زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط majid3704.)
با سلام
قصد دارم دوره های آموزشی شبکه (از مبتدی تا پیشرفته) رو در اصفهان یا تهران سپری کنم. خواستم بپرسم بهترین موسسه آموزشی فعال در زمینه شبکه در شهر اصفهان و تهران کجاست. ممنون میشم اگر اطلاعاتی رو در مورد موسسه موردنظرتون بدونم. ملاک و انتظار های من :
اساتید مجرب و با سواد
امکانات آموزشی مناسب
ارائه مدارک معتبر

پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم و سپاسگزار
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ ب.ظ
RE: بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)majid3704 نوشته شده توسط:  با سلام
قصد دارم دوره های آموزشی شبکه (از مبتدی تا پیشرفته) رو در اصفهان یا تهران سپری کنم. خواستم بپرسم بهترین موسسه آموزشی فعال در زمینه شبکه در شهر اصفهان و تهران کجاست. ممنون میشم اگر اطلاعاتی رو در مورد موسسه موردنظرتون بدونم. ملاک و انتظار های من :
اساتید مجرب و با سواد
امکانات آموزشی مناسب
ارائه مدارک معتبر و بین المللی (این گزینه خیلی برام مهمه)

پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم و سپاسگزار

سلام دوست مانشتی

اصفهان رو نمی دونم ولی در مورد تهران باید در نظر بگیری و مشخص کنی ابتدا قصد گذروندن چه دوره هایی رو داری چون تعداد دوره های شبکه خیلی زیاده ...

اما بازم در نظر بگیر به دلیل تحریم ها امکان گرفتن مدارک بین المللی در ایران وجود ندارد ! شرکت هایی هستن که از طریق vpn وصل میشن به یه تست سنتر مثلا تو مالزی یا دبی و ازمون گرفته میشه ولی هزینش به مراتب زیاده مثلا برای دوره ccna حداقل ۱۰ میلیون هزینه برمی داره .

اما به طور کلی خدمتت عرض کنم که تهران موسسه های آموزشی زیاده ولی من دو موسسه کهکشان نور و موسسه کندو ( خودم اینجا ۵ تا دوره رفتم ) رو پیشنهاد می کنم .

موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid3704
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط majid3704.)
من در حدی می خوام یاد بگیرم که در یه جایی استخدام بشم، فکر کنم با یاد گرفتن Network + ، MCSA2016 ، CCNA کافی باشه ، ولی نمی دونم اول بار باید برم MCSA یاد بگیرم یا MCSE ؟
یعنی کدامشون برای پیدا کردن کار کافی هست.
شما این جاهایی که رفتید، خوابگاه برای کسانی که ساکن تهران نیستند هم می دهند؟
با نرم افزار شبیه ساز هم کار می کردند در این دو موسسه یا همش با تجهیزات واقعی بوده؟
مگه برا کار در ایران باید مدرک بین المللی داشته باشی؟ یعنی مدرک خود مراکز آموزشی را قبول نمی کنند؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ)majid3704 نوشته شده توسط:  من در حدی می خوام یاد بگیرم که در یه جایی استخدام بشم، فکر کنم با یاد گرفتن Network + ، MCSA2016 ، CCNA کافی باشه ، ولی نمی دونم اول بار باید برم MCSA یاد بگیرم یا MCSE ؟
یعنی کدامشون برای پیدا کردن کار کافی هست.
شما این جاهایی که رفتید، خوابگاه برای کسانی که ساکن تهران نیستند هم می دهند؟
با نرم افزار شبیه ساز هم کار می کردند در این دو موسسه یا همش با تجهیزات واقعی بوده؟
مگه برا کار در ایران باید مدرک بین المللی داشته باشی؟ یعنی مدرک خود مراکز آموزشی را قبول نمی کنند؟

این سوالاتی که پرسیدی سوالات خیلی ها هست این سوالات عین این می مونه برای کنکور از چه منابعی بخونم و طرح این سوالات کاملا منطقی و درسته .

اما پاسخ این سوالات !...

شرکت مایکروسافت دوره ای تحت عنوان MCSA داره و دوره ای تحت عنوان MCSE ! فرق اینا دو تا کتابه البته من چیزی که می گم برای MCSE 2012 بود که با خوندن ۵ تا کتاب این مدرک رو می گرفتی و اگه سه تا کتاب از این ۵ تا کتاب رو می خوندی میشد MCSA اگه پول داری MCSE رو برو که حدودا ۶ ماه طول می کشه ! ولی برای استخدامی همون MCSA کافیه البته در نظر بگیر مثلا موسسه کندو فقط دوره MCSE برگزار می کنه !
تو این دوره با ویندوز سرور ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۲ آشنا میشی و تمام سرویس ها مورد بحث در این ۵ کتاب رو تدریس می کنند اینجا بحث نرم افزاریه تجهیز نیست پس روی مجازی سازی ها میارن بالا و یاد می دن .

دوره سیسکو هم که اولین دورش میشه CCNA (routing & swithcing) هست که هم برای این دوره فیلم های آموزشی زیادی هست و هم می تونی دورش رو بری اصولا با نرم افزارهای شبیه ساز آموزش می دن ولی حتما در طول دوره از سویچ و روتر واقعی هم استفاده می کنند .

در مورد خوابگاه اینا خوابگاه ندارن ولی خب تهران خوابگاه های خودگردان زیاد هست خواستی راهنماییت می کنم .

در مورد استخدام شدن داشتن مدرک mcsa و ccna می تونه کارساز باشه باید ببینی تهران می خوای استخدام بشی یا شهرستان !!

در هر صورت یادگرفتن این دوره ها رزومت رو قوی تر و شانس کار پیدا کردن شما رو بیشتر می کنه ( فراگیری علم همیشه خوبه چه دانشگاهی چه کاربردی )

و نکته اخر اگر می خوای بیایی تهران بمونی و کار پیدا کنی و غیره سختی های خاصی خواهی کشید .
۱
۰
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ ب.ظ
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون.
۰
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۳۱ ب.ظ
RE: بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان آموزشگاه راهبرد
آموزشگاه راهبرد
به این علت که آموزش شبکه در اصفهان را به صورت ترکیبی شامل دوره های حضوری و مجازی را ادغام کرده و فیلم های آموزش شبکه اختصاصی خود شرکت را که به صورت کاملا عملی هست را در اختیار دانشجو قرار میده که این موضوع نیاز دانشجو به ترجمه کتابهای انگلیسی یا فارسی را حذف می کنه و در آینده اگه درسا را فراموش کنه فیلمهای استاندارد داره . همچنین همزمان با اون فیلمها برای دانشجو کلاس حضوری و عملی می ذاره که هم با تجهیزات واقعی سرور و کابل کشی و پروژه های سناریو محور کار کنه و هم سوالات دانشجو پاسخ داده بشه . ادرس سایتش هم اینه که نمونه فیلماش و زمان کلاساش هست : rnp.co.ir
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close