زمان کنونی: ۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوست دارید آخر زندگی به کجا رسیده باشید؟

ارسال: #۳۱
۰۹ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: دوست دارید آخر زندگی به کجا رسیده باشید؟
(۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اتفاقا از سوال های من تو خواستگاری همینه. که طرف مثلا ۶۰ سالش شد زندگیش چطوری گذشته باشه راضیه/ناراضیه. یا حتی موقع قبض روح زندگیش چطوری گذشته باشه راضیه/ناراضیه.
منتها من بیشتر به این خاطر میپرسم که ببینم طرف اصلا برای زندگیش برنامه/هدف داره یا باری به هر جهته. که البته احساس می کنم بیشتر جوابایی که شنیدم باری به هر جهتانه بوده Dodgy
میشه بگین چه جوابایی شنیدین؟
اکثرا جواب خاصی براش نداشتن. بعضیا حتی برای یه سال بعدشون هم برنامه/هدف نداشتن چه برسه به ۱۰/۲۰/۳۰ سال دیگه.
بعضا جوابایی میدادن که خیلی کلی یا کلیشه ای بود. مثلا بچه هام موفق بشن و وقتی میپرسیدی بچه هات چطوری موفق میشن می گفتن درس بخونن برن دانشگاه ازدواج کنن.
البته بعضی ها هم جوابای مشخصی داشتن.
یه دسته ای هم بودن که جوابشون مشخص بود اما consistent نبود. مثلا میخواست تا دکتری بخونه بعد میخواست یه کاری کنه که لیسانس هم بسشه (احتمالا درکی از دکتری و ریسرچ نداشته).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , khalilparvar
ارسال: #۳۲
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  عه منم اینجا بودم : ))
همون روز یه ایمیل نوشتم برای خودم برای دو ماه بعد. روزی که جواب کنکور اومد این ایمیله هم اومد.

منم امروز دیدمش و واسه خودم یه نامه نوشتم واسه سه سال دیگه ! Big Grin

(۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  از چی میترسین؟
منظور اینه که هدفتون چیه ؟ میخاین چه کارایی انجام داده باشین؟
این به نظرم ترس نداره. برعکس به آدم امید میده برای تلاش بیشتر

خودمم نمیدونم! ترس از فکر کردن به آینده!
به نظرم خیلی موضوع مهمیه و باید یه زمانی که خیلی حالم خوب بود بهش فکر کنم! که اون زمانم هیچوقت نمیادو هربار به همین بهونه به یه زمان دورتر موکول میشه!(مثل فکر کردن به ازدواج! Big Grinعجیبه که تا حالا بهش فکر نکردم؟ Huh)

دخترها، فقط یک حواس جمع می خواهند!
ارسال: #۳۳
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  خودمم نمیدونم! ترس از فکر کردن به آینده!
به نظرم خیلی موضوع مهمیه و باید یه زمانی که خیلی حالم خوب بود بهش فکر کنم! که اون زمانم هیچوقت نمیاد و هربار به همین بهونه به یه زمان دورتر موکول میشه!(مثل فکر کردن به ازدواج! Big Grinعجیبه که تا حالا بهش فکر نکردم؟ Huh)

مثل اینکه از یه چیزی ناراحتین شما. آدمیزاده دیگه یه موقع از یه چی ناراحته یه موقع هم از یه چی خوشحال. امضای یکی از کاربرا خیلی قشنگ بود با این مضمون که هیچ چیز در این دنیا ارزش آن را ندارد که برایش مستانه فریاد شادی سر دهی و هیچ چیز در این دنیا ارزش آن را ندارد که برایش به ماتم بنشینی. ( اومدم مضمون بگم فک کنم عین خودش شد Smile ) خلاصه که زیاد غصه نخورید، میگذره و حالتون خیلی خوب میشه و اون وقت دربارش فکر کنید Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , khalilparvar
ارسال: #۳۴
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  مثل اینکه از یه چیزی ناراحتین شما. آدمیزاده دیگه یه موقع از یه چی ناراحته یه موقع هم از یه چی خوشحال. امضای یکی از کاربرا خیلی قشنگ بود با این مضمون که هیچ چیز در این دنیا ارزش آن را ندارد که برایش مستانه فریاد شادی سر دهی و هیچ چیز در این دنیا ارزش آن را ندارد که برایش به ماتم بنشینی. ( اومدم مضمون بگم فک کنم عین خودش شد Smile ) خلاصه که زیاد غصه نخورید، میگذره و حالتون خیلی خوب میشه و اون وقت دربارش فکر کنید Heart

