زمان کنونی: ۲۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط khalilparvar.)
RE: دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Mr Shafiee نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  سلام مجدد بر شما

ثبت نام توی mrl ک گفتم آزمون اینا نمیخاد..
اما خود دانشگاه ک بخوای بدون آزمون ثبت نام کنی شرایطش رو نمیدونم. فکر کنم معدل بالای ۱۷ رو پذیرش کنن. دقیق نمیدونم.

اتفاقا دانشجوهاش فوق العاده قوی هستند...منتها واقعا این شرایط بدون آزمون رو درجریان نیستم.

بله در مورد mrl درست شنیدین. توی تیم ک برید حتی تیم های خارجی هم ممکنه شما رو بخوان و باهاتون قرارداد ببندند. یکی از همکلاسیای من به همین صورت رفت کانادا و الان اونجا داره ادامه میده

بله. منکه گفتم در حد دانشگاه امیرکبیر کار عملی از بچه ها میخوان Smile تفاوت آزاد قزوین با بقیه واحدهای دانشگاه آزاد توی همینه.

ببخشید من اینهمه سوال میپرسم
واسه رفتن به تیم mrl از ترم چند میتونی اقدام کنی؟
بعد همین که وارد تیم شدی خوابگاه اینا رایگان میشه یا باید ی مدتی بگذره؟
خواهش میکنم
راحت باش داداشWink
از همون ترم اول میتونی اقدام کنی. به محض اینکه ثبت نامت قطعی شد و شدی از اعضای تیم، خوابگاهت رایگان میشه. دیگه بستگی به زرنگی خودت داره. میتونی یه ماهه جای خودتو توی تیم باز کنیTongue ...میتونی هم خدای نکرده کم کاری پیشه کنی و این امتیازات رو از دست بدیUndecided

خدایا دلم برات تنگ شده ..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mr Shafiee
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Mr Shafiee نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  سلام مجدد بر شما

ثبت نام توی mrl ک گفتم آزمون اینا نمیخاد..
اما خود دانشگاه ک بخوای بدون آزمون ثبت نام کنی شرایطش رو نمیدونم. فکر کنم معدل بالای ۱۷ رو پذیرش کنن. دقیق نمیدونم.

اتفاقا دانشجوهاش فوق العاده قوی هستند...منتها واقعا این شرایط بدون آزمون رو درجریان نیستم.

بله در مورد mrl درست شنیدین. توی تیم ک برید حتی تیم های خارجی هم ممکنه شما رو بخوان و باهاتون قرارداد ببندند. یکی از همکلاسیای من به همین صورت رفت کانادا و الان اونجا داره ادامه میده

بله. منکه گفتم در حد دانشگاه امیرکبیر کار عملی از بچه ها میخوان Smile تفاوت آزاد قزوین با بقیه واحدهای دانشگاه آزاد توی همینه.

ببخشید من اینهمه سوال میپرسم
واسه رفتن به تیم mrl از ترم چند میتونی اقدام کنی؟
بعد همین که وارد تیم شدی خوابگاه اینا رایگان میشه یا باید ی مدتی بگذره؟
خواهش میکنم
راحت باش داداشWink
از همون ترم اول میتونی اقدام کنی. به محض اینکه ثبت نامت قطعی شد و شدی از اعضای تیم، خوابگاهت رایگان میشه. دیگه بستگی به زرنگی خودت داره. میتونی یه ماهه جای خودتو توی تیم باز کنیTongue ...میتونی هم خدای نکرده کم کاری پیشه کنی و این امتیازات رو از دست بدیUndecided
خیلی زیاد ممنونم خدا خیرت بده
داداش من ه۹مین الان انتخاب رشتشو انجام دادم
راستش من میخام از شیراز بیام این دانشگاه
اون زمالنی که شما بودی از بچه های شیراز و اصفهان و اینا هم کسی میومد ؟(کلا)
یا فقط واسه قزوینن همش یا تهران و کرج و شمال؟
راستش خود دانشگاه شیرازم هست ولی جالب نیست بهر حال این ی سکوی پرتابه که اینو انتخاب کردم حالا میخام بدونم ایا از بچه های شیرازو کلا این اطرافا هم کسی میاد؟!
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
راستی خیلی دمت گرم بابت جوابات ایشاالا به اون خواسته ای که داری برسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط khalilparvar.)
دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر
آره باااا..دوستای شیرازی خوزستانی و دزفولی زیاااااااااااد داشتیم..

از همه جای ایران میان. درسته اکثرن تبریز و همدان اینا هستن..اما بچه های بوشهر شیراز اصفهان یزد هم خیلی هستن.

روزی که میای واسه تعیین خوابگاه از مسئول خوابگاه بپرس..من اینکارو کردم. ازش خواستم با اصفهانیا بندازتم..البته بعد بهترین دوستای من همدانیا و شمالیا و مشهدیا شدن Heart

خواهش میکنم...انشالله شما هم موفق باشید RolleyesRolleyes

خدایا دلم برات تنگ شده ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mr Shafiee

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۱۴۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۳,۱۵۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۱۱۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۱۰۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۱۴۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۱۵۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۹۴۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  فروش کتاب های منبع رشته کامپیوتر و it Alifarki ۰ ۱۸۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alifarki
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶۱۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۱۶,۵۲۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close