زمان کنونی: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۸۰ مهندسی آی تی - تجارت الکترونیک

ارسال: #۱۶
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۸۰ مهندسی آی تی - تجارت الکترونیک
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)amirarsalannamdar نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  سلام تبریک می گم بابت رتبه خوب و تلاشتون
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد حاشیه ای هم که بوجود امده هم اینو بگم دوستان از مصاحبه شما این برداشت رو کردن که مصاحبه تبلیغی بوده به همین خاطر این جوری واکنش دادن اما خوب از طرفی بعدا که فکر کردم گاهی انسان با کسی روبرو میشه ومیبینه از اون شخص حالا به هر نحوی نتیجه می گیره(شاید تلاش خودش باشه ولی نگاهش به تاثیر اون شخص در موفقیتش زیاد باشه شاید جرقه ای تو ذهن اون فرد ایجاد کرده باشه که اون شخص رو موثر دونسته باشه ) پس خیلی از صحبت های اون فرد به سمت اون شخص می ره ولی این مسئله برای شخص دیگه بی تاثیر باشه مثلا خودم جلسه مشاوره ایشون (پیشتازان رو شرکت کردم ولی وقعا سطحش پایین بود)از لحاظ علمی هم ایشون رو تایید نمی کنم ولی از لحاظ یک درس و اون هم مهندسی نرم افزار جزوه ایشون خیلی روون تره ولی غلط در مفاهیم داره البته فصل های مدیریت پروژه ایشون بدرد نمی خوره واز کتاب پارسه خونده بشه من حتی صداشو گوش کردم ایشون داشت کپی مطالب پارسه رو می گفت ولی کتاب پارسه هم متن بدرد نخوری داره فقط همون ۳ فصل اخرش خیلی خوب وعالی بود که خوش بختانه اکثر سوال ها از اونجا بود

من پارسال با جزوه استاد خلیلی فر، نرم افزار تونستم، به همه سوالات پاسخ بدم، البته فصل مدیریت پروژه از جزوه جدا بود، که نزدیک کنکور ویرایش جدید مدیریت پروژه منتشر شد. تجربه من نشون داد کتاب آقای زنجانی مشخص نیست بر اساس چه مرجعی هست، اغلب مطالب سلیقه ای نوشته شده و با زبان پرسمن تناقض داره، و حتی نظر زنجانی با سنجش فرق داره، سنجش و پرسمن نظر دیگری دارن، امسال خیلی تحقیق کردم اشتباه پارسال رو نکنم.

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
از شما ممنونم Heart
بعضی اوقات عدم صحبت ما راجع به یک سری گروه ها دلیل بر عیب و بی نقص بودن اونها نیست اصلا دلم نمی خواست که اشکالات از اساتید دیگه در پستم قرار داده بشه اما متاسفانه بر خلاف میل باطنیم برای آگاه سازی یه دوستان دیگر که در دام بنگاه های پولساز ( که از جیب دوستان پرداخت میشه ) یه سری از اساتید نیفتن ( مثلا چندی پیش با صحبت هایی بی پایه و اساس مبنی بر تغییر منابع ارشد رو بین دوستان رواج دادن و باعث تشنج و تشویش بین دوستان کنکوری شدن که البته دفعه اولشون نیست که ایجاد تشویش می کنند همین امسال قبل از کنکور ارشد ۹۵ از اواخر فروردین این کار رو کردن و خیلیا از دوستان ضرر کردن با وجود تلاش فراوان نتونستن نتیجه بگیرن )
پس بیایید آگاه باشیم و دیگران را نیز آگاه کنیم !HuhHuh
۴
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سمیه ۴۰۷۱ , Sector , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۸۰ مهندسی آی تی - تجارت الکترونیک
ببخشید هانیس عزیز چون شما خودتون این بحث رو پیش کشیدین منم تصدیقتون میکنم....منم این خبر رو وقتی شنیدم شوکه شدم ....
البته دکتر حقیقت به تازگی گفتن ۷۰%کتاب شبکه رو امسال تغییر میدن...من واسم سواله آخه مگه سرفصل وزارت علوم واسه درس شبکه تغییر کرده متن کتاب ایشون ۷۰% تغییر میکنه؟ از دوستانی که به دکتر حقیقت دسترسی دارن بپرسن این تغییر ۷۰% دقیقا یعنی چی؟
والا دیگه به هر قیمتی نباید پول درآورد خدا رو خوش نمیاد....
۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با ۴ شبکه، ۵ آیتی، ۸۰ نرم افزار، ۷۶ الگوریتم sixsixsix ۶۰ ۱۹,۴۰۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadsd
  مصاحبه با ۱۵ شبکه، ۲۱ آیتی، ۷۸ نرم افزار، ۶۷ الگوریتم ememem ۱۴ ۶,۷۶۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: komeil1002
  مصاحبه با رتبه ۴۶ ایتی_ایتی shirin0101 ۲۰ ۶,۲۵۵ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  مصاحبه رتبه ۹۹ آیتی nikomat ۱ ۲,۳۵۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تجارت الکترونیک بخونم یا نرم افزار؟ asadi.hasan ۱۱ ۲,۸۷۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: کنکور۹۵
  مصاحبه saeid.dehnavi73 ۱۹ ۷,۴۷۱ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Kyokushin karate
  مصاحبه من---۸۱ معماری کامپیوتر cisco_man ۲ ۲,۲۲۱ ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: cisco_man
  مصاحبه با رتبه ۲ علوم کامپیوتر karosaha ۹ ۴,۳۲۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  مصاحبه با رتبه ۵۰ آی تی گرایش اول و ۱۲۷ گرایش دوم mmirzay ۱۶ ۵,۷۹۰ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  مصاحبه با رتبه ۳۳۲ نرم افزار و ۴۲ مهندسی دانش ۰۰۱۷ ۳ ۲,۳۰۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۰۱۷

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close