تالار گفتمان مانشت
قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - majidjan - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(

شما قراره از کدوم شهر بیاین ؟!

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - sherkat - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

lonelyforever میتونی چند نفر پیدا کنی باهم خونه تو یکی از مناطق ضعیف شهر بگیری .
غصه نخور . برو موسسات کنکور تدریس کن . اصفهان که شرکت کننده کنکور زیاد داره یه درآمد خوبی انشالله به جیب میزنی

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - lonelyforever - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(
بله .آخر دفترچه گفته سال اول فاقد خوابگاه برای برادران و اسکان در خوابگاه خودگردان میباشد.

این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
منو باش که دانشگاه اصفهان رو قبل صنعتی اصفهان ، دانشگاه شیراز و خوارزمی کرج گذاشته بودم. حالم گرفته شده

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - majidjan - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  واریز شهریه خوابگاه داخل پارسال اینترنتی بود. سالهای قبلش باید از بانک فیش میگرفتیم. امسال که سامانه گلستان شده خبر ندارم چجوریه.

مگه خوابگاه داخل هم شهریه داره؟
اون چقدره شهری اش ؟؟!!!!!!

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - Jooybari - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

شهریه خوابگاه داخل پارسال ترمی حدود ۸۵ تومن بود.

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - hosseini25 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
منو باش که دانشگاه اصفهان رو قبل صنعتی اصفهان ، دانشگاه شیراز و خوارزمی کرج گذاشته بودم. حالم گرفته شده
[/quote]
آره مثلا دانشگاه همدان زده بود فاقد خوابگاه منم آخر زدمش .نگران نباشید انشا ا... داخل میدن خوابگاه

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - lonelyforever - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
آره مثلا دانشگاه همدان زده بود فاقد خوابگاه منم آخر زدمش .نگران نباشید انشا ا... داخل میدن خوابگاه
[/quote]

مرسی از دلداریت. امروز زنگ زدم امور خوابگاه ها ترم میگه نداریم . خوابگاه ها پره و مثل قطع کرد .

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - ida_isp - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

سلام بچه ها کسی میدونه واسه ثبت نام باید چی کار کرد؟! نوشته غیرحضوری و از طریق سیستمه اما چه جوری باید وارد این سیستم شد!!! وقتی یوزر و پسوورد نداریم!! کسی میدونه؟ حضوری باید رفت طبق همون جدوله؟

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - hosseini25 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

من حدسم اینه روز ثبت نام نحوه ورود به سامانه رو اعلام میکنن.مثلا ممکنه ترکیب چند حرف لاتین با شماره شناسنامه یا شماره ملی باشه

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - majidjan - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ

گفته بود ساعت ۸ ولی من هرچی میزنم نمیره یا من اشتباه میزنم یا اینکه هنوز شروع نشده
۴ سال با این سیستم گلستان پدرمون دراومد فکر کردم دیگه تموم شده ولی . . .

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - ida_isp - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  من حدسم اینه روز ثبت نام نحوه ورود به سامانه رو اعلام میکنن.مثلا ممکنه ترکیب چند حرف لاتین با شماره شناسنامه یا شماره ملی باشه

یعنی باید بریم اونجا؟! یا از شنبه باید بریم؟!

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - Jooybari - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  گفته بود ساعت ۸ ولی من هرچی میزنم نمیره یا من اشتباه میزنم یا اینکه هنوز شروع نشده
۴ سال با این سیستم گلستان پدرمون دراومد فکر کردم دیگه تموم شده ولی . . .

خوب میتونستید گلستانو همراه خودتون نیارید. Wink سه سال با این سیستم قبلی داشتیم حال میکردیم. سر و ته داشت. امسال حوصله این سامانه و سرعتشو نداشتم. دوستام برام انتخاب واحد کردن.

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - hosseini25 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ

بچه ها بعد از ثبت نام کسی درخواست خوابگاه تونست بده؟من بعد از کامل کردن اطلاعات خوابگاه وقتی درخواست خوابگاه میدم میگه هنوز این دانشجو پذیرفته نشده.میدونین باید چه مدت از ثبت نام بگذره تا بشه درخواست داد؟

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - majidjan - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

من هنوز نتونستم وارد شم چی کار کنم ؟
میگه اشتباه است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان - hosseini25 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

[][[/code]]
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  من هنوز نتونستن وارد شم چی کار کنم ؟
مشکلت واسه ورود چیه مگه؟کدوم مرحله گیر کردی؟[/code]