تالار گفتمان مانشت
کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - javad94 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ

با سلام

می خواستم از دوستانی که این دو کتب رو خوندند راهنمایی بخوام که کدوم یکی(از لحاظ درس و حل تست و غیره) خوب هستند . این سوال

رو پرسیدم به خاطر اینکه کتاب ساختمان داده مقسمی براساس سی ال آر اس نیست و کتاب ساختمان داده هادی یوسفی بر اساس سی

ال آر اس هستش.

از دوستان که می پرسم میگن فرقی نداره ... فقط همین رو میگن. با خودم گفتم بیام از شما دوستان مانشتی راهنمایی بخوام.

می خواستم منو راهنمایی بفرمایید. فقط خواهشا نگین جستجو کن . همینجا جواب منو بدین تا از این دودلی و شک راحت شم.

با تشکرفراوان

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - azad_ahmadi - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ

تجربه خودم (هردو رو خوندم).
کتاب مقسمی هرچند ساده و روان مطالب رو توضیح داده، اما مطالبش درحد کنکور ارشد نیست. بنظر من کتاب پوران بهتر از کتاب مقسمیه. اگه به clrs دسترسی نداری، ساختمان پوران رو همراه با ساختمان پارسه بخون کارت راه میوفته. به ساختمان مقسمی نمیشه تکیه کرد.
موفق باشی.

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - javad94 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

آخه دوستان ازش تعریف می کردن...

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - alirrrrrr - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

کتاب مقسمی خوبیش به اینه که ساده و روان گفته مطلبو. تستاش هم تا یه حدودی خوبه.اما به نظرم کامل نیست و اگه من جای شما بودم کتاب پارسه رو استفاده میکردم.اگه پایه تون خوب یا متوسطه میتونین از پارسه شروع کنید اگه پایه تون ضعیفه اول میتونید مقسمی رو بخونید و بعد برید سراغ پارسه

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - white bird - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

من کتاب پوران خوندم یه جورای دقیقا از رویه کتاب هورییتز نوشته شده
اما نمی دونم شباهت داره به سی ال ار اس یا نه

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - younes - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ

منم دارم از رو سی ال آر اس میخونم اما دوستان کتاب پارسه آقای طورانی رو خیلی خوب تعریف میکنن، به نظرم بجای مقسمی اگه بتونی پارسه رو و هم پورانو بخونی عالی میشه .من به پوران نگا انداختم از روی سی ال آر اس گفته .

RE: کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - Sunshine Off - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

هر دوی اونها خوبند اما کافی نیستند.
من برای ساختمان داده از روی Clrsخوندم،بعد از روی پارسه،ومقسمی وپوران هم باهاش مثل مرور ونکته وتست برخوردکردم.

کدام یکی ؟ کتاب ساختمان داده مقسمی یا ساختمان داده هادی یوسفی؟ - mahdi20 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ

کتاب پارسه مهندس طورانی از یوسفی و مقسمی بهتره . یوسفی از حل خیلی از تست ها همینطوری گذشته و جواب داده و بعضیا را اتباه جواب داده ولی طورانی با منطق و استدلال حل کرده . بنظر من طورانی در کنار CLRS