من برای ساختمان استاد طورانی خوبه با جزییات توضیح می دین از موسسه پژوهش شاید بتونی جزوه تایپ شده رو بدست بیاری ولی کتاب ندارن برای کتاب فعلن ساختمان پوران پژوهش یوسفی نسبت ب کتاب های دیگه بهتره
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۲ ۱,۰۱۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: R.g-
  معرفی منبع کامل و قابل درک ساختمان داده miss.rad ۷ ۲,۴۰۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  مشاوره ساختمان داده signal_micro ۲ ۱,۰۸۲ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  کمک برای تکمیل کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» mfXpert ۳ ۸۲۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mfXpert
  منبع مرجع برای ساختمان داده s_m2016 ۳ ۱,۴۷۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  برای همیشه تکلیف ساختمان داده ها راروشن کنیم edward71 ۱۱ ۳,۳۱۴ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  ساختمان داده استاد شیرافکن winner ۲ ۳,۳۵۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بهترین کتاب ساختمان داده؟ md.capitanblack ۲۱ ۱۱,۸۱۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ
  ساختمان داده هورویتز zeinab ۱۵ ۱۹,۲۲۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ق.ظ
  جزوه ویس ساختمان داده یوسفی رو کسی داره؟ hamide.m ۲ ۱,۴۶۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hamide.m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close