تالار گفتمان مانشت
موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - shahryar711 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ

موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟
آیا ویدئو آنلاین تاثیرش به اندازه ی اینکه استاد مستقیم باهاش در ارتباط و سر کلاس استاد هستی است یا خیر؟
اونجور که شنیدم تو فاضل استاد یوسفی از تهران میاد شیراز چیکار کنم؟

موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - shahryar711 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ

کسی نمی تونه کمکم کنه؟

موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - matin724 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ

سلام
منم همین سوالا دارم
اصفهانم ، نمیدونم کلاسای نیمه حضوری پارسه بهتره یا حضوری موسسات دیگه؟
ممنون

RE: موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - entezari55 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  کسی نمی تونه کمکم کنه؟

سلام پارسه بهتره
تو با هزینه کمی ثبت نام می کنی و سر کلاس استاد های برتر هم می شینی .در کلاسهای آن لاین پارسه تو استادت رو هم میبینی نگران نباش
ازش می تونی سوال بپرسی ، انگار سر کلاس حضوری نشستی -موفق باشی- Smile

موسسه کنکور فاضل شیراز یا ویدئو آنلاین پارسه کدومش رو برم براس کلاس کنکور؟ - eh3an2010 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

دوست عزیز من هم شیرازم واسه پارسه هم ۲ نفر بوذیم رفتیم سر کلاس توجیهش ، ویدیو کنفرانس افتضاح بود
همش میپرسه استانها سوالی نیس یکی یکی اسم استانها رو میگه بعد سوالو مثلا یه استان مپرسید ما سوالو نمیشنیدیم بعد فقط جوابو
بیش از حد حوصله بر و داغون بود هیچ کسیم نمیاد قیمتشم افتضاح
حالا میخوام برم فاضل اونم از ناچاری