تالار گفتمان مانشت
متوقف شدن نصب ویندوز XP پس از نمایش صفحه لایسنس - نسخه‌ی قابل چاپ

متوقف شدن نصب ویندوز XP پس از نمایش صفحه لایسنس - کنکوری - ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان.یک سوال از نصب ویندوز xp دارمSmile
هنگام نصب ویندوز xp , وقتی به صفحه ابی رنگی میرسیم با عنوان windows setup که license های مایکروسافت نمایش داده میشه و با زدن دکمه F8 امکان ادامه روند نصب وجود داره, همین جا کار نصب من متوقف میشه.حتی قبل نمایش دادن license مایکروسافت.چند نوع setup مختلف xp رو هم امتحان کردم اما در همه اونها به همین مرحله که میرسم نصب متوقف میشه.اصلا انگار که نه انگار! مجبور میشم نصب رو متوقف کنم و سیستم رو restart کنم. میدونید مشکل از کجاست؟!!!Huh Huh
پیشاپیش ممنونم.

RE: ایراد در نصب ویندوز XP - yarandish - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  سلام دوستان.یک سوال از نصب ویندوز xp دارمSmile
هنگام نصب ویندوز xp , وقتی به صفحه ابی رنگی میرسیم با عنوان windows setup که license های مایکروسافت نمایش داده میشه و با زدن دکمه F8 امکان ادامه روند نصب وجود داره, همین جا کار نصب من متوقف میشه.حتی قبل نمایش دادن license مایکروسافت.چند نوع setup مختلف xp رو هم امتحان کردم اما در همه اونها به همین مرحله که میرسم نصب متوقف میشه.اصلا انگار که نه انگار! مجبور میشم نصب رو متوقف کنم و سیستم رو restart کنم. میدونید مشکل از کجاست؟!!!Huh Huh
پیشاپیش ممنونم.
سلام دوست عزیز
ممکنه مشکل از دی وی دی رام یا سی دی رامت باشه !
ساعت Bios سیستمت رو چک کن که قبل از سال ۲۰۰۰ نباشه
Master ، Slaver هارد رو عوض و مجدد بررسی کن
نهایت اگه نشد یه فلش بوت درست کن و نصب ویندوز را با فلش بررسی کن ! Cool

ایراد در نصب ویندوز XP - Payam92 - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

من هم چند وقت پیش چنین مشکلی داشتم .
با یکم پرسجو فهمیدم که باید چیکار کنم و درستش کردم.
سیستمم ویروسی بود یا باید فرمت میکردم یا از شر ویروسها خلاص میشتم.
تازه مشکلل ۲تا بود نه ویندوزم بالا میومد و همچنین مشکل شمام داشتم.
یادمه اون موقع از انتی ویروس پاندا که احتیاج به نصب در ویندوز نداشت استفاده کردم( که فکر کنم بهش میگن لایو یا همچین چیزی که پس از ریستارت کردن خودش شروع به کار میکنه)
امید وارم این چند خط به کارتون بیاد.