آره یکم با خودم درگیرم Confused
ممناان Heart Shy

ارسال: #۳۵
۱۱ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ق.ظ
دوست دارم آخر زندگیم حسرت به دل نباشم!
حرفِ نگفته و کارِ نکرده نداشته باشم!
دلم میخواد به اون بالاترین نقطه ممکن توام با خوشبختی رسیده باشم!
با اون آدمی که از صمیم قلب دوستش دارمHeart
و.. ( دیگه بقیه ش قابل چاپ نیست Big Grin )
اینکه به خوبی ازم یاد بشه و خدمات مفیدی به جامعه اراعه داده باشم!
اونوقت میتونم با خیال راحت بمیرم Angel

ارسال: #۳۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۰۵ ب.ظ
یه حس رضایت از خود..بین خودمو خودمو خدای خودم

همیشه این صحنه برام متصور میشه..
یه خونه ی خیلی بزرگ چوبی آجری وسط یه دشت (که این دشت میدونم ایران نیست..یه چیزی شبیه عکسایی که از طبیعت امریکا دیدم هست)
یه صندلی چوبی متحرک ...

من که پیر شدم نشستم روش و لپ تاپم روی پامه..دارم جواب ایمیل دانشجوهامو میدم Smile دانشگاهی که تدریس میکنم خیلی دلم میخواد استنفورد باشه..

حتی لباسی که تنم کردم هم میتونم متصور بشم..رنگ لاک ناخنم دوست دارم اون موقع گوجه ایی باشه

صدای نوه م رو میتونم بشنوم که داره با شوق میدووه تو دشت روبروم ..و همسرم..یه کاپ دمنوش برام آورده و میگه بسه دیگه بیا بریم تا دریاچه یکم قدم بزنیم...

فکر کنم خیلی رویایی شد..

چه کنم..همیشه این تو تصورمه..دارم برای به دست آوردنش تلاش میکنم. امیدوارم یه روز به این آرزوم نخندم از روی حسرت...بخندم از روی تحسین Smile

خدایا دلم برات تنگ شده ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Diar
ارسال: #۳۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۱ ب.ظ
زندگی هیچ وقت به آخر نمیرسه و ادامه داره. من فقط دوست دارم آخر عمری محتاج بنده خدا نباشم.
چون آدم هر چی هم فکرشو بکنه بازم اون آخرش از خودش راضی نیست. چون خاصیت آدمی جاه طلب بودنه. بنابراین فقط آدم محتاج خلق نشه به نظر من از همه چی بهتره. مثل اینکه مریض بشه بیفته رو دست بچه هاش یا حالا خانوادش. وگرنه زندگی جریانش قابل پیش بینی نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Diar , anne.shirley
ارسال: #۳۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  زندگی هیچ وقت به آخر نمیرسه و ادامه داره. من فقط دوست دارم آخر عمری محتاج بنده خدا نباشم.
چون آدم هر چی هم فکرشو بکنه بازم اون آخرش از خودش راضی نیست. چون خاصیت آدمی جاه طلب بودنه. بنابراین فقط آدم محتاج خلق نشه به نظر من از همه چی بهتره. مثل اینکه مریض بشه بیفته رو دست بچه هاش یا حالا خانوادش. وگرنه زندگی جریانش قابل پیش بینی نیست.

یه پاسخ به شدت پخته و عالی که نتیجه سرد و گرم چشیدن روزگاره.

خورشیدی در جان تو، پنهــــــــان است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۲ ۱۳۱ ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لذت های کوچک زندگی شما (خوشحالی یعنی ...) انرژی مثبت ۳۹۳ ۳۵,۱۰۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khalilparvar
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۱۲۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۲۲۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۴ ۱,۵۸۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۷ ۱,۲۴۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: church
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۶۴۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۷۷۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۱۶ ۵,۰۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amiri-n1
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۱,۱۴۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close